Děkujeme, odcházíme

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Děkujeme, odcházíme
legitimní akce - když jsem někde nespokojen, dám výpověď 38 %  35%  [ 38 ]
sice si více peněz zasluží, ale ne v době hospodářské recese 15 %  14%  [ 15 ]
vydírání při vědomí faktu velmi omezené nahraditelnosti 34 %  32%  [ 34 ]
jsou to ***** a bílá mafie; žádné peníze si nezaslouží 19 %  17%  [ 19 ]
Celkem hlasů : 106

Odeslat příspěvekod Hyza 5. 2. 2011 20:10

na to jak je pracovity :D
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 5. 2. 2011 20:11

Přesnější to mělo být proto, že goblinové jsou neoblíbení, záporáci. :hm

Deleted user

Odeslat příspěvekod beat 5. 2. 2011 20:18

Tady je zbytečné cokoli psát. Prostě média říkají slova jako "vydírání", "rukojmí", "zdravotní sestry"... a lidi jako tupé ovce omílají to samé.

Na jednu stranu lidi nesnáší novináři a jejich demagogii, na tranu druhou však tu jejich demagogii přejímají.

Fakt jako národ hloupneme...

Srovnávat lékaře s vysokoškolákem ve strojírenství? To fakt jde? Jiné učivo, jiná inteligence, jiná zodpovědnost....

Mě vadí rozdíl mezi platy. Lékař v nemocnicích(operace) vs praktický lékař(píše neschopenky) vs zubař. Já osobně se nemocničním lékařům nedivím a jejich akce mi nevadí.
beat
Štamgast

Odeslat příspěvekod Hyza 5. 2. 2011 20:20

beat - ty ses kokot i kvuli mnoha jinym vecem, takze tady tve slovo hra roli nula. bez objimat stromy.
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza42 5. 2. 2011 20:38

Národ možná hloupne, ale Beat je jeho předvojem s tou jeho jinou (zřejmě alternativní) inteligencí.
Honza42
Inventář

Odeslat příspěvekod Major Kure 5. 2. 2011 20:39

beat: chapu ze jsi zaseknuty v sociku, ale nenut prosim te nekomu medialni vypatlanost. Spousta lidi z garaze ani nekouka na TV, natoz aby nemeli vlastni nazor. Neumis ani odpovedet na 2 otazky, pouze placas a placas. Lekari uz pridano dostali, ale vratit se nechteji. Nevim kterou cast nechapes.
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koubes 5. 2. 2011 20:45

Vy to furt nechápete, 4000 lidí se v Německu a Anglii opravdu lehce uchytí za předpokladu, že budou aspoň částečně umět jazyk. Jakmile se změní nařízení EU, tak budou aji Němci v hajzlu, bo tam nebude mít kdo sloužit. A to bude teprv nábor...
Taycan plus
911 997.1 S 6G samozřejmě
Mercedes-Benz A200 6G, trochu úprava výkonu...

Jak píše saabik: Všichni skončíme u Porsche...
Koubes
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 5. 2. 2011 20:50

Já pít toprá toktor, Vy určitě bolet tam na ta věc dole, hned fetle ta orkán co já nevědět jak Vám přeložit.. 8-)
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jose85 5. 2. 2011 20:51

a já co nám tu scházelo -beat .. :D

Takhle debilně udělaná kampaň (a takový mega to stálo :D ) musí naštvat většinu lidí ,je úplně jedno jestli se o ní dozvědeli z televize,netu,novin,nebo z dopisu ve flašce od rumu..

Novináři jsou hnůj,ale v tomhle jsou nevinně..

A Engel to je případ sám o sobě,touhle "tváří" to akorát dorazili..
Jose85
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Hyza 5. 2. 2011 20:51

no tak at se uchyti, dyt jim nikdo nebrani :)
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 5. 2. 2011 20:59

Třeba jim tam i vysvětlí, jak je to s tou jejich jinou inteligencí.. :D
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 5. 2. 2011 21:00

V zahraničí se uchytěj těžko, páč neznají jazyky, jediné cizí slovo, které doktoři znají, je "exitus" a s tím se uchytěj leda tak na pitevně.
ultima__ratio
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zelvotron 5. 2. 2011 21:07

Koubes píše: lehce uchytí za předpokladu, že budou aspoň částečně umět jazyk


A myslíš, že je ten předpoklad splněnej? ;-)
zelvotron
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 5. 2. 2011 21:08

a "coitus"
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 5. 2. 2011 21:11

beat píše:Tady je zbytečné cokoli psát. Prostě média říkají slova jako "vydírání", "rukojmí", "zdravotní sestry"... a lidi jako tupé ovce omílají to samé.

Na jednu stranu lidi nesnáší novináři a jejich demagogii, na tranu druhou však tu jejich demagogii přejímají.

Fakt jako národ hloupneme...

Srovnávat lékaře s vysokoškolákem ve strojírenství? To fakt jde? Jiné učivo, jiná inteligence, jiná zodpovědnost....

Mě vadí rozdíl mezi platy. Lékař v nemocnicích(operace) vs praktický lékař(píše neschopenky) vs zubař. Já osobně se nemocničním lékařům nedivím a jejich akce mi nevadí.

A že mám dobrou náladu tak se rozepíšu a napíšu ti něco ke každýmu odstavci těch tvejch mektů.

ad1.: Pokud sem nemá smysl nic psát, jak ty říkáš, tak to sem nepiš, aspoň nebudeš ještě za většího debila. A to, že má někdo jinej názor než ty ještě neznamá, že to někde přebral.

ad2.: Viz. ad1., někdo má jinej názor a ty ho nejseš schopen respektovat, sorry, tvůj boj.

ad3.: Ano, jdeš skvělým příkladem.

ad4.: V globálnim měřítku to jde srovnávat naprosto lehce. Pokud to vezmem dopodrobna, jsou to odlišná povolání, ale v každém jsou rizika a zodpovědnosti, nedělej z doktorů génie.

ad5.: K tomu jsem se vyjdařoval už několikrát. Něco mi vadí, postěžuju si, buď někdo zareaguje nebo ne. Doktůrci si postěžovali formou výpovědi, vláda zareagovala, doktůrci chamty chamty, 1,5mld. nestačí, chcem víc. Tak chtěj víc, jejich boj. Nelíbí se jim to, čau, vypadni. Simply.
Unknown Pleasures
vizitix
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků