Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Pajjoun 21. 10. 2011 17:34

Sice se na tom videu nic neděje, ale je to moje první vlastní. Už sem konečně vymyslel uchycení, aby bylo vidět na silnici. :-)
Myslim, že na kameru, která vypadá jako dálkový ovládání centrálu/vrat a stála kilo pade, je to dost dobrý. :-)
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 21. 10. 2011 17:45

sklop to dolu na silnic, lip vidim na letadla, nez na auta
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 21. 10. 2011 17:51

To se snáž řekne, než udělá. :D Sem byl vůbec rád, že sem to přichytil nějak rozumně...
Ono to totiž vypadá nějak takhle:Obrázek
A to se uchycuje blbě.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 21. 10. 2011 19:08

Pajjoun píše:Sice se na tom videu nic neděje, ale je to moje první vlastní. Už sem konečně vymyslel uchycení, aby bylo vidět na silnici. :-)
Myslim, že na kameru, která vypadá jako dálkový ovládání centrálu/vrat a stála kilo pade, je to dost dobrý. :-)



kladno, to je to mesto.
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nohis 21. 10. 2011 19:09

To přichyť oboustrannou páskou na palubku nebo na stínítko, ne?
Nohis
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 21. 10. 2011 19:26

Nohis píše:To přichyť oboustrannou páskou na palubku nebo na stínítko, ne?

Stínítko nepřipadá v úvahu, to bych se nedostal k ovládacim čudlum a ani bych si moc nepomoh, tohle bylo na zrcátku. Palubka mě taky napadla. Chtěl sem tam dát suchej zip a nosit domu, ale jediný místo, odkud to vidí z okna, je přímo na kapličce a tam to nechci. Ještě zkusim nějak vymyslet, aby to na tom zrcátku bylo opřený né vodorovně, ale trochu nakloněně...
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 21. 10. 2011 19:29

Pajjoun píše:Sice se na tom videu nic neděje, ale je to moje první vlastní. Už sem konečně vymyslel uchycení, aby bylo vidět na silnici. :-)
Myslim, že na kameru, která vypadá jako dálkový ovládání centrálu/vrat a stála kilo pade, je to dost dobrý. :-)

Jestli to bylo opravdu natočené ve 21:52 hod., tak má ta kamera fakt dobré noční vidění. Kolik stála? :mrgreen:
ultima__ratio
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 21. 10. 2011 19:42

Pozor, pozor, servisní hlášení:

1. Trochu jsem upravil úvodní příspěvek tohoto tématu, aby člověk, co sem omylem vleze, tušil, o co tady jde.

2. Dali jsme dohromady vyhledávací dotaz, který z celého tématu vykouše pouze videa z YouTube, seřazená od nejnovějších: http://goo.gl/3vt1Z

3. Uvedeným odkazem ale zmizí příspěvky, kde je nějaká citace a současně vložené video. Chtěl jsem, aby se v přehledu videa neopakovala. Tento vyhledávací dotaz ukáže všechno: http://goo.gl/ClRQr
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 10. 2011 19:59

člověk co sem vleze tak hádám se nebude vracet o tisíc a víc příspěvků aby koukl na první příspěvek.. :hm
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 21. 10. 2011 20:04

Možná ne. Ale když to vezmeme z hlediska pravděpodobnosti, bude klepnutí na odkaz se stranou 1 asi častější než na jakoukoli jinou.

Na první příspěvek tématu také směřují návštěvy z vyhledávačů.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 21. 10. 2011 20:12

oukéj, oukéj.. Pokud u nějakého tématu není z prostředka jasné o čem je, tak taky kouknu na první příspěvek.. :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 21. 10. 2011 21:20

Tady je to ale jasné už z nadpisu. :-)
ultima__ratio
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 21. 10. 2011 22:21

ultima__ratio píše:
Pajjoun píše:Sice se na tom videu nic neděje, ale je to moje první vlastní. Už sem konečně vymyslel uchycení, aby bylo vidět na silnici. :-)
Myslim, že na kameru, která vypadá jako dálkový ovládání centrálu/vrat a stála kilo pade, je to dost dobrý. :-)

Jestli to bylo opravdu natočené ve 21:52 hod., tak má ta kamera fakt dobré noční vidění. Kolik stála? :mrgreen:

Kolik stála máš napsáno v tom, co cituješ.
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RudiTF 22. 10. 2011 01:01

jedno blikací
RudiTF
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod M@C 22. 10. 2011 13:49

Pajjoun - odkud jsi ji objednaval? Za kilopade bych si vzal hned 2, na RC letadlo a do auta...
Volvo S80 3.2 A/T AWD 179 kW '11
Volvo V70 3.2 A/T 175kW '09
M@C
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků