Od 1.1.2010 dražší benzin v ČR?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Natankujete na Silvestra plnou nádrž kvůli zdražení benzinu od Nového roku?
Ano. 13 %  31%  [ 13 ]
Ne. 16 %  39%  [ 16 ]
Nevim. 12 %  29%  [ 12 ]
Celkem hlasů : 41

Odeslat příspěvekod Kibitz 20. 12. 2009 18:06

ajif píše:
Kibitz píše:Plynu se zdrazeni netyka. Jestli toho pumpari zneuziji a zdrazi i plyn, tezko rict.

Jinak ke cene. Tu v Brne je nejlevnejsi Robin oil, ted zdrazil na 12.90, ale ma nejaky horsi plyn, mozna letni. Cuka to na nej. Kdyz jsem vzal za 13.90 ve meste bylo to ok...
Vyhodnost plynu v zime se musi brat podle ceny benzinu a zatim tuhle zimu je to ok. Vloni se nevyplatilo na plyn vubec jezdit.

jak nevyplatilo? Někomu to na benzín žere jen polovic toho co na LPG? :hm :hm :hm


No vloni byl benzin za 20Kc a plyn za 17Kc. S plynem mas jeste dodatecny naklady a vyssi spotrebu. Proste se nevyplatilo jezdit na plyn ani za nic.
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PlnouParouBeck 20. 12. 2009 18:15

Kuwa, ta anketa je ale vyrovnaná. Já teda natankuji na Silvestra plnou nádrž, páč už mi tam asi měsíc svítí rezerva a jelikož jezdím na LPG, tak mi ta plná nádrž Naturalu 95 vydrží asi celej rok 2010.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
o5z5
PlnouParouBeck
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PlnouParouBeck 20. 12. 2009 18:17

Kibitz píše:No vloni byl benzin za 20Kc a plyn za 17Kc. S plynem mas jeste dodatecny naklady a vyssi spotrebu. Proste se nevyplatilo jezdit na plyn ani za nic.


U nás byl v loni v zimě Natural 95 nejníže na 21,50 a LPG nejvýše na 16,50, ale ne ve stejnou dobu, takže se LPG stejně vyplatilo.
8-) 8-) 8-)
o5z5
PlnouParouBeck
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 20. 12. 2009 18:20

uz se tesis na ban ? :))
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honimír Udatný 20. 12. 2009 22:51

Cože? Bude dražší benzín? Týwoe, tak to už asi budu chodit k sousedovi na pokec pěšky :hm
Honimír Udatný
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 20. 12. 2009 22:53

Mně je to jedno, já stejně beru pokaždý akorát za pětikilo.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 20. 12. 2009 23:41

powerball píše:oboji a v dubnu se jeste navisi cena kvuli pridavani biosracek do paliva

A když se z vládnou dohodnu, že si do nádrže nachčiju sám, můžu brát čistý benzín za levnější cenu? :hm
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honimír Udatný 20. 12. 2009 23:44

budeš si do nádrže muset *****, protože řeč byla o biosračkách a nikoliv o biochcankách.
Honimír Udatný
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 21. 12. 2009 00:32

Tak do toho nejdu.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 21. 12. 2009 07:59

Hlavně, aby si už konečně koupil na feldu ty zimáky...
anonymni

Odeslat příspěvekod hadna3 9. 1. 2010 07:39

Tak zdražení je docela velké.
http://www.novinky.cz/ekonomika/188743-benzin-prekrocil-hranici-30-kc-a-jeste-zdrazi.html
Mě se sice moc netýká, páč jezdím na LPG, které nebylo vůbec zdraženo, přesto jsem si o Silvestru natankoval Naturalu 95, co to šlo, a udělal jsem dobře, páč na TANK ONO byl jen za 25,90 Kč/litr.
hadna3
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod powerball 9. 1. 2010 08:20

nam tady u jedny pumpy kde beru porad zdrazily i plyn o 50 haliru ale 13,90 porad jeste jde oproti benzinu :)
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirecBA 9. 1. 2010 08:22

ja som vzdy tankoval cestou do polska v Olomouci. Tak tento rok natankujem v AT. Vcera som si capol VPD a 1,09 ojra. Ten zapad je neskutocne drahy :-).

priznam, bola to piatkova akcia, inak je za 1,20
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Hyza 9. 1. 2010 09:28

***** pica toto ma tak sere. Dph slo hore o percento, spotrebna dan o korunu, v konecnom dosledku kebyze to stuplo o 1.50 tak to je moc. lenze nie, kdeze, ono to musi zahadne stupnut o 2 koruny a viac. do pice tak kde sa to ***** vzalo? curaci zajebani.
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 9. 1. 2010 09:47

Kterej vůl tu psal, že lpg nezdražilo?? Jasně, že zdražilo a přesně jak jsem říkal...zhruba o 50hal
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků