NEW HONDA CIVIC 9G

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Známka jako ve škole:
1 32 %  42%  [ 32 ]
2 11 %  14%  [ 11 ]
3 12 %  15%  [ 12 ]
4 8 %  10%  [ 8 ]
5 13 %  17%  [ 13 ]
Celkem hlasů : 76

Odeslat příspěvekod m4lcolm 12. 8. 2011 07:27

Výhodou toho motoru je, že jede moc pěkně už ve středních otáčkách. Ta 1,6 z aurisu jede sice na limitu skoro stejně, ale jinak je průběh výkonu logicky horší.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Bruure 13. 8. 2011 21:41

Na co jsou magic seats? na tohle :-) i když se to nezdá, tak ten kufr šel zavřít
Obrázek
Miloš Zeman 1996: „Motivací pro pobyt v politice je zabránit v úspěchu těm, kteří, kdyby k nám dnes přišli Číňané, si zítra nechají zešikmit oči na praktické chirurgii a začnou psát do svých kádrových dotazníků, že již od dětství milovali rýži."
Bruure
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 13. 8. 2011 21:45

Normalni clovek by to hodil do dodavky.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bruure 13. 8. 2011 21:56

Nevidim jediný důvod, proč bych to měl dělat, když se mi to vejde do osobáku :-)
Miloš Zeman 1996: „Motivací pro pobyt v politice je zabránit v úspěchu těm, kteří, kdyby k nám dnes přišli Číňané, si zítra nechají zešikmit oči na praktické chirurgii a začnou psát do svých kádrových dotazníků, že již od dětství milovali rýži."
Bruure
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zipiik 23. 8. 2011 19:34

Další výhodou magic seats je přeprava plazmových televizí (nesmí se převážet naplacato). Mám ozkoušené, že 46" v krabici úplně v pohodě. Pak samořejmě velké kytky, kola...
Úplně rovná plocha po složení sedadel je taky dobrá, ve 3 dospělých na týden na hory vč. lyží uvnitř.

1.8 motor se fakt povedl, bylo by škoda, kdyby neměl nástupce.
zipiik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 24. 8. 2011 09:58

Já myslím že 1,8 nechaj....není důvod ji rušit.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Zdeněk2 27. 8. 2011 17:03

Máte někdo vyzkoušeno převážení kola (nebo 2 kol) napříč před zadními sedadly? Případně jaké kolo se vám tam vešlo (MTB / silniční)?

Zkoušel jsem to u Jazzu, ale ani bez předního kola se tam nevejde. Přitom podle reklamy by mělo. Civic se mi nezdá až o tolik širší než Jazz...
Zdeněk2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod T.E.CH 30. 8. 2011 19:33

Mi se do Civiku vejde....
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod m4lcolm 1. 9. 2011 08:29

Obrázek

Vypadá to opravdu jen na mírný pokrok v mezích zákona.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod T.E.CH 2. 9. 2011 20:05

No zak to bylo jasné imho hned od začátku.Proč opuštět hodně úspěšný koncept.Vyladěj podvozek, vylepšej pár věcí a bude.....sám jsem zvědavej na první svezení.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod speleo 2. 9. 2011 20:48

T.E.CH píše:
sts_v8 píše:Jo jako že se tam vejde kolo napříč za přední sedačky? Nebo na tu zadní rovnou plochu?


Sundáš přední kolo a dospělé kolo se tam vejde,myslím dozadu místo spolujezdců na zadních sedadlech, t.j napříč za přední sedačky, jak píšeš.Jinak pokud sklopíš sedadlo směrem dolů, t.j jako to jde i u jiných aut, tak vznikne rovná plocha a tam se toho vejde ještě více.Fakt je tam hodně místa.Tuším 420 litrů kufr a to je u rezervy ještě spousty místa na ruzné věci.Proto to má torzku.

-- 10. 8. 2011 22:05 --

Suberb, tam je zas výhoda jinde, myslím že si nemáš na co stěžovat.I nebo II?


Bez předního kola se vešlo kolo za přední sedačky i ve sto dvacítce ;-)
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 3. 9. 2011 11:44

No, to jsem zvědavej jakej bude ten britskej. Ten americkej se jim zásadně nepovedl a i lidé si stěžují,jak je to špatné auto
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stein 12. 9. 2011 18:40

Nový Civic ODKAZ
Stein
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod George_Couser 12. 9. 2011 18:43

Ještě že Hyundai vypustil tu i30 dřív. Tak aspoň nelze říkat, že ty blatníky okopíroval od Hondy. :D
George_Couser
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 12. 9. 2011 18:48

Zezadu je to nějaké divné....
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků