Offroad jezdeni v okoli Prahy

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Jones2k 16. 7. 2011 15:06

Ahoj lidi, nevite, kde by se v okoli Prahy dalo legalne zablbnout v terenu? Nejaka off-road testovaci draha? Mam k dispozici Hummera H3 na vikend. Diky za tipy
ZTE Blade, Dell E6410
Jones2k
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk Málek 16. 7. 2011 15:17

D1, pravý pruh? :hm

-- 16. 7. 2011 16:37 --

Není náhodou něco v Lešanech? Ale nevím, jestli to tam není jen u příležitosti nějakých jejich akcí.

-- 16. 7. 2011 16:40 --

zkus http://www.offroadforum.cz/
Zdeněk Málek
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jones2k 16. 7. 2011 15:44

Diky za odkaz na forum, poptam se borcu tam.
ZTE Blade, Dell E6410
Jones2k
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 16. 7. 2011 15:57

co třeba hamr centrum na D11?
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nohis 16. 7. 2011 16:24

pro H3 se dá najít lepší využití než blbnou u D11
Nohis
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Clayton 16. 7. 2011 16:57

Proč legálně? :-)
VVP Brdy - ale nechovej se tam jako prase... Když se budeš chovat slušně a nebudeš moc nápadný, tak tě nechytnou...
No, on je tohle v ČR docela velký problém. Pokud to někde opravdu dobře neznáš, tak si koleduješ o malér. Navíc netušíš jak to tam vypadá, kde zapadneš a kdo tě odtud vytáhne.
Možná i kvůli tomuhle jsem se radši přestěhoval do Kalifornie. Tady máme tisíce offroad trailů, kde se dá jezdit legálně.
Clayton
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 16. 7. 2011 17:46

s H3? s tim bych se snad radsi do tezsiho terenu nez je tohle nepoustel ;-)
Obrázek
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jones2k 17. 7. 2011 11:06

Clayton: Co se tyce vojenskeho prostoru, tak toho bych se zase moc nebal. Idealni by byl nejakej polygon a jet tam treba po desti :)
ZTE Blade, Dell E6410
Jones2k
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Clayton 17. 7. 2011 13:16

No, ve VVP Jince je docela dost zajímavých míst, kde se dá jezdit. Ale jsou tam i bahnité oblasti, kde jsem viděl zapadnout Patrola a ani dvě auta s navijáky ho nezvládly vytáhnout.
Pokud to tam člověk zná, tak ví kam jezdit a kam radši ne. Já tam jezdil spoustu let bez toho, že bych někdy platil pokutu. Neříkám, že mě nikdo nikdy nechytil, ale vždycky jsem to ukecal. Samozřejmě, nejezdím tam, když se stříli. Vojáci nejsou problém, těm tam v podstatě nevadíš. Lesáci mají strach jenom, jestli jim tam nepytlačíš a policie hlídá jen hlavní cesty - nejčastěji třeba průjezd do Příbrami.
Jenže pro někoho, kdo to tam nezná to může být problém, takže radši moc nedoporučuju tam jezdit.
Clayton
Pozorovatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků