Stárnete???

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod King of Potato People 22. 10. 2009 23:01

Tak dnes na večer bylo krásně mokro, volná 4 proudá cesta, přípojuji se na ni, říkám si lupnu to tam zadelí napřed... ale joooo staré kosti se projevily a zcela automaticky pri naznaku smyku, noha z plynu, korekce a okamzite relativne cista stopa... DO PR-DE-LE, co to je??? To jsem se zacal mit rad nebo co? Taky uz Vám neslouží prasící instinkt jako dřív? nebo to mám přičíst chvilkovému selhání?
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod divxfan 22. 10. 2009 23:03

bohužel ano. asi si pořídím vznášedlo, tam ta korekce při smyku nebude tak jednoduchá.
divxfan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ferda Mravenec 22. 10. 2009 23:08

jj, když jezdím s lodí tak mi ty smyky jdou mnohem líp
všude byl, všechno zná
Ferda Mravenec
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marthuf 23. 10. 2009 00:56

Spíš naopak... Jedu si poklidně po městě a najednou si uvědomím, že jsem křižovatku nevědomky vykroužil ´úhledným smykem...
marthuf
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr. 120L 23. 10. 2009 02:00

nikdy sem si nepletl silnici se závodní tratí, a protože jezdím podle předpisů už od dob autoškoly, tak zatím nepozoruji žádný vliv stáři na styl řízení. Možná jen sem obezřetnější resp. asi vyježděnější a daří se mně předcházet krizovým situacím ... asi proto jezdím 10 let bez nehody a bez pokuty.
Dr. 120L
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vana666 23. 10. 2009 06:14

Dr. 120L : 100% podle předpisů nejezdí vůbec nikdo
a pokuty ukládané českou policií nevypovídají o případné nebezpečnosti jízdy vůbec nic
Vana666
Servismen
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 10. 2009 06:16

ja dost zpomalil, dnes uz ani kdyz muzu nejezdim rychle, nechce se mi, nebavi mne to. Kam jezdim vedou dalnice a uspora casu an te vzdalenosti je doslova par nezajimavych minut. Takze jsem zdedkovatel a to uplne.
anonymni

Odeslat příspěvekod Hyza 23. 10. 2009 06:34

Nestarnem, a nikdy starnut nebudem 8-)
Namluv si, co chceš.
Arguing on the Internet: "Somebody's wrong!"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Militia est vita hominis super terram.
Bella res est mori sua morte.
Hyza
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 10. 2009 06:38

Já jezdil vždy jak přoposraný, takže není co měnit. 8-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr. Murphy 23. 10. 2009 06:50

já jezdím hodně v klidu a disciplinovaně (ikdyž ne podle předpisů....), ale nedávno mě nas*ala jedna arogantní Fábie, tak jsem ji "trestal" v buchlovských kopcích tak vehementně, že jsem jí sice ujel, ale v jedné zatáčce dostal s předokolkou (ne s tím mým Fiatem) na mokru poměrně pěkný přetáčivý smyk (fungl pneu na předku, 50% na zadku). Tak jsem celý zbytek cesty sám sobě nadával a jel v klidu.... Takže já se na nějaké prasení můžu z vysoka vys*at, nehodlám se někde zabít (a už vůbec né při nějakých masturbacích zabít někoho jiného.....).
Mr. Murphy
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 23. 10. 2009 06:58

Dr. 120L píše:nikdy sem si nepletl silnici se závodní tratí, a protože jezdím podle předpisů už od dob autoškoly, tak zatím nepozoruji žádný vliv stáři na styl řízení. Možná jen sem obezřetnější resp. asi vyježděnější a daří se mně předcházet krizovým situacím ... asi proto jezdím 10 let bez nehody a bez pokuty.


Pri 10 km mesicne je ta sance na pokutu dost mala. :mrgreen:

A jinak to nevypovida vubec o nicem. To, zes nedostal pokutu muze znamenat maximalne to, ze te nikdo nechytil.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod 0xf 23. 10. 2009 07:01

King of Potato People: to bude tim ze te pritulka nenuti jezdit pomalu :-) me jo vis co to je ve V6 zaseknout na R tempomat na 90 kdy te predjede i mlikarske auto :-D Nuda nuda nuda takze sleduju koroptve patniky, zdechliny mozna si zacnu cist... a kdyz vysedne tak se stoho musim vyjezdit :-) takze nic takoveho nepozoruju a typuju ze jsem o kousek starsi nez ty.
0xf
Štamgast

Odeslat příspěvekod myšpulín 23. 10. 2009 07:03

Někdy si připadám jak stařec a tak i podle toho jezdím, jindy zas ožiju a Logana proženu.
myšpulín
Inventář

Odeslat příspěvekod godbles 23. 10. 2009 07:10

Já jezdím čímdál důrazněji a energicky. Dívám se na instruktážní cykly s Kobrou 11
Hrdinou je ten, kdo zachraňuje životy. Vláda má moc zachraňovat životy.
godbles
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gewehr 23. 10. 2009 07:58

Starnu zeny. Muzi zreju ako vino.
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků