Hyundai i30 Style, 1,6 CRDi VGT (94 kW) - cena?

Chevrolet, Hyundai, Kia

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 18. 11. 2009 19:51

Tak jsem trochu pátral po Hyundaiovském šrotovném a skutečně nikde jsem se o délce vlastnictví nedočetl. Takže bych do toho asi šel, 30 tisíc sleva za to dle mého rozhodně stojí (dostal bych se na prodejní cenu nějakých 449 000,-, což je už docela slušné).
Zdeněk L.
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 18. 11. 2009 19:54

Zdeněk L. píše:Tak jsem trochu pátral po Hyundaiovském šrotovném a skutečně nikde jsem se o délce vlastnictví nedočetl. Takže bych do toho asi šel, 30 tisíc sleva za to dle mého rozhodně stojí (dostal bych se na prodejní cenu nějakých 449 000,-, což je už docela slušné).


No jo ale počitej s naklady +- 10 000 kč.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 18. 11. 2009 20:01

10 000? To ne... Koupím třeba u aaa nějakou 120tku za 2 litry, bazar mi navíc zařídí přepsání na mě (nevím, asi se hradí nějaký administrativní poplatek, ale kolik to může být? Víc jak litr podle mě ne...). Takže náklady všeho všudy 3 tisíce... Nebo se mýlím?
Zdeněk L.
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 18. 11. 2009 20:02

A co ekologicka daň na 120ku 8 000 kč.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 18. 11. 2009 20:05

Ekologická daň? Aha, o tom nevím...
Zdeněk L.
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 18. 11. 2009 20:07

"Kdo poplatek zaplatí?
"Ekologická daň", jak se poplatkům hojně přezdívá, bude požadována při první registraci vozidla po 1.1. 2009 a platit bude ten, kdo vozidlo registruje. Důležitý je zejména fakt, že platit se bude za každý konkrétní automobil pouze jednou a další převody tak touto sankcí zatíženy nebudou."
Zdeněk L.
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 18. 11. 2009 20:08

Fiat dava šrotovne 40 000 kč ale kdybych do toho šel tak taky počitam tak 10 000 kč. Nejlepši by bylo někoho sehnat kdo ma nějaky šrot přijit s nim do hyundaje a oni by měli to šrotovne přepsat na tebe alespoň u fiatu to tak je. Ja mam kamoše co ma TAVRII v hodnotě zmrzleho hovna takže kdybych uvažoval tak mu nabidnu 5 litru a on mi myslim ještě zatancuje. :D
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Totalschade 18. 11. 2009 20:08

ZL: nejsi z mobilmanie?
goes: 3 - dyt mne znas, tak co resis?
ceda: nestačí to voroštovat na mokrý trávě?
Totalschade
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 18. 11. 2009 20:17

Totalschade píše:ZL: nejsi z mobilmanie?


Podle toho kolik tam ma přispěvku tak asi ano.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X123 18. 11. 2009 20:21

Citace z přechozí akce na šrotovné (v říjnu)...
Na šrotovné má nárok zákazník, který je majitelem vozidla kategorie M1, či N1 ( osobního, či lehkého užitkového do 3,5 tuny), vůz musí být vyroben před 1.10.2001 a musí být ve vlastnictví majitele před 1.7.2009. Detailní podmínky sdělí zákazníkům každý z 54 autorizovaných prodejců Hyundai v ČR.

..., takže i tentokrát Ti sdělí konkrétní podmínky až prodejce...
Podmínky pro nákup vozu s bonusem šrotovné zůstávají zachovány.
X123
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 19. 11. 2009 22:40

Tak ješte spekuluju s ceníkem a napadá mě nakombinovat výbavu Comfort + ESP, liťáky. Bez ostatních fičurek, co má Style navíc, se obejdu. A dostal bych se s cenou o hodně níž. Co by mě ale docela štvalo je fakt, že u Comfortu nejde 6-stupňová převodovka. Vzhledem k tomu, že budu jezdit hodně po dálnici, je to škoda...

Ale přece - vyplatí se "připlatit" a jít do Stylu? Co vy na to?
Zdeněk L.
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod George_Couser 19. 11. 2009 22:47

- automatické světlomety - zbytečnost, když stejně u nás svítíš pořád na denní svícení
- liťáky 15" nebo 16"?
- polokůže - zbytečnost
- Monitorování tlaku v pneumatikách - Hyundai používá systém jak rencek = čidla v kolech, musíš mít na zimáky druhou sadu, a když se ti něco pose*e.... takže imho zbytečné starosti navíc...
- Rozmrazování předního skla pod stěrači - po zkušenostech celkem velké plus (btw u Kie to je vždy s vyhřívanými sedačkami - tady ne? :hm )
- Dešťový senzor - záleží na vkusu...
George_Couser
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk L. 19. 11. 2009 23:30

Světlomety neřeším, liťáky bych chtěl 16", polokůži neřeším, monitorování tlaku taky ne, rozmrazování skla - do teď jsem byl bez toho a žiju - tzn. neřeším, dešťový senzor taky ne... Ale ta převodovka, ta mě trápí. :-/
Zdeněk L.
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod George_Couser 19. 11. 2009 23:50

1. kdo to sklo nezkusil, tak nepochopí... :D
2. tak 6-ti kvalt má třeba Kia i u 85kW nafty... ale cena asi výhodnější nebude... :hm
George_Couser
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondras85 20. 11. 2009 07:24

S tím sklem naprosto souhlasím..Kolik točí ten 5-ti kvalt u slabšího CRDi při 130 na dálnici?
Nesnáším zimu,sníh,břečky,sračky...
Ondras85
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků