Nissan 350Z/370Z/400Z

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Skyline 20. 12. 2009 16:28

Gratulace, peknej vanocni darek :-) Dle fotek krasavec, aby taky ne, za ty prachy :-) Jsem zvedav na vic dojmu, az s tim neco najezdis.

3MPS: sem-tam se tech 26/100 snese. Pokud by s tim mel jezdit za 26 a vic porad, pak uz nebude benzin nejvetsim problemem a dostavame se k obavam Hondamana :-)
Skyline
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3MPS 20. 12. 2009 19:10

To pak ano. Jenže dosta se na 26 nejde vždy a všude, pokdu to není prakoviště zdarma(= Praha a stání kdeujaký řiti) a pak ty gumy asi polezopu dolů rychleji, než by bylo zdrávo:-)

Jiank, já jsem na podzim testnul svoje auto, kam se dostane spotřeba na asi 25km trati, když pojedu tzv. na "ostro" Dostal jsem se na 18,2/100 :-)Ale zdaleka to nebyl konec, jen trať už dál nevedla.

Nicméně, auto je to fakt krásný, o tom žádná a za občasný požitek se holt musí připlatit. Jen ne doplatit:-( mám tím na mysli další křížek u cesty...
3MPS
Štamgast

Odeslat příspěvekod marepa 20. 12. 2009 19:56

jak sem psal, pri klidne jizde mi PP ukazoval 9.6 coz je teda fakt malo, ale uvidim jak to vsechno pujde dal

hlavne at slouzi :) urcite si zkusim i nejakou tu skolu smyku

ale musim dat zapravdu Nissan katalogu, kde maji napsane "nadseni je navykove" .. a opravdu, kdyz bych to auto nekomu pujcil, tak mam pocit, ze o nem bude uvazovat

ma to neco do sebe .. v zadnem pripade to neni nejrychlejsi kupe v dane cenove skupine, ale ma to nejake kouzlo :)

casem dam nejake poradne fotky :D
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod King of Potato People 20. 12. 2009 20:09

gratulace, vypada pekne... tahle kombinace se mi libi asi nejvíc.

ať slouží.
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skyline 21. 12. 2009 09:43

marepa: "kdyz bych to auto nekomu pujcil, tak mam pocit, ze o nem bude uvazovat "

No klidne mi to pujc :-) Uvidime, jestli me to chytne vic, nez 370Z :-)
Skyline
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marepa 21. 12. 2009 10:45

370z sem nejel (a meli tam na prodej asi 2) .. ale mne se proste tim designem nejak nelibi .. :/
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marepa 14. 1. 2010 16:35

kdyz uz sme u toho, tak sem se jiz nekolikrat dival, jestli to pri zapnuti svetel ty svetla skloni a pak zase vrati, jak to delavaji jine xenony, ale nic takoveho nepozoruju.

Ma to vubec automatickou regulaci sklonu svetel, tim ze je to jenom kupe a dozadu si nikdo nesedne?

Ale je pravda, ze na mne jeste nikdo neblikal, tak to asi sviti tak jak ma
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skyline 14. 1. 2010 17:58

Podle me maji automatickou regulaci vsechny tovarni xenony. Ze se pri zapnuti/vypnuti nesklapi neni si myslim podminkou. Ale treba je to vyjimka a bude tu nekdo znalejsi.
Skyline
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 14. 1. 2010 18:20

Pokud je to EU model, tak automatiku mít musejí.
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hustoles 14. 1. 2010 18:23

Pokud Nissan, tak jedině GTR 8-)
Hustoles
Chameleon Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marepa 18. 1. 2010 16:42

EU model to je :)

zkusil bych to s tim zatlacenim na konec auta a dival bych se jestli se to zveda ..ale kdyz ono to ma fakt tuhy pruziny :D
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brus 18. 1. 2010 17:25

marepa píše:kdyz uz sme u toho, tak sem se jiz nekolikrat dival, jestli to pri zapnuti svetel ty svetla skloni a pak zase vrati, jak to delavaji jine xenony, ale nic takoveho nepozoruju.

Ma to vubec automatickou regulaci sklonu svetel, tim ze je to jenom kupe a dozadu si nikdo nesedne?

Ale je pravda, ze na mne jeste nikdo neblikal, tak to asi sviti tak jak ma


abych řekl pravdu tak jediné značka u které jsem to jednoznačně pozoroval tak je bmw. Třeba u toyoty světla při zapnutí neudělají nic, u A6 z roku 2000 taky ne
Brus
Inventář

Odeslat příspěvekod marepa 18. 1. 2010 21:30

no asi pouziju metodiku ze mi to funguje, dokud mne nekdo nepresvedci o opaku :)
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marepa 22. 6. 2010 19:34

btw. nevite nekdo, kde bych sehnal takove ty servisni manualy??

potreboval bych rozebrat vyplne dveri .. jsou tam poskrabane plechy, tak sem si rikal, ze bych to nechal nastrikat :hm

-- 22. 6. 2010 20:35 --

Brus píše:
marepa píše:kdyz uz sme u toho, tak sem se jiz nekolikrat dival, jestli to pri zapnuti svetel ty svetla skloni a pak zase vrati, jak to delavaji jine xenony, ale nic takoveho nepozoruju.

Ma to vubec automatickou regulaci sklonu svetel, tim ze je to jenom kupe a dozadu si nikdo nesedne?

Ale je pravda, ze na mne jeste nikdo neblikal, tak to asi sviti tak jak ma


abych řekl pravdu tak jediné značka u které jsem to jednoznačně pozoroval tak je bmw. Třeba u toyoty světla při zapnutí neudělají nic, u A6 z roku 2000 taky ne


btw. zataceci bixenony v octavii to delaji taky :) .. napred se skopi/vyklopi a pak se natoci najednu stranu a zpatky :)
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brabus 22. 6. 2010 20:18

HondaMan píše:Snese, řešili to i na 350Z owners club. X lidí tam jezdí na N95 a nevadí jim to, Y lidí jen na N98+ a rozdíl poznají... Je to jako všude.

Já teda jezdím ,strašného klobouka ale více jak 15tkm mi gumy nevydrží ani na Cliu.

tak to mi vysvetli ako sa ti dari... menit gumy s olejom, to fakt nechapem
brabus
Pozorovatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků