kombík, 4x4, benzín, atmosféra, 6-kvalt

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Ferdax 2. 11. 2010 08:33

MPS - až se příště zase uděláš při psaní příspěvku, tak to po sobě utři
Proletáři všech zemí, vyližte si *****!
-------------------------------------------
Spinner: Ferdaxi, ty ubohá nulo! Nikoho tak primitivního a jednoduchého jsem ve svém životě dosud nepotkal! :D
Ferdax
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod 4x110mm 2. 11. 2010 09:47

Dá se vůbec sehnat 300C s manuálem?
Jsem ortodoxní, uvědomělý, osvícený a bravurní cyklista a za to byste mi měli tleskat O:-)
4x110mm
Inventář

Odeslat příspěvekod powerball 2. 11. 2010 09:49

ne
powerball
Homoderátor

Odeslat příspěvekod Marek194 2. 11. 2010 12:22

AWD verze only 5 st. automat Mercedes W5A580, časem bude 8st. ZF
Marek194
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Dusan 2. 11. 2010 13:17

m4lcolm píše:Tak za čtyři roky už by mohla italská slibotechna vyprodukovat Giulii, teoreticky i s atmo V6 Pentastar od Chrysleru. Jen mi něco říká, že k designové dokonalosti 159 tomu něco bude chybět. :hm

To asi ano zvlast kdyz to bude Chrysler 200 nebo 300 a od Alfy tam bude jenom znacek a vysivani na sedackach. :mrgreen:
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář

Odeslat příspěvekod Beaumont 2. 11. 2010 15:07

4x110mm píše:Dá se vůbec sehnat 300C s manuálem?

Jen v kombinaci s dieselem.

Dusan píše:
m4lcolm píše:Tak za čtyři roky už by mohla italská slibotechna vyprodukovat Giulii, teoreticky i s atmo V6 Pentastar od Chrysleru. Jen mi něco říká, že k designové dokonalosti 159 tomu něco bude chybět. :hm

To asi ano zvlast kdyz to bude Chrysler 200 nebo 300 a od Alfy tam bude jenom znacek a vysivani na sedackach. :mrgreen:

Ale kulový... 8-) Bude to Alfa jak má být, byť některé věci samozřejmě budou sdílené. Ale z panelů karoserie budou shodné tak možná kliky dveří, možná.
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor

Odeslat příspěvekod Dobrý duch 2. 11. 2010 16:25

aha, takze alfa uz je dnes jenom o tom, aby mela jine panely karoserie jako chrysler :) zajimavy pohled fanouska :)
Dobrý duch
Inventář

Odeslat příspěvekod 3MPS 2. 11. 2010 20:15

Ferdax píše:MPS - až se příště zase uděláš při psaní příspěvku, tak to po sobě utři

No vtip ti rozhodně nechybí. Zato trochu IQ by neškodilo.
3MPS
Štamgast

Odeslat příspěvekod Beaumont 2. 11. 2010 20:39

Dobrý duch píše:aha, takze alfa uz je dnes jenom o tom, aby mela jine panely karoserie jako chrysler :) zajimavy pohled fanouska :)

A já někde psal, že všechno ostatní bude stejné? Jen jsem reagoval na Dušana, který očekává že to auto bude stejně jako Chrysler vypadat.
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor

Odeslat příspěvekod Dobrý duch 2. 11. 2010 20:48

a to si pis, ze bude
Dobrý duch
Inventář

Odeslat příspěvekod m_tsch 2. 11. 2010 22:42

Pro mýho kamaráda určitě, ten rozezná maximálně typ karoserie, ale auto od auta ne.
Kdo chce Mellem bít, slováka si vždycky najde.
m_tsch
Veterán

Odeslat příspěvekod Ferdax 2. 11. 2010 22:43

3MPS píše:
Ferdax píše:MPS - až se příště zase uděláš při psaní příspěvku, tak to po sobě utři

No vtip ti rozhodně nechybí. Zato trochu IQ by neškodilo.

a kterou inteligenci máš na mysli?
Proletáři všech zemí, vyližte si *****!
-------------------------------------------
Spinner: Ferdaxi, ty ubohá nulo! Nikoho tak primitivního a jednoduchého jsem ve svém životě dosud nepotkal! :D
Ferdax
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Beaumont 2. 11. 2010 23:41

Dobrý duch píše:a to si pis, ze bude

Tak já to zatím nevím, na mé věštecké křišťálové kouli se zrovna přeinstalovává systém.
Beaumont
Moderátor

Odeslat příspěvekod Dobrý duch 2. 11. 2010 23:45

Beaumont píše:
Dobrý duch píše:a to si pis, ze bude

Tak já to zatím nevím, na mé věštecké křišťálové kouli se zrovna přeinstalovává systém.

ja mam dos, to staci :)
Dobrý duch
Inventář

Odeslat příspěvekod Marek194 4. 11. 2010 10:59

Beaumont píše:
4x110mm píše:Dá se vůbec sehnat 300C s manuálem?

Jen v kombinaci s dieselem.

Dusan píše:

Ale kulový... 8-) Bude to Alfa jak má být, byť některé věci samozřejmě budou sdílené. Ale z panelů karoserie budou shodné tak možná kliky dveří, možná.

300C s manuálem se nikdy nedělalo, at tam byl jakkýkoliv motor. Diesel má má 5st. automaticku Mercedes W5A580, stejně jako V8 benzíny a stejně jako V6 AWD. Zbytek 4stupnový automat Chrysler.

-- 4. 11. 2010 10:03 --

Ono hlavně všechny V6 motory v koncernu FIAT budou jen a výhradně...pozor tradá.....ANO, ANO - chryslerácký V6 pentastar, který byl ale vyvinut dávno před příchodem Fiatu, takže s ním nemá v současné verzi ale lautr nic společnýho. Jen výhledově dostane přímý vstřik, s címž už ale počítal i chrysler, takže opět žádné novum co by přinesl Fiat. jediné novum co Fiat přinesl je, že některé verze dostnaou MultiAir a některé turbo.

Ale jinak poctivá americká škola, to budou mít někteří fandové italské školy asi špatné sny...Pozor, ten motor bude i v Masserati, těště se

Jo jinak ty sypače Iveco na Vysočině, to je super vizitka italského umění, zrezlý po roce a elektrika na heslo, heh, mohli koupit ruský Kamaz nebo ukrajinský ZIl, zrezlo by to o rok pozdějc ale hlavně by to stálo 45% ceny těch IVECO :o)))))))))))) Zlatá Tatra....
Marek194
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka