doporucte mi fm transmitter do auta

Vše o doplňcích na auto, chiptuning.

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod powerball 18. 11. 2009 04:24

Premejslim ze si koupim fm transmitter ale vubec se v tom nevyznam,par diskuzi sem tady precet ale moc moudrej z toho nejsem,je to do relativne velkyho auta ktery ma antenu vzadu...a nebo poradte jinou lepsi moznost - kazeta nee protoze v radiu uz sou dve kazety a nejdou vyndat :)),vymena radia taky neprichazi v uvahu vzhledem k tomu ze tohle dokonale zapada do interieru a je pekny :)
seek discomfort
powerball
Powerman
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hlobilp 18. 11. 2009 07:05

Ja koupil pres aukro takovou obyc potvoru a uplne v pohode... a to mam, teda mel jsem antenu na zadnim blatniku, nez jsem ji ulomil.... http://www.aukro.cz/item812218599_fm_tr ... super.html
Hyundai i30
Sony Xperia Neo V
Fujitsu AH531
hlobilp
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 18. 11. 2009 07:25

Levnej nekupovat, je to strasna sracka a nic na to nechytnes
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 18. 11. 2009 07:28

Kdyz jsem se o to zajimal, tak IMHO EMGETON vypadal docela OK, nakonec jsem nekoupil ale funkce tam nejake byly a stoji asi 800.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hlobilp 18. 11. 2009 07:56

K86: no vidis, mam levnou sracku a hraje mi to uplne v pohode.... a stalo me to 165kc, nebo tak nejak
Hyundai i30
Sony Xperia Neo V
Fujitsu AH531
hlobilp
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 18. 11. 2009 08:11

me dve kila a strasny!!! radeji jsem to nekomu dal aby me to nesralo
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 11. 2009 08:32

k86: no kdyz jsi takovy odbornik, tak jaky doporucujes ty?
anonymni

Odeslat příspěvekod aaakecal 18. 11. 2009 09:07

Tady je to hlavně o tom, kolik frekvencí je volných. Já jsem ručně ladil rádio po krocích a našel jsem jenom 2 volné místečka, kam jsem to naladil. Popojel jsem 20 km a rušení se nedalo poslouchat. Takže asi tak. Nejlepší je vytáhnout zezadu AUX - vstup a vyrobit si propojovací kablík na MP3 přehrávač. Vyjde to levně a není s tím problém (pokud rádio má vstup). o<:)

PS: Nechce někdo fm transmitter? mám i s DO ;-) skoro nepoužitej
aaakecal
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eLzyx 18. 11. 2009 09:12

o transmiteru jsem taky uvažoval, ale vzhledem k tomu, že mám v autě 13repráků + Dolby Surround system, je slyšet každé zašumění, zapraskání, tak jsem raději zainvestoval a pořídil si k origo rádiu ipod adaptér + ipod (byť mi tato značka nic neříká). Výhodou je, že je ipod ovladatelný přes origo rádio - jako CD měnič. Je to asi nejlepší možná kombinace.

O něco levněji vychází dodělání AUX vstupu pro připojení např. mobilu s výstupem na sluchátka, či mp3 přehrávače - nevýhodou je, že výběr hudby se volí na telefonu/mp3 přehrávači.

Kdyžtak mrkni ke stualarm.cz mají tam hafec udělátek ...
eLzyx
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vantage 18. 11. 2009 10:04

Fm transmiterů je na trhu docela dost a pokud si odmyslíš ty nejlevnější shity do 500,- je jejich kvalita přibližně stejná - lišej se jen funkcema.

Samotný fungování Fmt záleží na hodně věcech, ale především na kvalitě rádia, množství Rst místa kde budeš jezdit a umístění Fmt a antény. Optimální kombinace je Fmt na palubovce (třeba Touran) a anténa nad ním. Naopak nejhorší je kombinace Fmt vpředu a anténa vzadu (některý korejci) - ve spojení s fóliema na oknech to bejvá smrtící.

Taky záleží, kde s tím budeš jezdit - třeba v praze, kde je spousta Rstanic je těžký najít volnou frekvenci a použití Fmt je dost obtížný. Stávalo se mi, že jsem na čm měl na určitý frekvenci slušnej příjem a na zličíně už to šumělo.
Na konci světa (zkoušeno třeba morava, východní čechy), kde je jen pár rádií podobnej problém nebyl.

Asi nejlepší info o problematice bylo v Chipu:
http://www.chip.cz/cs/testy/mp3-do-auta.html
Chlap, kterej umře s největším množstvím hraček, vyhrává...
vantage
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod jandaxx 18. 11. 2009 10:34

hlobilp píše:Ja koupil pres aukro takovou obyc potvoru a uplne v pohode... a to mam, teda mel jsem antenu na zadnim blatniku, nez jsem ji ulomil.... http://www.aukro.cz/item812218599_fm_tr ... super.html

Mám ten samej a funguje bez problémů.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 11. 2009 10:39

tak to nekupim asi nic jak tak koukam :(
anonymni

Odeslat příspěvekod jandaxx 18. 11. 2009 11:03

goes píše:tak to nekupim asi nic jak tak koukam :(

taky si myslím :D
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod K86 18. 11. 2009 11:11

goes píše:k86: no kdyz jsi takovy odbornik, tak jaky doporucujes ty?


odbornik nejsem, to nechavam jinym.

kdyz uz, tak koupit radio s MP3, pokud ale majitel nechce kazit zpracovany interier, tak at si koupi tohle sumitko
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod K86 18. 11. 2009 11:14

Ale asi to byla kombinace vsech negativnich veci v jednom
levny FMT
antena na strese
pokovene predni okno

I kdyz frekvenci jsem zkousel hodne, kdyz se nekam popojelo, zase to sumelo.
GVII kombi 1.6 TDI 85kw
S-Max 2.0TDCI 120kw
911 997.1 C 239kw

Používejte pravý jízdní pruh, idioti!!!
K86
Guru
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků