Policajné kontroly - Bratislavský kraj

Typické miesta blízkych stretnutí s policajnými hliadkami na Slovensku

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod brasci 6. 1. 2010 21:25

tak normálne im ani nezastavujem... už x krát na mňa nejaký mestký *****šák mával, aj som mu odmával ale nezastavil.. však ma iba zdravil :D

ale toto som bol zaparkvovaný, podla nich na zákaze zastavenie ale to tam zjavne neplatí... tak som ich poslal tam kam patria :D
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 1. 2010 21:28

brasci - pokial viec, ze su to zabky tak nie. Ale ak to nevies, tak instinktivne pridam aby som sa bud odputal alebo dokoncil predbiehaci manever a uhol.
anonymni

Odeslat příspěvekod fio88 6. 1. 2010 21:34

najvacsiu chybu urobili ked im dali pravo v ramci obce zastavovat auta , je bezne ze zastavuju kamiony na einsteinovej ul. v BA pri vchode do incheby ... som rozmyslal ze zavolam 158 nech ich skontroluju co tam ti obecni povalaci robia ...
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 6. 1. 2010 21:36

a ono im fakt niekto aj zastavuje???
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fio88 6. 1. 2010 21:39

jj zahranicni kamionisti urcite , a obcas vidam vyblokovane auto na panonskej ktore zastavili po krkolomnej nahanacke za otacanie v svetelnej krizovatke az kdesi pri odbocke ako je renault do sidliska ...
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 6. 1. 2010 21:41

Měšťáci sou obrkokoti snad všude.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brasci 6. 1. 2010 21:41

by som im nezastavil ani za svet... však ba meštský najzli nenamjú majáky, nie je náhodou v zákone, že z auta môžu zastavovať iba výstražným svetelným a zvukovým zariadením????
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 1. 2010 21:45

normalny skokan zeleny moze aj rukou, resp tercikom z okna. Mestsky neviem, tych som snad cely rok ani nevidel. Ani neviem za co by ma mohli vobec zastavovat / pokutovat okrem papuce na aute.
anonymni

Odeslat příspěvekod brasci 6. 1. 2010 21:47

ááále tie piče rešia rozne zákazy zastavenia vjazdu, otáčania a podobné kraviny..............
brasci
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fio88 6. 1. 2010 21:48

v zakone o obecnej policii neni o sposobe zastavovania aut ani zmienky , neviem ako je to ale bezne zastavuju auta a nevsimol by som si zeby niektore ich auto malo VRZ ...

tak studuj maju tam az zbytocne vela opravneni

http://mestskapolicia.bratislava.sk/vismo/dokumenty2.asp?id_org=700011&id=1361&p1=1121
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 1. 2010 22:04

k tomu si uz iba otvorit flasu vina a stravit prijemny vecer citanim...alebo si radsej porzriem TG a toto si necham na neskor :)
anonymni

Odeslat příspěvekod matuS 7. 1. 2010 08:45

brasci píše:ale toto som bol zaparkvovaný, podla nich na zákaze zastavenie ale to tam zjavne neplatí... tak som ich poslal tam kam patria :D


mozes to konkretnejsie popisat? dik
--
matuS

http://www.remy.sk
matuS
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 1. 2010 09:27

Stretol som policajnu oktavku kombi s mikrovlnkou na prazskej. ECV neviem a z videa to nevylustim :(.
anonymni

Odeslat příspěvekod fio88 7. 1. 2010 19:00

dnes cca 15.30 , pri zlatych pieskoch strieborny mercedes bez folii, POLCAM dva vyfuky , predna kamera nad spolujazdcom ako je clonka , pred spolujazdcom len displej , zadna kamera na zadnom stlpiku splyvala s opierkou hlavy ... dvaja sasovia v reflexnych bundach riesili chudaka v modrej ochcavke ... je tam myslim 70 ka ale ktovie odkial sa za nim hnali ...
mali brutalne zaspinenu TEC ale bystre oko mojej manzelky ju precitalo : BA 712 TE ... takze velmi opatrne pri predbiehani nicim neputa pozornost obycajny tuctovy strieborny medved ...
all cops are bastards
fio88
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eross 12. 1. 2010 12:14

konecne mozem do svjoho dat majaky... na zapade Ccko na vychode bude Bcko :D
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků