Jakou autochladničku?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod fkabl 25. 8. 2011 21:43

Téma pro dnešní horké, letní dny jako stvořené. Máte někdo nějakou zkušenost a můžete poradit při výběru přenosné autochladničky. Zapínání na 12V s možností 23OV, buď přímo nebo přes adaptér, cca 26-30 L, aby se vešly i větší pet-lahve, cena do 2 tis. Kč. Díky.
fkabl
Nováček

Odeslat příspěvekod powerball 25. 8. 2011 21:46

za mejch mladejch let sme vozili autolednicku do ktery se nahazeli takovy jakoby cihlicky z mrazaku a par hodin to vydrzelo studeny ale to asi nehledas :)
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 25. 8. 2011 21:57

Všechny fungují na stejném principu. tam není rozdíl, vyber si jakou potřebuješ. Proto aby ti dlouho vydržela nízká teplota je nejlepší: dávat již předem studené věci,mít objem zaplněný a používat již zmíněné namražené chladicí vložky . Ty aparáty mají hlavně za úkol udržet nízkou teplotu a jsou rády že to zvládnou. Nečekal bych funkce lednice jako doma. Leda u zařízení které má dobrou izolaci ale v ceně dvou tisíc bych to nečekal.
polda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod risomas 25. 8. 2011 22:13

tak za 2tis to bude obycajny ***** s malym peltierom ktory pri vysokej spotrebe s trochou stastia ochladi vnutro o 10C pod teplotu okolia. Cize ked mas v aute 50 tak v chladnicke bude 40.
C5 X7 Tourer 2.2
risomas
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 25. 8. 2011 22:15

ja koupil jakousi nevim jakou takovou tmave modrou s sedym vikem, 12V / 230V vejde se do ni 8 ledovych caju od Nestea. stala 1200 a vykon docela dobry. koupil jsem ji v hypernove
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 25. 8. 2011 22:42

já bych volil Campigaz. Je ověřená značka, žádnej šmejd. Typově ... třeba tenhle
Adaptér na 230V je k tomu externí asi za 500Kč.
Hlavně pamatuj na jednu důležitou vlastnost - musí se tam vejít aspoň 1,5l Pet lahev s nějakou rezervou, abys pak nemusel kupovat pití podle lednice. Nejvíc pak naštve, když si koupíš pití s akcí 20% navíc a ono se pak na výšku nevejde do lednice, takže si jdeš koupit další :D
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zett 26. 8. 2011 08:34

Mám přesně tento Campingaz, posledně jsem ji měl puštěnou 7dní nonstop na trafu v chatě a ani se nezadýchala :D Chladí obstojně.
Zett
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bigduck 26. 8. 2011 08:53

taky jsem to takhle kdysi dělal a pak jsem přišel na to, že nejlepší chladničkou je zastavení u pumpy :D
cena za pité o něco vyšší, ale když bych to rozpočítal na cenu pořízení chladničky, tak bych musel zastavovat fakt často několik let, aby se to vůbec vyplatilo
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 26. 8. 2011 09:17

rikej to nekomu kdo si vozi maso do chorvatska :D
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zett 26. 8. 2011 09:23

někdo si tam dává právě to vychlazený pití z benzínky, který je studený i po půl hodině od koupení a někdo s tím vozí jídlo na dovolenou...Není to zrovna na tohle určený? :hm
Zett
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bigduck 26. 8. 2011 09:40

a to jako po půl hodině znovu zastavuje, běží do kufru a pije? to je fakt pakárna.....si koupím pití, napiju, cca hoďku to v autě v pohodě vydrží a za hoďku si můžu zastavit znovu u pumpy....a nebo klidně za dýl, že by se nějak náramně to pití oteplovalo, když je v autě 22 bych neřekl
Bigduck
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zett 26. 8. 2011 09:51

mně lednička leží 99% roku v garáži takže to nijak neobhajuju, ale když jsem ji dřív vozil, tak za sedačkou spolujezdce, kam jsem dosáhl z místa řidiče...
dnes to už řeším taky jen tou benzínkou, ale je spousta lidí co to využije
Zett
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 26. 8. 2011 11:34

ja piju vodu co mam jen tak v aute, uplne studene mi nedela dobre...
TDI DSG
Jean ViC
Pan Sklenička
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dzordz5 26. 8. 2011 11:38

Bigduck píše:taky jsem to takhle kdysi dělal a pak jsem přišel na to, že nejlepší chladničkou je zastavení u pumpy :D
cena za pité o něco vyšší, ale když bych to rozpočítal na cenu pořízení chladničky, tak bych musel zastavovat fakt často několik let, aby se to vůbec vyplatilo


Pokud jseš zvyklej pít ty s.....y co se prodávaj v krámech, tak máš určitě pravdu.

Když my někam jedem, tak si vezeme vlastní vodu nebo uděláme domácí šťávu. A pak je Achladnička jediným řešením.
Dzordz5
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 8. 2011 12:11

Na tyhle ucely pouzivam klimatizovanou schranku u spolujezdce
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků