Janda končí

Rady, náměty, připomínky

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Beaumont 30. 1. 2011 10:37

Marek Lutonský: Správný postřeh, ale myslím že kolega jandaxx to psal bez ohledu na vydavatele. Prostě že kdysi seriózní a dobře psané noviny se změnily na bulvár / škvár. Mám ostatně stjný pocit a předplatné MF Dnes taky už dávno zrušil. Ale nechme OT.

pjanda: Zopakuji co jsem napsal pod Vaším "rozloučením". Díky za práci, kterou jste tady odvedl a za potěšení, které jsme z ní měli my ostatní. Pokud (přesněji AŽ) bude možno Vaše texty číst zase někde jinde, doufám, že nám věrným dáte nějakým způsobem vědět.

PS: Kdybyste někdy měl chuť zastavit se na srazu klubu BMW řady 6 (http://www.bmw6club.cz/, kde bude i kalendář srazů 2011), jen dejte vědět. Budete srdečně vítán. O:-)
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nikdo 30. 1. 2011 10:43

"jsem hrdý na to, že nám během této doby společně s mými kolegy podařilo posunout AutoRevue.cz z pozice nevýznamného automobilového webu až mezi největší online magazíny svého druhu v České republice" - to bych nepodepsal. Vaše testy jsou vlmi pěkné, ale autorevue po vrcholu před několika lety trvale upadá a dnes už obsahem za moc nestojí. Z pohledu čtenáře jste se jako redaktor osvědčil, vaše působení jako šéfredaktora bylo o hodně slabší. Na vaše další kroky jsem ale zvědavý, potenciál máte a trh tu je. Good Luck.
nikdo
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 30. 1. 2011 11:05

jandaxx píše: Přibudou články o pirátech silnic, o potřebě eliminovat "zlou" osobu blízkou a možná, že sem začne psát i uvědomnělý Standa Huml. Dokonce by tady mohla mít své pravidelné okénko i PČR.

Lidé to chtěji vidět, slyšet a chtějí o tom diskutovat, tak proč to před nimi účelově tajit? Tady si hlavně myslím, že Autorevue dost zaspala a vítr z plachet jim sebrala televize Prima a jejich pořad Krimi Plus, který se pirátům dálnic dost věnuje. Televizi Prima se najednou prudce zvedla sledovanost, až na to musel dosavadní leader trhu televize Nova nějak reagovat a v Nově se teď začínají rozdávat výpověďi.
ultima__ratio
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepek 30. 1. 2011 11:06

Na co šáhne Mafra a její "dcery", tam 100 let tráva neroste. Je to mj. vidět i na tomhle webu.
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod pjanda 30. 1. 2011 11:12

nikdo: Mou praci necht zhodnoti kazdy dle vlastniho uvazeni, ale AR jsem prebiral uz nekdy v roce 2005, takze i "pred nekolika lety" bylo patrne "za me" :-) Verte, ze tehdy o AR vedel i v oboru malokdo, mezi automobilkami bylo nutne hodne bojovat o misto na slunci, auta se zprvu pujcovala hlavne pres jiny tisteny casopis. Tohle vsechno se behem roku dvou podarilo zasadne zmenit.

To, kam se AR v mezicase vyvijelo, bylo dano hodne tim, jak byly nastaveny podminky jeho vnitrniho fungovani, kterymi Vas nechci zatezovat. Nekdy zkratka byly nastaveny tak, ze vysledek mohl byt navenek lepsi, jindy horsi. Rozhodne nepopiram, ze kvalita sla nahoru i dolu, nikdy to ale nebylo dano mou mensi snahou ci zapalem. Mohu Vam garantovat, ze jsem tomu vyzdy obetoval maximum a snazil jsem se za kazdych podminek dosahnout nejlepsiho mozneho vysledku. Nemam se pred sebou za co stydet, jsem presvedcen o tom, ze z tech penez, ktere jsme meli na AR k dispozici, by nikdo lepsi bic neupletl.

Udelal jsem, co jsem mohl. Pokud nekdo dokaze vice, ma nyni volny ring :-)
AutoRevue.cz
pjanda
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drgi 30. 1. 2011 11:13

Pan Janda, vdaka za vsetku vasu namahu a cas ktory ste stravili testovanim a pisanim.

PS: Snad si teraz najdete cas na poctive blogovanie ;-)
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive Roadster, 2001 (NBFL), 1.8, 90 000 km.
'Zero' : Toyota Corolla AE92, 1991, 1.6 4AF hatchback bez plutvicky, 190 000km.
drgi
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 911 30. 1. 2011 11:21

ultima__ratio píše:
jandaxx píše: Přibudou články o pirátech silnic, o potřebě eliminovat "zlou" osobu blízkou a možná, že sem začne psát i uvědomnělý Standa Huml. Dokonce by tady mohla mít své pravidelné okénko i PČR.

Lidé to chtěji vidět, slyšet a chtějí o tom diskutovat, tak proč to před nimi účelově tajit? Tady si hlavně myslím, že Autorevue dost zaspala a vítr z plachet jim sebrala televize Prima a jejich pořad Krimi Plus, který se pirátům dálnic dost věnuje. Televizi Prima se najednou prudce zvedla sledovanost, až na to musel dosavadní leader trhu televize Nova nějak reagovat a v Nově se teď začínají rozdávat výpověďi.

lide to chteji slyset, videt, diskutovat??
Ale kdeze, tito lide, co hltaji tyto dementni hony na udajne "piraty" si chteji akorat vylecit nejaky svuj mindrak a 90% z nich nedojede za cely rok dal nez do kauflandu, takze nema pravo soudit o stavu provozu zhola nic.

Slyset a diskutovat vecne o tom znamena resit stav silnic, pretizeni, praci policie a prevenci. Toto na prime opravdu, ale opravdu nevidim. Honeni nejakeho chudaka, co s velkmy autem vybrzduje ostatni je fakt k veci.
A co tady taky cekat, kdyz nam byvaly estebak kaze o osobe blizke :roll:
Naposledy upravil 911 dne 30. 1. 2011 11:26, celkově upraveno 1
Never a frown with golden brown
911
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pjanda 30. 1. 2011 11:24

Beaumont: Dekuji Vam, vazim si Vasich slov, opravdu to pro me hodne znamena. Delal jsem tuto praci predevsim ze zaliby k autum a poteseni ci uzitek pro ctenare pro me byl tou hlavni odmenou a dukazem jejiho smyslu.

Pokud to bude alespon trochu mozne, rad se na Vasich srazech ukazu. Jsem a budu k zastizeni i na soukromem mailu pavel.janda(z)seznam.cz
AutoRevue.cz
pjanda
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 30. 1. 2011 11:30

911 píše:lide to chteji slyset, videt, diskutovat??
Ale kdeze, tito lide, co hltaji tyto dementni hony na udajne "piraty" si chteji akorat vylecit nejaky svuj mindrak a 90% z nich nedojede za cely rok dal nez do kauflandu, takze nema pravo soudit o stavu provozu zhola nic.

Slyset a diskutovat vecne o tom znamena resit stav silnic, pretizeni, praci policie a prevenci. Toto na prime opravdu, ale opravdu nevidim. Honeni nejakeho chudaka, co s velkmy autem vybrzduje ostatni je fakt k veci.
A co tady taky cekat, kdyz nam byvaly estebak kaze o osobe blizke :roll:

No hele, koukni se, kolik příspěvků má to zdejší vlákno o silničních pirátech, to hovoří za vše:
http://garaz.autorevue.cz/viewtopic.php?f=828&t=1107122
A kolik příspěvků se najde ve vláknech o stavu silnic, praci policie nebo prevenci? Já myslím, že tady taková vlákna ani nejsou, nikoho to nezajímá. Všichni chtějí jenom lynčovat silniční piráty.
:pozor
ultima__ratio
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 911 30. 1. 2011 11:39

ultima - myslim, ze toto vlakno nema moc velkou vypovidaci hodnotu... jsou tu vlakna ruzna. O garazi jako takove nemam strach, ze by tu byl samy demagog a zaslepenec. To najdes spis na jinem serveru... Tupych vykriku je vzdy vice. Ale o tom toto vlakno neni. Tady se resi funus
Never a frown with golden brown
911
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ultima__ratio 30. 1. 2011 11:42

Tady někdo může ze svého subjektivního dojmu řešit funus, ale jiný to zase může vidět spíše jako znovuzrození.
ultima__ratio
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom.cz 30. 1. 2011 11:51

pjanda: Děkuji za všechnu práci, co jste pro AR udělal. Bylo to super číst si Vaše články, hlavně ty o BMW. Mnoho štěstí v další práci.

PS: Jaký auto máte v garáži: Z4M nebo M3 E46? :-)
tom.cz
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 30. 1. 2011 11:57

PeTr7650 píše:ale nechal na rozloucenou krasnej test - http://www.autorevue.cz/default.aspx?te ... icle=21077
pěkné čtení :-)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Merlin 30. 1. 2011 12:12

Dakujem za pekne clanky ale hlavne za nadej ze novinari s nazorom este nevymreli. Prajem vsetko dobre do buducnosti.
Merlin
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eksen 30. 1. 2011 12:34

Pjanda: Jen tak obecně by mě zajímalo, jestli budeš nějákym způsobem chtít pokračovat v tvůrčí činnosti (bez ohledu na to, kdy, kde a jakym způsobem - čistě v obecný rovině).
Btw, zachvíly přejmenujem thread na rozhovor s celebritou ;-D
Autorevue: Almera 1.6, Fabia HTP, E36 325i
Mobilmania: 6310i ----> HTC Touch ----> 6310i ----> 6610 ----> 6310i ----> E52
Eksen
Nováček
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků