Za málo peněz hodně muziky?

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod davpro 20. 10. 2010 17:41

ten dCi určitě ne. Jak tu psal někdo výše, zajímal bych se o Megana, ideálně motor 1.6 16V, případně Laguna, nejlépe dvoulitr. trochu to i jede a zase to nějak extra nežere.

http://www.tipcar.cz/renault/renault-la ... 07349.html
Cupra Leon (2023)
davpro
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 20. 10. 2010 17:50

hlavně ne 1.8 ta nejede vubec
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 20. 10. 2010 20:46

RodneyM píše: Volvo V40 je bomba, jen bych se bál spotřeby u 2.0T.

tak spotřeba je dána tím, co sedí za volantem resp. za plynovým pedálem. Brácha s tím jezdí za 9-10L/100km, já za 7,5L/100km. Samozřejmě se s tím dá jet i za 20 :nenapadne
Ale i tak bych takové auto na začátek nedoporučil. Přeci jen je servisně poněkud náročnější a pokud chceš servis udržet na rozumné hladině, tak se bez dobré angličtiny a kontaktů na zahraniční dealery neobejdeš (pro příklad ... rozvodová sada z UK vyjde na 8000Kč včetně pošty, ta samá vyjde v ČR na 16000Kč, případně na cca 11t Kč z kvalitní druhovýroby). I tak to vyjde na dvoj či troj násobek "běžných" aut jako je Focus či Astra.
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RodneyM 20. 10. 2010 23:04

Ta Laguna mě teď zrovna taky napadla, jinak ten Focus vypadá s tim Meganem 1.6 zatim asi nejlíp

-- 21. 10. 2010 00:08 --

davpro píše:ten dCi určitě ne. Jak tu psal někdo výše, zajímal bych se o Megana, ideálně motor 1.6 16V, případně Laguna, nejlépe dvoulitr. trochu to i jede a zase to nějak extra nežere.

http://www.tipcar.cz/renault/renault-la ... 07349.html


tak ta vypdá na fotkách hodně pěkně
RodneyM
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davpro 21. 10. 2010 06:51

Fotky zkreslují, nicméně za ty peníze se už nějaký ten drbek překousnout musí.
Cupra Leon (2023)
davpro
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 22. 10. 2010 18:16

Taky se vám interiér tý laguny tak těžce nelíbí?
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 22. 10. 2010 18:24

Na tu dobu jeden z těch lepších.. 8-)
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sprint 22. 10. 2010 18:58

Opel Astra ST 1.4T
Škoda Fabia Combi 1.4 TDI
Škoda Favorit GLX
Yamaha Xmax 400

"Pokus je prvním krokem k nezdaru"
sprint
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 22. 10. 2010 19:09

lu.kas píše:Taky se vám interiér tý laguny tak těžce nelíbí?

Mi se líbí, je hodně prostorný a má skrývací rádio :D
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 22. 10. 2010 21:08

lu.kas píše:Taky se vám interiér tý laguny tak těžce nelíbí?

Kombinace palubovky se "dřevem" či co to jako má být je hnus největší ve všech autech, to fakt nechápu jak to můžou cpát do aut.

Bez něj je interiér Laguny v pohodě :) Pěkný jsou ty první facelifty
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davpro 22. 10. 2010 21:19

U laguny bych se snažil vyhnout digi klimě - majitelé psali, že se tam sral tuším ventilátor a oprava vyšla na dost nechutné peníze. Ale třeba je to kus od kusu a ventilátor se může ***** i na autě bez klimy.
Cupra Leon (2023)
davpro
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 22. 10. 2010 21:35

Mě se na ní ***** jednotka na stahování okýnka.. Mají to blbě vyřešené, ta krabička není udělaná aby do ní nenatekla voda!! :-\ Z první když sme s kamošem opravovali, tak vytekla tak třetina vody, druhou sem ucpal všelijak co nejvic ucpal a stejnak zase nestahuje a vevnitř je elektronika orosená :-l
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pajjoun 23. 10. 2010 08:18

Když je ve výběru Megan a Astra, tak bych si dovolil zastoupit wolffa a doporučit Fiat Bravu, popř Mareu. A taky koukni ke korejcum. Daewoo by ti za ty peníze mohlo nabídnout slušně vybavenou Nubiru, ale ta už bude možná dost velká. :hm
TS
Pajjoun
Veterán
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků