Kdo má zkušenosti s bazarem AUTOPRODEJ ROHAN?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Beaumont 16. 2. 2010 09:51

Vážení, můj kamarád uvažuje o koupi ojetiny a líbí se mu jedno auto v bazaru AUTOPRODEJ ROHAN (Kleny u České Skalice; http://www.autorohan.cz).

Nemáte někdo s tímto bazarem nějakou zkušenost, ať už dobrou nebo špatnou?
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 2. 2010 09:55

super
anonymni

Odeslat příspěvekod peacefulwarrior 16. 2. 2010 09:57

goes píše:super

to je blbec :mrgreen:
peacefulwarrior
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beaumont 16. 2. 2010 09:57

goes: Díky, šlo by to třeba ještě trochu podrobněji? A vycházíš z Tvého všeobecně proslaveného neomylného odhadu nebo máš opravdu nějakou zkušenost?
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peacefulwarrior 16. 2. 2010 09:59

Z 99 procent, si dělá ranní bžundu.
peacefulwarrior
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 16. 2. 2010 13:27

Mě se strašně líbí, že skoro nikdo si tady nic nekupuje pro sebe. Každý to má pro své kamarády, známé, přátele, kolegy a nevím koho ještě...
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Beaumont 24. 2. 2010 18:51

Tak nic, kamarád koupil auto jinde.
Kdyby to někoho zajímalo, tak Auto Motol Beni (dealer Forda), příjemný prodejce, slušné jednání, ale nic neslevili... 8-)
Italská auta jsou nespolehlivá, lidská činnost způsobuje globální změnu klimatu a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Jean-Jacques Rousseau)
Beaumont
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod řidič BOB 24. 2. 2010 19:02

Beau: tak to se málo snažil...kolega si tam před Vánoci taky kupoval auto a slevu dostal slušnou 8-)
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MELLO 24. 2. 2010 19:05

Nechci slevu zadarmo :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod řidič BOB 24. 2. 2010 19:06

...moje řeč! ;-)
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod K86 24. 2. 2010 19:19

Beaumont píše:Tak nic, kamarád koupil auto jinde.
Kdyby to někoho zajímalo, tak Auto Motol Beni (dealer Forda), příjemný prodejce, slušné jednání, ale nic neslevili... 8-)


AMB prijemny prodejce, slusne jednani, jen zapomneli dat servisku
ale uz ji shaneji :-D
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Qydo 8. 6. 2010 10:41

Známý si koupil u Autoprodej Rohan auto. Po podrobnějším prohlédnutí automechanikem bylo zjištěno, že auto bylo havarováno a snažili se na něm zamaskovat vše, co šlo. Co se týče samotné opravy, nejspíše v jejich autoservisu, který je součástí tamnějšího bazaru, bylo to provedno na rychlo, aby se auto co nejrychleji mohlo prodat a to za cenu minimálních investic do oprav, rozumějte, že vše bylo odfláknuto. Autobazar se sice bránil, že je jen zprostředkovatelem, přičemž prodejce auta je jeho zaměstnancem. Zkráceně, pozor na ně, jsou to podvodníci, nejlépe se nákupu u nich úplně vyvarovat.
Qydo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CHiP 8. 6. 2010 10:51

To je jak s AAA :mrgreen:
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zdenek 8. 6. 2010 11:37

Není, v AAA by na stejnej vrak ještě dostal záruku najetých km :D
zdenek
Štamgast
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků