Děkujeme, odcházíme

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Děkujeme, odcházíme
legitimní akce - když jsem někde nespokojen, dám výpověď 38 %  35%  [ 38 ]
sice si více peněz zasluží, ale ne v době hospodářské recese 15 %  14%  [ 15 ]
vydírání při vědomí faktu velmi omezené nahraditelnosti 34 %  32%  [ 34 ]
jsou to ***** a bílá mafie; žádné peníze si nezaslouží 19 %  17%  [ 19 ]
Celkem hlasů : 106

Odeslat příspěvekod - doktor - 19. 12. 2010 18:54

Co říkáte na akci nemocničních kolegů?

Považuji za zcela legitimní stav, kdy když nejsem spokojen v zaměstnání, tak dám výpověď a jdu jinam nebo dělat něco jiného - držím jim palce. NIkdo nestávkuje, nikdo neblokuje traktory dálnice, nikdo neobsazuje nemocnice a nezabraňuje ostatním pracovat. Jen je to trochu organizovanější...
Ferdinand
- doktor -
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 12. 2010 18:57

ano jsem pro, akorat ostatni kolem toho nedelaji takove halo
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 12. 2010 18:57

jinak samozrejme zde vice nez kdy jinde dochazi na to co rikam furt - necha-li te stat vzdelat zdarma, pak musis pro stat odpracovat nejakou dobu, pokud ne, mel bys to platit zpetne.
anonymni

Odeslat příspěvekod zamis 19. 12. 2010 18:58

vsak at si jdou, vsude na ne cekaji s otevrenou naruci. kokoti. pripomina mi to jak cigosi utikali do kanady.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickuper 19. 12. 2010 18:58

běž do piči Ferdo
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 19. 12. 2010 18:59

beru to, máme přece svobodu
ať vrátí peníze které stálo jejich studium a můžou si jít pracovat kam chtějí
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hyza 19. 12. 2010 19:00

nech idu prec a nech zruinuju system ktory nefunguje. tato (a nie len tato) republika potrebuje prefackat.
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 19. 12. 2010 19:09

Já bych na to reagoval už v okamžiku, kdy tu výpověď dávají. Přijmout a vzít lékaře ze Slovenska. Tam jich je dost a rádi přijdou...
Prostě, když chcete běžte... Ale jsem zvědav, co budou dělat. A reagoval bych i na úřadech ráce. Dal jsi výpověď sám, nemáš nárok na podporu. Tečka
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 12. 2010 19:11

ať jdou všichni doktoři do Renaultu. Prej požadují plat bez příplatků za pohotovost v úrovni trojnásobku průměrné mzdy - a já se ptám PROČ?!
anonymni

Odeslat příspěvekod evlo 19. 12. 2010 19:12

Jop, az nesezenou misto a polezou zpatky, tak bych je nevzal, nebo za min.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mlaskac 19. 12. 2010 19:12

ajif píše:ať jdou všichni doktoři do Renaultu. Prej požadují plat bez příplatků za pohotovost v úrovni trojnásobku průměrné mzdy - a já se ptám PROČ?!


když něčemu nerozumíš tak o tom nemluv, teď vypadáš jako pako.
mlaskac
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 19. 12. 2010 19:14

Před chvílí se tu řvalo, jak jsou státní zaměstnanci hloupí, že v době krize nechtějí přistoupit na snižování platů. Teď tu jiní státní zaměstnanci-doktoři v době krize chtějí výrazné zvýšení platů, které již tak patří ve státním k nadprůměrným. Tak mi z toho vychází, že musejí být megatupí.

Z vlastního okolí od doktorů vím, že se výpovědi podávají, ale zároveň jsou domluveni, že je tak jako tak vezmou zpět. Oni ti doktoři, co reálně chtěli pracovat v zahraničí a mají na to, už tam v převážné většině jsou.
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 12. 2010 19:15

Vana666 píše:beru to, máme přece svobodu
ať vrátí peníze které stálo jejich studium a můžou si jít pracovat kam chtějí

leda tak. Připomínají mi Cikány utíkající do Kanady - pak se vrátí a chtějí doplatit podporu apod.
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 12. 2010 19:16

mlaskac píše:
ajif píše:ať jdou všichni doktoři do Renaultu. Prej požadují plat bez příplatků za pohotovost v úrovni trojnásobku průměrné mzdy - a já se ptám PROČ?!


když něčemu nerozumíš tak o tom nemluv, teď vypadáš jako pako.

aha, takže já tomu nerozumím. Ty máš úsudek lepší než Sherlock Holmes :tleskani :tleskani
anonymni

Odeslat příspěvekod Pickuper 19. 12. 2010 19:18

doktůrkům by prospěl pobyt v Bochově v kamenolomu, po třech 12ctkách s perlíkem v ruce by rychle přišli na jiný myšlenky 8-)
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků