Rychlo dotazy

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod nordkapp 1. 12. 2010 07:52

:-/ ... nad 60km/h sa mi jemne rozvibruje auto, intenzita stupa s rychlostou, tak do 100kmh - vtedy sa to neda vydrzat ... takze jazdim 50 ... kolesa boli vyvazene pred 3000km, pneumatiky maju najazdene 3000km, tvarovo vyzera vsetko na prvy pohlad v poriadku (aj ked skumat sa mi to v tychto mrazoch nechce), nejaky tvrdy naraz koleso tiez neabsolvovalo - absolvoval som 400km presun ciste iba po snehu ... moj nastrel - zamrznuty sneh / lad zvnutra na disku ... stalo sa vam take nieco, alebo mam pocitat s navstevou prveho pneuservisu :-D
Niektoré ženy sú všetky rovnaké. :-P
nordkapp
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 1. 12. 2010 07:56

mě auto vibrovalo a hučelo různou intenzitou v různých rychlostech a bylo to ložiskem.. :) Ted už v pohodě
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nordkapp 1. 12. 2010 08:00

taaak lozisko by sa snad ozyvalo nejak postupne ale toto prislo naraz - v noci z nedele na pondelok som v tej "kalamite" dal Brno - K. Vary, takze celkom slusna streka ciste po snehu a lade, ale vsetko v naprostem poradku ... do dnesneho rana auto stalo a dnes toto :-(
Niektoré ženy sú všetky rovnaké. :-P
nordkapp
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 1. 12. 2010 08:15

Ano, mohlo by to být nabaleným zmrzlým sněhem. Zkontroloval bych to, pokud to tím nebude, tak to bude buď vyvážením, nebo nějakým vyčvachtaným prvkem na nápravě.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nordkapp 1. 12. 2010 08:51

to je prave to, ze to nemam ako skontrolovat - kolesa tak nevytocim, aby som sa pozrel a pod auto do toho snehu sa mi nechce :-D ... ale uz mam slubenu na noc vyhriatu garaz, takze ak to rano nepovoli, tak pneuservis :-D
Niektoré ženy sú všetky rovnaké. :-P
nordkapp
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod siol.a 1. 12. 2010 08:53

nordkapp: Viděl bych to na ten sníh, já mám zmrzlej sníh teď všudu, podběhy, disky,... a při 80km/h a víc mi to vibruje jak prase celým autem. V zimě je to celkem normální.
Dálniční predátor
siol.a
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickuper 1. 12. 2010 11:23

před chvílí jsem potkal Tatru 815 s nápisem Policie a před ní i za ní jely benga se zapnutejma majákama....co by ty ***** mohly převážet tak velkýho a důležitýho? :hm
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 1. 12. 2010 11:24

Jeli na nějakou demonstraci? :hm
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickuper 1. 12. 2010 11:49

zahájily transporty? :hm 8-D
"a ja cekal, ze budes tak nejak jednodussi clovek, ktery kdyz mu nekdo nekyve hlavou na ty jeho blbosti, tak holt mu to hlava nepobere a musi davat vsem pres drzku. No proc ne, tim vice se potvrzuje to, co se tu o tobe rika." Goes
Pickuper
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 1. 12. 2010 11:50

To mě tak napadlo. :D
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ##_## 1. 12. 2010 12:13

Chci nějaký digifoťák. Kompakt. Ať to dělá pěkné fotky. Ať je ten foťák pěkný. Nerozumím tomu. Ať se to nemusím bát vytáhnout na svahu, že do toho nasněží nebo co. Co mám koupit? Díky.
##_##

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 12. 2010 12:16

http://www.fujifilm.cz/cs/produkty/digi ... epix-xp10/
v zimě na sjezdovku, v létě do vody
myšpulín
Inventář

Odeslat příspěvekod M@tezz 1. 12. 2010 12:58

iPhone
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ##_## 1. 12. 2010 13:14

Co je s tebou? Hodně hodně slabé poslední dobou... :hm :oboze
##_##

Odeslat příspěvekod siol.a 1. 12. 2010 13:17

Jestli jde jen o odolnost vůči padajícím vločkám na svahu, vzal bych první kompakt, co mi přijde pod ruku a je tak akorát tenkej, aby netlačil v náprsní kapse.
Dálniční predátor
siol.a
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků