HLEDÁM PRÁCI - NEHLEDÁTE KOLEGU ? NABÍDKA PRÁCE

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Honza42 4. 6. 2010 22:38

Takže nenapsals kloudně co vlastně umíš, nenapsals co jsi vystudoval, nevíš jakou práci sháníš, akorát víš, že za to chceš pro začátek 20 klacků měsíčně.
Sorry, ale takovýho "uchazeče" ani za 10 hrubýho na zametání dvora. Fakt tu asi došlo k omylu.
Honza42
Inventář

Odeslat příspěvekod attatta 4. 6. 2010 22:40

Honza42 píše:Takže nenapsals kloudně co vlastně umíš, nenapsals co jsi vystudoval, nevíš jakou práci sháníš, akorát víš, že za to chceš pro začátek 20 klacků měsíčně.
Sorry, ale takovýho "uchazeče" ani za 10 hrubýho na zametání dvora. Fakt tu asi došlo k omylu.


+1
attatta
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod p0etrik 4. 6. 2010 22:42

+2
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod palmexman 4. 6. 2010 23:07

Honza42 píše:Takže nenapsals kloudně co vlastně umíš, nenapsals co jsi vystudoval, nevíš jakou práci sháníš, akorát víš, že za to chceš pro začátek 20 klacků měsíčně.
Sorry, ale takovýho "uchazeče" ani za 10 hrubýho na zametání dvora. Fakt tu asi došlo k omylu.


Kdyby si četl co jsem psal, tak jsem tenhle topic založil proto, aby případně někdo kdo ve firmě má volné místo dal nějakou informaci atp. Ne proto abych tu dával svůj cv na obdiv všem přítomným.
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepek 4. 6. 2010 23:34

Zaměstnám někoho, nevím koho, bude dělat něco, nevím co a když to bude dělat, tak třeba dostane 40K čistého.
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Kája Mařík 4. 6. 2010 23:40

pepek píše:Zaměstnám někoho, nevím koho, bude dělat něco, nevím co a když to bude dělat, tak třeba dostane 40K čistého.


Možná bych něco takového někde u někoho vzal, nevím...
jste kokoti
Kája Mařík
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepek 5. 6. 2010 00:00

Ale jen na vedlejšák
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Mikey89 5. 6. 2010 00:48

Můžeš místo mě rozvážet pizzu, já si vezmu volno :D
A když budeš mít 350 hodin za měsíc tak budeš mít i těch 20 čistýho.
'01 BMW E39 530i. . . . . . 170kW @ 5900 rpm
'07 Ford Focus CC 1.6 . . . 74kW @ 6000 rpm
Mikey89
Insomniak roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hrazda 5. 6. 2010 03:35

V IBM Brno, bys tu 20ku cistyho mozna mel, jen bys musel makat na smeny...
hrazda
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palmexman 5. 6. 2010 07:21

Líbí se mi, jak pro některé z Vás je zarážející nástupní plat 20tis.

Pokud člověk odmaturuje, potom studuje vyšší odbornou školu(DiS.) a studia zakončí bakalářským oborem(Bc.) a pracovat chce v Praze, kde je nájem 10tisíc předpokládá se, že tyhle peníze bude chtít. (aby nemusel spát na ulici a měl na jídlo a oblečení)
15 000 má dneska člověk s maturitou na okresním městě.

Znalosti člověka po VŠ jsou dle mě velmi podobné: perfektní znalost PC (kompl.office, HW a SW počítačů-jejich stavba a konfigrace síťových prvků, PS4, FLASH), komunikativní angličtina+další jazyk, řidičák, praxe z předchozích brigád a zaměstnání při studiu (nevím jak moc člověka obohatí velkoformátový tisk, práce ve společnosti-výzkum trhu, gps sledování polohy vozu,rezervační oddělení v hotelu, atp...)

Předměty ve škole jako bankovnictví, ekonomika, mng, mkt, účetnictví, právo, daňové poradenství...
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 5. 6. 2010 07:54

to sou furt nejaky kompijutry, ekononika, pravo.... a co makat? makat umis?
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 5. 6. 2010 07:57

pekne :D
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza42 5. 6. 2010 07:58

Mít maturitu není absolutně žádným důvodem k pobírání jakéhokoliv platu.
Mezi slušnými lidmi se peníze vydělávají prací. Pokud se nechceš ovšem zašít do státní správy, tam se peníze rozdávají podle "vzdělání". Tam má smysl se ohánět nějakým lejstrem. Ale zase to není slušná společnost.

Je hezké co všechno uvádíš, ale to není žádná kvalifikace. Snad náznaky toho, že jsi zaměřen na IT? Ostatní je pouhá gramotnost.
Honza42
Inventář

Odeslat příspěvekod Deli 5. 6. 2010 08:05

siol.a píše:Zkušenost mám takovou, že práce.cz, jobs.cz apod. fakt nemá skoro cenu. Vidím to i z druhý strany, za odpoledne přijde na inzerát cca 300 životopisů. Je tedy jasný, že pro absolventa je teď najít dost těžký.
a jak ten inzerát vypadal, jestli byl moc obecnej, tak se nediv :) jinak to řeš přes agenturu, dostaneš 10lidí, kteří víceméně sedí na tu pozici :-)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palmexman 5. 6. 2010 08:05

zamis píše:to sou furt nejaky kompijutry, ekononika, pravo.... a co makat? makat umis?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
\______
/__|___\___
[(O)_____(O)\
_________________
mám: auto
jezdil jsem: s autem
palmexman
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků