Nissan 350Z/370Z/400Z

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod marepa 19. 12. 2009 15:44

tak uz ho mam!

uz sme ho prevezli ( po vlastni ose) do CR, takze sem mel moznost si na nej i za tech cca 700km zvyknout

ted teda jeste budu cekat na prezuti na zimni, protoze bohuzel zimni na kterych byl jsou totalne sjete, takze je blbost s tim ted jezdit.

jinak auto je to teda bomba
rozhodne uplne nejlepsi veci na celem aute je motor.. to je proste kapitola sama pro sebe .. ma opravdu nadherny zvuk a je radost ho vytacet. Ale da se jet i tak, ze ho clovek neslysi .. 130km/h na 6tku je cca 2000 otacek a to slysite akorat aerodynamicky hluk .. ktery je teda fakt slaby diky dobre areodynamice

dalsi super zajimava informace je, ze tim, ze sme jeli na letnich(protze zimni byly sjete) tak sme to moc nehnali (vetsinou kolem 120-130, sem tam 140, ale nekdy i 100) a kombinovanou spotrebu sem mel 9,5l :D

je tu nekdo kdo ma taky 350z? .. mel bych na nej par otazek ohledne nejakych veci ( jestli se da sklopit sedadlo spolujezdce atp)

a dokonce sem si to vyzkousel i na snehu a musim rict ze tragedie, zvlast na letnich .. ale je mozne ze proste nevim jak s tim jezdit ... ale ono sem se fakt docela bal s tim jet a zkouset veci, protoze kdyz se to vezlo, tak to vlastne jeste nebylo moje (jenom zaplacena zaloha) a v pripade ze bych to rozsekal, tak nevim, jak by to bylo byvalo dopadlo :)

nastesti vse dopadlo vpohode, a ted uz nezbyva nez se tesit, at si jej vyzvednu a budu si s nim uzivat jizdu.

co se tyce fotek, tak poslu az neco budu mit , ale daji se sehnat fotky od dovozce, jak vite, tak sem jej dovezl pres RAKAR

takze voala
http://www.rakar.cz/bazar/nabidka/Nissan350.html
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 19. 12. 2009 16:13

Congrat ;)
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marepa 19. 12. 2009 16:15

dik :)

hlavne at slouzi at to nekde nerozstrelim (aspon nez to pojistim)
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 19. 12. 2009 16:23

Jj, pojistit je třeba. :mrgreen:
Jsem zvědavý na zkušenosti, náklady na provoz, použitelnost v běžném provozu... Také sháním nějaký rychlý dailydriver :) I když co tak na to koukám, tak asi zase vyhraje HotHatch :oops:
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marepa 19. 12. 2009 18:17

Jinak tu spotrebu spis pocitej tak kolem tech 13ti - 14ti litru (Z33 - 301 HP), ono hrozne zalezi, jak budes jezdit a zrovna u tohodle auta to chvili trva, nez se s nim dostatecne "szijes"...


tak jedna cesta nedela vypovidajici hodnotu ..ale vezl sem to z nemecka cca 700km, a jelikoz sem to nehnal (v zime na letnich) ale tech 120-130 sem v prumeru jel, a spoterba byla 9,6 ;)
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 19. 12. 2009 18:24

Tak spotřeba je to nejmenší.
Co jsem četl, tak gumy za 25 na 5 - 7000km, občas něco na podvozku, pár lidem umřel motor před 100tkm, olej po 7000km...

Celkově mám pocit, že na 350Z nemám
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 12. 2009 18:30

rakar je dobra firma, akorat proc to nema ostrikovace...http://rakar.cz/bazar/nabidka/Audi%20A4%204x4.html
anonymni

Odeslat příspěvekod 3MPS 19. 12. 2009 21:26

Přeji ti, ,ať ti slouží a ať nepřeceníš své schopnosti. Euforie je svině.

Jinak Hondímuž, jsi zbytečný skeptik. proč by měly gumy vydržet 5-7tkm? A olej po 7tkm?? To je taky vo tom, co je v hlavě...
Tohle není ničím výjimečný motor, aby se choval jako primadona. A proč by měl motor umírat před 100tkm?? Nějak to nepobírám, ale jsem možná jen věci neznalý trouba.

To, co píšeš, je hodné STI, která dostává čočku na krev, ale tam se navíc po 1tkm dělá repase keramický spojky, olej se mění po 2tkm.. Jenže jde o soutěžák a ne o seriovku, která je určená kapánek k jinýmu použití.

A jsem si jist, že až čerstvý majitel uzří spotřebu po jízdě na krev, záhy procitne, zpomalí a začně kalkulovat. A pak se mu ty intervaly krapítek prodlouží...

Jinak hezká hračka, to zase jo.
3MPS
Štamgast

Odeslat příspěvekod Řepík 19. 12. 2009 21:39

goes píše:rakar je dobra firma, akorat proc to nema ostrikovace...http://rakar.cz/bazar/nabidka/Audi%20A4%204x4.html


...a proč to má vyměněný motor?
this is gonna be LEGEN ... wait for it...DARY!
Řepík
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marepa 19. 12. 2009 21:42

tak mne rekli ze olej je na 15tkm .. tak nevim ;)

s gumama mas pravdu, ale to se tomu musi davat za krk, kdyz clovek jede normalne, tak si myslim, ze rozhodne vydrzi dyl, ..ale muzu ti to rict, pac sem dostal novou sadu letnich, takze az prezuju, tak ti reknu kdy je budu sundavat :)
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marepa 19. 12. 2009 21:43

na vicku nadrze je napsane pouze 98 .. je to pravda, nebo to snese i 95 ?

:)
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 19. 12. 2009 21:49

Snese, řešili to i na 350Z owners club. X lidí tam jezdí na N95 a nevadí jim to, Y lidí jen na N98+ a rozdíl poznají... Je to jako všude.

Já teda jezdím ,strašného klobouka ale více jak 15tkm mi gumy nevydrží ani na Cliu.
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 19. 12. 2009 22:08

tak ona asi bude lepší dobrá 95, než nějaká stará 98, která leží na benzíce jak dlouho... já to poznal u BMW :(

jinak gratulace k autu, jestli je to z toho odkazu, tak je to fešák ^^ ale koupils nějak rychle :D
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marepa 19. 12. 2009 22:20

ano, je to ten z toho odkazu (rakar)

a docela se to nakonec povedlo rychle .. to vis, nejlepsi obchody se delaji rychle ... a nebo je to naopak? :)
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 12. 2009 22:21

to poznas casem :)
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků