oživeno: hodinky vybrány!

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Honimír Udatný 23. 12. 2010 19:52

tradice a krása v jednoduchosti...
Obrázek
Honimír Udatný
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 23. 12. 2010 19:53

to že u nás nejsou k prodeji mě vůbec netankuje, popravdě jsem ani na chvilku neuvažoval, že bych je snad v ČR sháněl :D

Našel jsem třeba prodejce hodinek Invicta v Praze.... hodinky co stojí do 300$ prodávají za férovou cenu hluboko přes 20 tis kč :D komici.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honimír Udatný 23. 12. 2010 19:54

Obrázek
Honimír Udatný
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 23. 12. 2010 19:55

Honimír Udatný: Primky už mám. Dokonce na zakázku vyrobený. To už mám za sebou.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 23. 12. 2010 19:56

ace2 píše:to že u nás nejsou k prodeji mě vůbec netankuje, popravdě jsem ani na chvilku neuvažoval, že bych je snad v ČR sháněl :D

Našel jsem třeba prodejce hodinek Invicta v Praze.... hodinky co stojí do 300$ prodávají za férovou cenu hluboko přes 20 tis kč :D komici.


To nakupuješ kde ? Takovy rozdil to je opravdu šilene kolik si u nas někteři prodejci přiražeji.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 23. 12. 2010 20:00

přirážka u hodinek je někdy opravdu zařážející, třeba ty skageny co jsem si objednal jsou u nás na krámě 6290,- já je mám za 2800,- vč. pošty..

ale hledal jsem i festiny co mám teď a nenašel jsem na netu jinou cenu jak 4290,- prostě nevím, není tu žádná soutěž, všechny hodinky stojej tak nějak stejně :hm nerozumím tomu :-(
Anonymni

Odeslat příspěvekod gasolina 23. 12. 2010 20:01

ace2 píše:Karibik stejně nebude, potřebuju nutně nové hodinky :D jistě mě pochopíš :D

Nejak ti ma to neprekvapuje. ( V tom prípade mi postačí ten náramok. :-D )
gasolina
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 23. 12. 2010 20:10

Všechno nakupuju přes US shopy. Hodinky stojí v USA tak minimálně o 60% méně než na pultu v obchodě v ČR. Kamarád chtěl i zcela normální Citizen Night Hawk, které stojí na krámě kolem 13 tis kč... odemne je dostal ty samé s identickým katalogovým číslem včetně poštovného za tuším 5.005 kč...

prodejci hodinek v ČR mají na hodinkách běžně marži kolem 100-150%

Trapný příklad... když jsem byl v USA tak si tam kamarád kupoval na nejdražší ulici v Beverly Hills na Rodeo Drive v v tomto obchodě hodinky za 660$... v ČR byla pultová cena těch hodinek 35 tis kč !!! :D

http://maps.google.cz/maps?q=rodeo+driv ... 44718&z=15

tyhle hodinky:
Obrázek
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 23. 12. 2010 20:15

_maty_ píše:přirážka u hodinek je někdy opravdu zařážející, třeba ty skageny co jsem si objednal jsou u nás na krámě 6290,- já je mám za 2800,- vč. pošty..

ale hledal jsem i festiny co mám teď a nenašel jsem na netu jinou cenu jak 4290,- prostě nevím, není tu žádná soutěž, všechny hodinky stojej tak nějak stejně :hm nerozumím tomu :-(


Protože většinu mainstreamových hodinek zastupuje v ČR firma Koscom www.koscom.cz a prodejci co prodávají x druhů hodinek někde v obchodě v shopping centru si ty hodinky fakt nedováží a neservisuje. Chápu že předmětem podnikání je vytváření zisku. Ale zisk musí být uměrný v musí v něm být nějaká protihodnota. Ale zisk 100-150% znamená že z kupujícího už dělají ovci co chtějí oškubat.
ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 23. 12. 2010 20:34

mno, tudíš koscom určuje za kolik se budou hodinky prodávat
Anonymni

Odeslat příspěvekod beat 23. 12. 2010 21:44

Takhle je to se vším...od foťáků přes televize, auta až po hodinky. Marže v tom nehrajou moc velkou roli.
Oficiální ceny jsou prostě úplně jinde - a to i v případě dovozu samotnýma pobočkama (Sony, Samsung....)

Evropani prostě koupí i předražené zboží, amerikán by se jim na tom vyprdnul. Takže firmy američanům "podlézají" a "ušlý zisk" si vybírají zpět v Evropě :-)

Mnoho lidí si takto létalo kupovat zrcadlovky do Hong Kongu nebo kam. Vyšlo je to na stejný prachy jako koupě u nás, ale měli ještě navíc jako bonus návštěvu Hong Kongu :mrgreen:
beat
Štamgast

Odeslat příspěvekod Deli 23. 12. 2010 21:55

ace2 píše:Mám přesně tuhle:

Obrázek
Jo, tak to je ovšem super, to si taky budu muset pořídit :-))

Acei, jaký US shopy používáš? Bych se v únoru přidal, jestli to bude možné :)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 23. 12. 2010 23:35

miromen4 píše:
ace2 píše:Nááádherný... půjdu do nich. Navíc 416$ je bargain...


Opravdu paradni ale u nas ještě nejsou na prodej.

Taky pěkny:
fullsize2.jpg

fullsize3.jpg


:shock: :love:

Odkaz na ně, nebo stačí model, prosím...?
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ace2 24. 12. 2010 00:49

ace2
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomeekHoleek 24. 12. 2010 09:18

Dík, mám... :-)
TomeekHoleek
VIP Galerie
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků