kombík, 4x4, benzín, atmosféra, 6-kvalt

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 2. 2011 21:10

Ovšem zapomněl si dodat, že na A93 kvůli provozu možná tak po půlnoci a to ještě o víkendu. Naopak, jediná místa, kde se na této trase dá nahnat čas jsou Pilsen - hranice a hranice po A93, kde se dá jet prakticky stále Vmax.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod řidič BOB 1. 2. 2011 21:12

MELLO: hele, jezdím tamtudy docela často a snad jenom jednou jsem tam vytuhnul... Je potřeba vyhmátnout ten správný čas 8-)
S tou dálnicí k hranicím je to pravda...je ale potřeba hlídat jestřáby :D
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MELLO 1. 2. 2011 21:17

Tak na jestřáby bacha je jasná věc, jinak na té A93 sem vytuhnul skoro vždy....pomalejší než D1
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zac.je.toho.loket 2. 2. 2011 08:11

Za tech par let budou vsechno avtomaty a MT bude za priplatek 8-)
zac.je.toho.loket
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavproch 2. 2. 2011 09:18

jaxem si přečet včerejší článek o brzkém odchodu R6 do historie, tak teda asi rači ešče dneska objednám.... :-)
pavproch
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavproch 4. 2. 2011 08:03

Ještě před pár měsící bych tomu nevěřil ani omylem... :shock:
a fčíl už dolaďuju poslední detaily před objednávkou... :love:

Zdánlivá malichernost, ale ... může ale nabýt zásadního charakteru.... že báwa patří mezi atraktivnější (čili kradenější) auta je mi jasný... a tak je třeba pro ty poberty to vozítko udělat co nejméně "zajímavé".. :idea:

Že bude (zvenku, kromě skel, světel a prcadel) trvale zasfiněnej jak jetel je jasná věc.... (to praktikuju u všech svých aut trvale... :D ) co ale s označením motorizace na zádi: objednat bez, nebo naopak nechat (v dnešní době dýzlové) zviditelněný ten "žravý" benzín (330ix) nebo (kamufláž) označit "holobytem" 316i?

PS: ta 316i by mohla být i dobrým stimulem pro "závodníky" s koncernovýma TDi... o<:)
pavproch
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 4. 2. 2011 08:41

Takovádle auta se kradou na objednávku a zloděj se rozhodně neřídí nápisy na zádi. Ten se proštrachá získanou databází majitelů vozidel a jde v podstatě na jisto. Jediná rozumná obrana je pojistit horem-dolem, různá vyhledávací zařízení a garáže/hlíd. parkoviště jsou jedině plusem.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zac.je.toho.loket 4. 2. 2011 09:18

podle koncovky laufu stejně skoro každej pozná, že máš R6
zac.je.toho.loket
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavproch 4. 2. 2011 09:24

oooops... :-[

na lauf sem zapoměl....

takže "bez označení motorizace"
pavproch
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spitfireIX 4. 2. 2011 09:27

Špinavý auto (zvenku) praktikuju taky ;-)
spitfireIX
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavproch 13. 2. 2011 18:55

taxem se neska povozil s 330xDT v automatu a 530xD, taky automat.... obojí, ač dýzl, tak silný šestivál, čili velmi, velmi, až kuevsky rychlé (a to sem do toho přesedl ze skautích 118kW...)

charakterově jsou to ale naprosto odlišná auta, trojka se s radostí vrhá do zatáčkovitých okresek, pětka je dálniční koráb... asi i proto je (hardwarově stejný) motor+převodovka úplně jinak naprogramován v trojce a jinak v pětce...

pocitově se mi trojka řídila o hoooodně líp.... akorát se začínám bát těch 200kW.... (aby těch plnokrevníků na mně nebylo až příliš.... :-[ )
pavproch
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koubes 14. 2. 2011 09:50

davproch: za pár týdnů nebude, budeš chtít eště víc
Taycan plus
911 997.1 S 6G samozřejmě
Mercedes-Benz A200 6G, trochu úprava výkonu...

Jak píše saabik: Všichni skončíme u Porsche...
Koubes
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod honziss 14. 2. 2011 11:00

kompakt píše:
honziss píše:2 kompakt: praha-mnichov pod 2h nedas ani na litajicim koberci, tak nas tu pls nekrm bludama, dik

Hodina a 50 min mám rekord s vyobrazeným autem. A nemám zapotřebí tě krmit bludama, nemusíš s tím souhlasit, ale to je tak asi všechno co zmůžeš, je to tvůj boj. To platí i pro 3MPS a jim podobným.
Mikey89: dík za podporu :-)


Nelži ty kecko! :D jezdim do mnichova docela často (mam tam zamestnavatele), už jsem to jel s kde čím, ale pod 2h to nedas ani kdyby ses rozkrajel na milion kousku!

Ze zlicina na rozvadov se da dojet za hodinu, ale to musis sakra drtit a kolem prahy musi bejt prazdno (coz je vetsinou jen v noci). Rozvadov - A93 - Regensburg, tady se da jet hodne rychle (ale je to jen 100km z cely trasy). Regensburg - E45 byva docela provoz a navic je to uzky a klikaty, nektery zatacky jsou ve 180 na hranici adheze (proto je tam spousta omezeni na 120) a zbytek cesty do Mnichova uz je v pohode, ale provoz je tam i ve 3 rano, o nakych dojezdech do centra ani nemluvim...

Kdyz je slabej provoz a sucho, tak me to vetsinou vyjde na 3 - 3,5h (nemecko plnej, na omezenich max +20 a 150 po cr) a to povazuju za dobrej cas.

-- 14. 2. 2011 11:02 --

pavproch píše:.... akorát se začínám bát těch 200kW.... (aby těch plnokrevníků na mně nebylo až příliš.... :-[ )


na 200kw si zvyknes jako nic, to mi ver ;-)
F20 / 116d / 8° Steptronic
honziss
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavproch 18. 2. 2011 21:51

chlopi, prosím o radu v poslední minutě: mám to :love: teda objednat?
pavproch
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spitfireIX 18. 2. 2011 22:27

pavproch píše:chlopi, prosím o radu v poslední minutě: mám to :love: teda objednat?

Jestli se ti líbí a máš na něj, tak proč ne?
spitfireIX
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků