GoodYear UltraGrip8 Test

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod speleo 9. 9. 2011 11:58

4D? Jako čtvrtý rozměr, jo? Že by zž uměly pracovat s časem? :hm
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod facility 9. 9. 2011 12:11

U tej VR D3 je taká zaujímavosť ktorú so si náhodou všimol ...a to že zaberové bloky sú po obvode a po 6-8 "bloky" hrubšie a tenšie a taktiež drážky na odvod snehu sú podľa toho aj širšie ale aj tenšie....vidno to na obrázku 3.... a je to na obidvoch stranách po obvode šípu porozhadzované ..asi zámerne....?!
Přílohy
Snímka1.PNG
Snímka1.PNG (212.97 ) Zobrazeno 2290 krát
Snímka.PNG
Abit IP35 pro,e2180@3Ghz,6GB Ram,8800GT 512 MB,Barracuda 11. 500GB,WD 640GB,
Noctua NH-U12F,Coollaboratory Liquid Pro,Corsair VX550W,CM690, LCD Samsung 24"
Win XP SP3 NASA2 & Win7Ultimate 64bit Microsoft World Domination Total Control Edition
facility
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 9. 2011 12:13

Přesně takhle je to i u mých UG7+. Ty bloky se postupně rozšiřují a zužují
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 9. 9. 2011 12:14

ano, to je záměr a najdeš tuto záměrnou nepřesnost u všech pneumatik (letní, zimní,...). Má za úkol odstranit pravidelný hluk a kmit, který by absolutně pravidelný dezén vytvářel :)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 9. 2011 12:15

Aha, to mě nenapadlo :hm
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 9. 9. 2011 12:16

Proto taky plužíš letiště a já se ti z tepla kanceláře směju do ksichtu :D
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 9. 2011 12:17

Hajzle :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 9. 9. 2011 12:18

:mrgreen:
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sts_v8 9. 9. 2011 12:29

speleo píše:Proto taky plužíš letiště a já se ti z tepla kanceláře směju do ksichtu :D

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
brum vruum | za XM nemá lidstvo žádnou rozumnou náhradu
sts_v8
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 9. 9. 2011 12:30

A ty se taky nesměj hajzle :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sts_v8 9. 9. 2011 12:30

To bylo opravdu vtipný, sem se tomu fakt zasmál :mrgreen:
brum vruum | za XM nemá lidstvo žádnou rozumnou náhradu
sts_v8
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod facility 9. 9. 2011 12:37

speleo píše:ano, to je záměr a najdeš tuto záměrnou nepřesnost u všech pneumatik (letní, zimní,...). Má za úkol odstranit pravidelný hluk a kmit, který by absolutně pravidelný dezén vytvářel :)


A ktomu ešte "Silent Sidewall Technology"... vpravo - inovácie a štvrté flash video v poradí
Abit IP35 pro,e2180@3Ghz,6GB Ram,8800GT 512 MB,Barracuda 11. 500GB,WD 640GB,
Noctua NH-U12F,Coollaboratory Liquid Pro,Corsair VX550W,CM690, LCD Samsung 24"
Win XP SP3 NASA2 & Win7Ultimate 64bit Microsoft World Domination Total Control Edition
facility
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 9. 9. 2011 14:53

kuci mám Polarisky a se svym 11ti letym mndeem jsem vyjel úplně to samé jako kamarád s Octou 2 na UG (jednu tvrdil za 4k) ... takže 80% toho je v rukách, v tom jak rychle a kudy se člověk hrabe ... vzpomínám jak sme jeli s kámošem brzo ráno na RZ rallysprintu a před náma zapadl nějakej magor se 4 kolkou a my ho vobjeli "pangejtem" ve fokusu 1,6TDCi se 4 lidma :-) za nama to tak tak dal sám velký Mr. cimbu ve WRX STi ....
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vsevedko 9. 9. 2011 15:38

Dr. 120L píše:kuci mám Polarisky a se svym 11ti letym mndeem jsem vyjel úplně to samé jako kamarád s Octou 2 na UG (jednu tvrdil za 4k) ... takže 80% toho je v rukách

Sorry, ale Matadory a Barumy povazujem za ochranu rafiku a nie pneu. Take sa mi na auto uz nikdy nedostane. Urcite je to v ruke, ale kvalitna guma proste dovoli viac.
vsevedko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sts_v8 9. 9. 2011 15:52

Dr. 120L píše:kuci mám Polarisky a se svym 11ti letym mndeem jsem vyjel úplně to samé jako kamarád s Octou 2 na UG (jednu tvrdil za 4k) ... takže 80% toho je v rukách, v tom jak rychle a kudy se člověk hrabe ... vzpomínám jak sme jeli s kámošem brzo ráno na RZ rallysprintu a před náma zapadl nějakej magor se 4 kolkou a my ho vobjeli "pangejtem" ve fokusu 1,6TDCi se 4 lidma :-) za nama to tak tak dal sám velký Mr. cimbu ve WRX STi ....

To je česky :shock: :?:
brum vruum | za XM nemá lidstvo žádnou rozumnou náhradu
sts_v8
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků