FUJ: NÁVRH: aniž by bylo zkoumáno, kdo vozidlo řídil.

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 1. 2010 20:47

MELLO: kup si automata - ten to vyřeší za Tebe ;-)
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod -pb- 27. 1. 2010 20:53

a já po magistrále pokud možno nejezdim, je to hnusná silnice
-pb-
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 1. 2010 22:10

řidič BOB píše:MELLO: kup si automata - ten to vyřeší za Tebe ;-)


Šak taky bude. ;-]
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 1. 2010 22:45

taky na LPG? :hm :hmm:
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 27. 1. 2010 23:27

:nenapadne
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hadna3 28. 1. 2010 02:55

speleo píše:Jak už tu psali rádobyprávníci, tohle nemůže projít přes Ústavní a jiné soudy, neboť to zasahuje do ZLPS.


To je blbost, v jiných státech EU mají úplně stejnou LZPS a také to tam prošlo, LZPS se přestupky nezabývá.
hadna3
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod sutrak 28. 1. 2010 04:16

V Nemecku, kdyz se u soukromeho vozidla nepodari zjistit, kdo ridil, tak je majiteli vozidla narizeno vest knihu jizd. Pokud i pote pri dalsich opakovanych prestupcich nelze zjistit, kdo vozidlo ridil, dostava majitel vozidla citelne pokuty za nevedeni knihy jizd, ktere vedou v krajnim pripade k zabaveni vozidla...

Proc to nejde u nas?
Skoda Octavia Combi 4x4 TDI/PD Rider seda Graphite

Athlon 64 X2 4400+, Tyan Tomcat K8E, 4GB DDR400 Corsair
sutrak
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 28. 1. 2010 07:20

A autem bude pořád jezdit Vasil Něznakomyj.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepek 28. 1. 2010 08:12

sutrak píše:V Nemecku, kdyz se u soukromeho vozidla nepodari zjistit, kdo ridil, tak je majiteli vozidla narizeno vest knihu jizd. Pokud i pote pri dalsich opakovanych prestupcich nelze zjistit, kdo vozidlo ridil, dostava majitel vozidla citelne pokuty za nevedeni knihy jizd, ktere vedou v krajnim pripade k zabaveni vozidla...

Proc to nejde u nas?

Nějaký polodementní pisálek ti něco nakukal a ty se toho držíš jak ***** košile :oboze
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod jandaxx 28. 1. 2010 09:03

sutrak píše:V Nemecku, kdyz se u soukromeho vozidla nepodari zjistit, kdo ridil, tak je majiteli vozidla narizeno vest knihu jizd. Pokud i pote pri dalsich opakovanych prestupcich nelze zjistit, kdo vozidlo ridil, dostava majitel vozidla citelne pokuty za nevedeni knihy jizd, ktere vedou v krajnim pripade k zabaveni vozidla...

Proc to nejde u nas?

A proč by to mělo být u nás. Polopatě přejímat zrovna tohle. Proč bych měl bonzovat na příbuzného. Přijde mi to trochu zvrácené a komu tohle přijde normální, tak ten zase nepřipadá normální mně.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod anonymni 28. 1. 2010 09:24

Jyrkovi to normální přijde :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod JardaB 28. 1. 2010 09:27

Tak jak se to vezme - asi je na provozovateli nejaka zodpovednost za auto. Nakonec az tak proti eliminaci osoby blizke nebo nezname nejsem. Kdyz nekdo porusi zakon, at to odnese. Spis by to chtelo tlacit na korekci nesmyslu v zakonech a aplikaci pokroku v technologii automobilu na dopravni znaceni (tzn hlavne neomezena rychlost, na magistrale 80 atd ) ;-)
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hlobilp 28. 1. 2010 10:03

muzeme to resit jednoduse, pujcil jsem auto paroubkovi, nebo aspon tak vypadal, takze si to bezte vyresit tam :-)
Hyundai i30
Sony Xperia Neo V
Fujitsu AH531
hlobilp
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepek 28. 1. 2010 10:06

ajif píše:Jyrkovi to normální přijde :hm

Podívej se, kdo tuhle novelu předkládá a možná se budeš divit
pepek
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Ency 28. 1. 2010 10:42

jandaxx píše:
sutrak píše:V Nemecku, kdyz se u soukromeho vozidla nepodari zjistit, kdo ridil, tak je majiteli vozidla narizeno vest knihu jizd. Pokud i pote pri dalsich opakovanych prestupcich nelze zjistit, kdo vozidlo ridil, dostava majitel vozidla citelne pokuty za nevedeni knihy jizd, ktere vedou v krajnim pripade k zabaveni vozidla...

Proc to nejde u nas?

A proč by to mělo být u nás. Polopatě přejímat zrovna tohle. Proč bych měl bonzovat na příbuzného. Přijde mi to trochu zvrácené a komu tohle přijde normální, tak ten zase nepřipadá normální mně.

Nehledě na to, že příbuzný to může půjčit ještě třeba své osobě blízké ...
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků