Parkování v teple v Brně

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lord Palda 20. 12. 2009 19:51

ajif píše:
Lord Palda píše:Mě se po 150km na dálnici akorát rozmrazily ostřikovače světel, okna ani ťuk, teď jsem kolem toho lítal hodinu v garáži s motorem a fénem, zkusil i rozmrazovač zámků a ani ťuk.. a to je jen -6 :-/

Směs momentálně v nádržce je cca 0.5l letní a 2.5l do -40 sheron.. asi naspodu zůstala ta letní a zacpala to kompletně :-/

rozmrazovač zámků na ostřikovače? :hm :hm :hm
No, někdo musel experimentálně vyzkoušet, že vypouštěním cigaretového kouře do vody zlato nevznikne ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Zkoušel jsem, jestli to nerozpustí led v trysce, poměrně to pomohlo na zamrzlou kapalinu na povrchu, tak jsem doufal, že by to mohlo pomoct, ale holt počkám na oblevu :-)
Lord Palda
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 20. 12. 2009 22:56

Oni ty kluci italský asi měli v hlavně, když dali nádobku do kufru, doteď jsem nadával co to je za nápad, ale jak vás čtu... :D
one-z
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Croog 20. 12. 2009 23:04

Ota: Já si rád poslechnu i tipy v Praze, jsem z Letnan. ;-) Dneska jsem nad tím chvilku stál s horkovzdušnou pistolí, ale rychle mi došlo, že to by bylo na několik hodin.. mám zamrzlé i čerpadlo. :hm
Croog
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 20. 12. 2009 23:07

jak rikam misto vymejsleni blbosti si vemte nadobku domu dejte ji do neceho s varici vodou a za chvily je hotovo,osobne vyzkouseno minulej rok a zetjra me to taky ceka :)
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 20. 12. 2009 23:10

powerball: no to by třeba v xantii znamenalo sundat kolo, rozebrat vnitřní kryt blatníku, vlézt pod auto a vymontovat. to je rychlejší najít garáž...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 20. 12. 2009 23:12

ajo ja zapomnel na demenci nekterejch konstrukteru kdy se u nektrejch aut musi i kvuli blby zarovky rozebrat pul auta :)
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Croog 20. 12. 2009 23:33

powerball: To ale předpokládá, že je zamrzlá pouze voda v nádobce a ne v hadičkách, což mi nepřijde jako extra častá varianta. :)
Croog
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 20. 12. 2009 23:35

to rozmrzne jak tam nazenes tu nemrzku :)
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod speleo 21. 12. 2009 10:38

V Praze zatím sluníčko, asi auto vystrčim čumákem ven aby na tu tmavozelenou metlu trošku svitlo pár paprsků a povolilo to.
"Čas nikdy nevymaže vzpomínky na dobrou kočku, stejně jako žádný kartáč nevyčeše všechny její chlupy z pohovky" (L.Dworken).

Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
speleo
Uživatel deaktivován
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod netrunner 21. 12. 2009 10:40

Croog píše:Ota: Já si rád poslechnu i tipy v Praze, jsem z Letnan. ;-) Dneska jsem nad tím chvilku stál s horkovzdušnou pistolí, ale rychle mi došlo, že to by bylo na několik hodin.. mám zamrzlé i čerpadlo. :hm


V Praze třeba Galerie Fénix. Naposled co sem tam byl, tak tam bylo 11 °C (venku asi -9 °C), tři hodiny zdarma. O víkendu úplně zadarmo.
netrunner
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků