Pneuservis - Brno

Jaké pneumatiky a kola na auto?

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod SiNuHeT 18. 10. 2008 18:38

Pánové z Brna a okolí, nevíte někdo o pneuservisu, který má otevřeno i v neděli?
SiNuHeT
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 10. 2008 18:40

na hybesove v milleniu centru je non stop servis, zda i pneu, to nevim
anonymni

Odeslat příspěvekod SiNuHeT 18. 10. 2008 19:23

Díky, zítra se tam zkusím stavit.
SiNuHeT
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukino 18. 10. 2008 19:26

Shell u M-Palace, je tam i takovy "vsechnoservis", prezouvat gumy a vyvazovat kola umeji...
Lukino
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SiNuHeT 19. 10. 2008 08:13

Guma je zalepená, byl jsem nakonec v CityServis za M-Palace, mají nonstop.
SiNuHeT
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NiceOne 4. 9. 2009 07:02

Doporucte pneuservis v Brne nebo okoli 40km s e-shopem a dobrymi cenami. V nedeli mohou mit zavreno :)

Zatim mam tip na www.apneu.cz , ale treba by se dali jeste ceny srazit. :)
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 4. 9. 2009 07:38

Jo apneu doporucoval kolega, prej nejsou spatni. Ja byl v servisu Bily a Syn v Bohunicich. Maji ale dost omezeny vyber. Nicmene ja si vybral. :)
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod NiceOne 4. 9. 2009 07:55

Dik za tip, ale jsou drazsi, takze nic.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 4. 9. 2009 13:29

Já celkem v Apneu taky spokojen. Opakovaný nákup.
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 15. 4. 2010 11:26

No ja shanim nejaky kde me reknou jesti jsou gumy uz nejak 'hozene' nebo jak se tomu rikaj a vyavzi to tam fakt kvalitne, pokudmozno spis na strane k rajhradu.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod VaclCar 18. 4. 2010 10:34

Nejkvalitnější pneuservis v Brně, ale asi taky nejdražší je Bílý a Syn u Kauflandu.
VaclCar
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 18. 4. 2010 11:33

VaclCar píše:Nejkvalitnější pneuservis v Brně, ale asi taky nejdražší je Bílý a Syn u Kauflandu.


Nejdrazsi? Mne ty ceny prisly ne levne, ale na urovni ostatnich. A gumy meli, aspon pred rokem kdyz jsem je ja kupoval, za +- stejne ceny jako na netu.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod evlo 18. 4. 2010 11:49

Tak na netu pisou, ze za prezuti chtej 1080kc + vyvazovaci teliska ... to neni uplne nejmin.
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wolff 18. 4. 2010 12:19

A budu možná za hajzlika..., ale napsat to musím.
Pneu Bílý a syn.

S autama tam taky jezdím, ale snažím se to už minimalizovat...

Důvody proč tam jezdím? Mám to asi nejblíž a když začínali, tak měli dobré ceny.

A proč se to snažím minimalizovat?

1) Protože už mi přijde, že tam nedělají jako dřív jen dobří borci (dotahování kol pneu pistolí byť liťáky se stalo běžným jevem)
2) začali být kur... drazí. Jako auto s liťákama jen přezutí tam už fakt vyjde na litr a to je prostě moc (přehození kol 600 je taky úlet). Práce je to max. na půl hodiny a mít 450 Kč na hodinu, ne -li víc mi prostě přijde ujetý. Když sem si napsoledy kontroloval tlak v pneu, tak vůbec neoodpovídal předpisu výrobce a rozměru (na 225/40/18 opravu 2,1 baru nestačí).
3) Jednu dobu ať sem tam přijel s čím sem tam přijel nebyli schopní kola vyvážit. Je pravda, že už je to dřív (tak 3 - 5 let zpět), nicméně v té době byli ještě levní, tak sem byl schopen to přejít, že sem x x nechal kola přeavžovat bezproblémů a daleko levněji jinde. byla to stejná vyvažovačka jako mají dnes,a si ji dlouho neměli správně nakalibrovanou a nebo to prostě neuměli. Kola byla O.K., protože na Dornychu v tom servise to měl cigánek vyvážený tenkrát za 3 minuty za 150 Kč a správně, všechny 4 kola...
4) Už si mě mohli pamatovat, kol sem tam nechal dělat docela dost, kdysi sme tam kupovali i pneumatiky, ale narozdíl od jiných (z vyprávění) se na mě zatím nikdy nezačal vztahovat (tzv.) osobní a jiný přístup, což už mě začalo sr...t., byť sem jim klasicky nechal vždy i slušný dýžko a nikdy sem nedělal problémy, tak jako někteří.

To je asi tak všechno. Já ybch je už asi nedoporučil a třeba i ten temposervis yb´t je taky drahej za M-Palacem udělá stejnou službu....

Takže za mě Pneu Bílý a syn ano, ale jen v nejnutnějších případech a rozhodně nejsou NEJLEPŠÍ a UŽ VŮBEC NE NEJLEVNĚJŠÍ.
Imho meziročně pěkně zdražili a přiznám se, že letos na jaře sem se jim už raději vyhl a využiju je až zase v případě nouze.
Energetické audity, posudky a termovize (viz. Avatar)
wolff
Fanatik roku 06 + 07
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 18. 4. 2010 12:37

Polozim jeste jednu fakt debilni otazku, ale nedari se me vymyslet odpoved, prosim nepiste pycoviny, ale nevite jak do Bmw 740i e38 nalozit 2*18" kolo s pneu a jeste 4 letni gumy? To asi nijak nepude, co? :(
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků