Zajimave inzeraty

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Kibitz 9. 10. 2011 15:08

lu.kas píše:http://auto.bazos.cz/inzerat/11814858/Mazda-323F-15i-65kw.php
Ta cena? :shock:
Kdybych kupoval auto za pár šupů, tohle u mě vede... Aspoň opticky to vypadá velice dobře, rez moc nevidím...


neco takovyho by se nenaslo? kdo to tu sleduje, tak vi co tam bylo... potrebuju neco na chatu, jezdi se tam po takove kamenite ceste(spis na terenak), kde je mi lito i fabky a navic pes tam muze byt od blata, parkuje se tam do vyklenku kam neni absolutne videt a tak. chtelo by to nejakou levnou popelnici a ta mazda se mi kurevsky libila, byt tam nebyl uvedeny najezd, ale za patnact litru co bych chtel :hm
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 9. 10. 2011 15:11

Když sem prodával Espero, který bylo relativně vysoký, pohodlný, jednoduchý a odolný, tak ste nad nim všeichn ohrnovali nos a smáli ste se mi, přitom sem cenu bez dohody nadhodil 5 tisíc a teď tu každej druhej shání levnou popelnici...
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 9. 10. 2011 21:39

jo kdyby nekdo nahodou mel navic nakou ***** alá SAxo 1,5D nebo Fobie SDI za mrzky peniz, sem s tim.
bo je treba poresit levny povoz do hokny a za bé jest nutno najít povoz, který zvládne "východní cesty" . .
a taková 190D od MB, to by bylo to nejlepsi . . to jezdi snad i na slunečnice. Stačí zastavit u pole, natrhat . .
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 9. 10. 2011 21:43

Měl bych tady jednoho Tranzita cca rok 1997 (přesněji bych zjistil) za 30 000Kč, měl by to být diesel 2,5 bez turba, v dobrém stavu, pojízdný, 6 míst. Bratranci v něm rok jezdili, koupili si ho jako pracovní auto když dělali na ičo v ČR, teď už po druhé odjeli pracovat do Rakouska, tak tranďáka nepotřebují.
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 9. 10. 2011 21:47

kurde trandak je prilis velkej luxus, obavam se, ze pod 8 bych se nedostal a to je z blata do louze . .
a po zkusenostech s trandakem nee, to auto hnilo pod "nohama". Jednoho sme na firme prodavali, rv 94, prodavano v 2000 a byl cugrunt shnilej. Dvere, prahy, lemy, podlaha . . Najeto cca 180 tkm, garazovano cely roky pod strechou . .
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 9. 10. 2011 21:49

Jo tak ono to nemá pozink no...ikdyž tady ten, když jsem ho viděl posledně, vypadal dobře...koupili celkem ve špatném stavu a dali to do kupy aby to bylo provozu schopné a neabili se v tom. :)
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 9. 10. 2011 21:52

trandaka nepotrebuju, i kdyz by to bylo supr reseni. Chci neco odolnyho, neznicitelnyho, co nerozhodi ceske cesty a koneckoncu i ty ukrajinske.
Jak rikam, takova zachovala 190D nebo lepe W124 300D by byl mazec . .
jedna byla na mercedes-classic.cz. ale byla hooodne rychle pryc :-(
a mimo jine idealni jespotreba do 6 na 100
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 9. 10. 2011 22:01

No já mít teď zbytečné prachy, tak bych to možná koupil já a v létě bychom s tím jezdili k vodě. :)
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PeTr7650 9. 10. 2011 22:03

ja vyrazim max ve dvou, tak neni treba takovej autobus. Ale diky za tip, hodim do hledacku i tranďáky . .
Слава Україні!
PeTr7650
Veterán
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod siol.a 17. 10. 2011 13:06

:D
Dálniční predátor
siol.a
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 17. 10. 2011 15:00

Land Rover Defender
Cena: 159 000 Kč
Najeto: 41 211 km
Vyrobeno: 2010
Výbava:
3 x dveře, 6 rychlostních stupňů, ABS, el. ovládání oken, el. ovládání zrcátek, imobilizér, kožené čalounění, kožené potahy, manuální klimatizace, manuální převodovka, nastavitelná sedadla, nezávislé topení, otáčkoměr, pevná střecha, plní EURO 3, pohon 4 x 4, posilovač řízení, repro, tažné zařízení, tónovaná skla, vyhřívaná sedadla, výsuvné opěrky hlav, výškově nastavitelná sedadla, zadní stěrač, závěsné zařízení v TP, motor 2.4 TD4, 90kW/122 PS, euro 3, pohon 4x4, redukce, uzávěrka, klimatizace, 6. rychlostí, interier černá kůže, ABS, 2x el. okna, el. zrcátka, vyhř. sedačky

http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... er/9249621
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod H.U. 17. 10. 2011 15:16

má to hodně vzdušnej interiér


....no jináč žádnej problém, udělá se malá generálka, rozumíš, umeje, naleští, načerní se gumy a šup s tím do áček...
H.U.
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Slawall 17. 10. 2011 15:29

To se muselo zkulat ze srázu :hm
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 17. 10. 2011 15:40

to je drzost tohle prodavat :D
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků