Jaky vysavac?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Tracid 7. 11. 2011 00:01

Tak to ma bohuzel tvoje pozorovani malou trhlinu - muj vysavac ma oproti 3920 minimalne jine madlo (nebo jak nazvat misto na trubce, ktere se drzi) a ma elektronickou regulaci vykonu...
Tracid
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 7. 11. 2011 00:06

Vsak tam ma jeste "p" ... asi, kazdopadne u tech levnejsich to tak je urco.

EDITL tak mozna ne, tady ho maj dokonce do 3000 http://www.korunka.cz/klasicke-vysavace ... zus-3922-r \:
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 7. 11. 2011 05:52

Etu klidně, ale chce to dobře vybírat, polovina z nich je jen nálepka na čínským krámu. Já koupil Etu Nobel, ta je ještě česká.
myšpulín
Inventář

Odeslat příspěvekod bleach 7. 11. 2011 06:41

evlo píše:Co jsem se dival, tak tuna ciskych shitu je drazich nez normalni znacky.

Co jsem se dival, tak docela normalni electolux se da koupit za dva litry a nema nejake divne filtry co maji ty cinske veci.
Toz:
1. je electrolux electrolux nebo designed in china vec s nalepkou electrolux
2. to stejne pro zepter, bosh nebo zanusi - neni to uz tez pouze designed in china s nalepkou?
3. ten divny kulaty filr se spickou je podle me hovadina - mam pravdu nebo ne?
4. jaky je podle vas nejlepsi vysavac tak do 2000? Pripadne do 3000?



BTW To stejne treba ve fenech, kdy nejaky clatronics ci co je drazsi nez remington. To lide chteji radeji kupovat cinske shity i draz, protoze jsou na to zvykli?

ruzovej
bleach
Inventář

Odeslat příspěvekod NiceOne 7. 11. 2011 06:45

Z testu vysavacu dTestu 2010:

1. Electrolux Z 8810P Ultra One
2. Electrolux ZUS 3920 Ultra Silencer
3. Miele S5211 S5 EcoLine
4. Bosch BSG 71266
5. Bosch BSGL 31266

Z testu si lze vzit hlavne to, ze na vykonu vysavace z hlediska kvality vysavani vubec nezalezi a ze zadny bezsackovy vysavac nevysava dobre.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod King of Potato People 7. 11. 2011 09:17

koupil bych si vysavač od Starmixu.

třeba: GS 1020 HK
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 7. 11. 2011 09:28

Co znamená bezsáčkový? Když tam máme látkový vak se zipem, který se jednou za čas vysype, je to bezsáčkový, nebo ne?
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 7. 11. 2011 11:34

Hadam, ze do toho latkoveho vaku patri jeste papirovy sacek / filtr, meli jsme to tak u stare Ety. Sama latka totiz nestaci a dochazelo by k vraceni casti jemneho prachu zpet do mistnosti.
Jak uz bylo napsano, v bezcackovych vysavacich funguje jako separator voda nebo odstrediva sila. Bez (dalsi) podpory papirovym filtrem (treba u vystupu, maji to i novejsi Dysony) se jedna o nedostatecnou filtraci.
jinak ja jsem rodicum take koupil Bosch dle starsiho vydani D-Testu, musel jsem ho ale objednat z Nemecka, protoze k nam se tento model nedovazel.
PatrikChrz
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heini 7. 11. 2011 11:52

My máme doma tohle

http://www.zelmer.cz/vysavace/podlahove ... model_400/

Kupovali jsme ho před pěti lety, dneska stojí na e-shopech +/- 1500Kč. Je na látkové sáčky, které se při výměně zavřou, takže nedělají bordel. Má pogumovaná kolečka, takže je určený i na tvrdé povrchy (lino, dlažba, parkety), které tak nepodře, ale v příslušenství je i hubice s rotačním kartáčem na koberce, rotuje proudem vzduchu a bere moc hezky. Za těch 5 let s ním nebyl sebemenší problém, vysavač i sáčky stojí pár korun - vřele doporučuju.
Není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem.

Umění žít spočívá v tom umět se včas rozhodnout, na co se dřív *****.
Heini
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *Victor* 7. 11. 2011 11:53

NiceOne píše:Z testu si lze vzit hlavne to, ze na vykonu vysavace z hlediska kvality vysavani vubec nezalezi a ze zadny bezsackovy vysavac nevysava dobre.

Výkon sice není nejdůležitější, ale určitě o vysavači řekne víc než příkon, který se všude uvádí. Bezsáčkový vysavač vysává dobře jen prvních 5 minut, než se ucpe filtr. Pak už jen hučí a ohřívá vzduch. Hlavní důvod, proč bych si už nikdy bezsáčkový vysavač nekoupil, je opruz s čištěním.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
*Victor*
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 7. 11. 2011 12:07

*Victor* píše:Hlavně ne nic bezsáčkového s tím středovým fitrem a nápisem Cyclone a pod. Je to marketingový trik a velký podvod. Taky jsem se nechal zlákat reklamou a hořce jsem zaplakal. Snažili se jen napodobit firmu Dyson, ale v principu se to moc nepodobá a funkčnost prakticky 0. Ve výsledku to vypadá tak, že veškerou práci oddře ten malý filtr uprostřed a protože má mnohem menší plochu než sáček, ucpe se prakticky po prvním použití (přesný opak toho, čím se chlubí reklama). Dole na dně nádoby zůstane jen pár zrníček písku, jinak je všechno vražené a omotané kolem filtru. Po každém vysávání se to musí čistit a je s tím jenom otrava a bordel všude. Pokorně jsem se vrátil k sáčkovému Zelmeru Solaris a jak jsem na sáčky nadával, teď jsem poznal, že není nic lepšího. Možná má ten Dyson něco do sebe, ale 10 litrů do vysavače se mi investovat nechce. Marný není ani ten elektrický turbokartáč jako příslušenství. Jinak problematické psí chlupy to vysává parádně. To "elektrický" je důležité, protože kartáče poháněné přes lopatky jen vzduchem jsou slabé jak čaj.


az na to, ze ten slavne elektricke kartac nevydrzi moc dlouho, mne ani ne rok a to ho mam na vysavaci za desitku, kde uz by se dala cekat nejaka kvalita :hm
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 7. 11. 2011 12:19

Nejlepsi vysavac pro evla.

Obrázek
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod *Victor* 7. 11. 2011 13:39

Kibitz píše:az na to, ze ten slavne elektricke kartac nevydrzi moc dlouho, mne ani ne rok a to ho mam na vysavaci za desitku, kde uz by se dala cekat nejaka kvalita :hm

Tak to už je jedno, jestli elektrický nebo na vzduch. Pochybuju, že problém bude v motorku. Opotřebují se mechanicky namáhané části, protože se všude dosatnou nečistoty (hlavně vlasy). Po každém vysávání je z kartáče oberu a zatím mi slouží. Jestli za rok dva odejde, tak budu muset pořídit nový. Stojí + - litr, tak to snad přežiju. Dnešní žehličky taky dýl nevydrží.
Fabbrica Italiana Automobili Torino
*Victor*
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 7. 11. 2011 13:54

coz je hruza
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 7. 11. 2011 14:01

Tak vysavac jsme koupili za 600 v Globusu i s nahradnima sackama a vysava super, vyluxoval i komin a krb a stacilo vymenit sacek, jsem myslel, ze ho spis budu muset po tom vyhodit ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků