Honda Jazz - klady a zápory

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod NiceOne 6. 9. 2007 14:08

Pokud se to jeste neprodava v Japonsku, tak u nas to muzeme ocekavat tak za 5 let :(
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod achjojik 7. 9. 2007 13:19

NiceOne píše:Pokud se to jeste neprodava v Japonsku, tak u nas to muzeme ocekavat tak za 5 let :(


Pokud by tohle platilo, tak se puvodni Jazz u nas zacal prodavat letos. Coz ma do pravdy dost daleko.
achjojik
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod pajas1 10. 3. 2008 20:41

Chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti-dolíváte olej ?
Mám Jazze 3 roky a nikdy ani kapku, ale dělá mi to spíš starost než radost. Někde jsem slyšel, že je normální aby olej ubýval a naopak je podezřelé když neubývá. Mám dokonce pocit, že v mém případě oleje přibývá.
Setkali jste se s tím u Jazze ?
pajas1
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dudo 10. 3. 2008 20:54

pajas1 píše:Chtěl bych se zeptat na vaše zkušenosti-dolíváte olej ?
Mám Jazze 3 roky a nikdy ani kapku, ale dělá mi to spíš starost než radost. Někde jsem slyšel, že je normální aby olej ubýval a naopak je podezřelé když neubývá. Mám dokonce pocit, že v mém případě oleje přibývá.
Setkali jste se s tím u Jazze ?S/quote]


Ja by som si s tym starosti nerobil. U mna je to to iste. Neni to skodovka resp. cely vw group, tie auta zeru aj 0.5litra na tisic km. To by sa ti asi tiez nepacilo :oboze
dudo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NiceOne 10. 3. 2008 20:57

dudo píše:Ja by som si s tym starosti nerobil. U mna je to to iste. Neni to skodovka resp. cely vw group, tie auta zeru aj 0.5litra na tisic km. To by sa ti asi tiez nepacilo :oboze


haha, hehe, hihi :D

81000 a nedolil jsem ani kapku, ...divny.

Pokud ti olej pribyva tak mas opravdu zadelano na pruser. Bud ti do nej tece voda nebo benzin.
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dudo 10. 3. 2008 23:49

som vedel ze sa nejaky HaTaPkar na to chyti :P
dudo
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod achjojik 14. 3. 2008 07:34

Behem 55 tisic km jsem nedoleval nikdy. Kdyz bylo auto novy, prislo mi, ze tam zadny olej neni. Byl totiz pruhlednej jak voda i tak tekutej, ze jsem z toho byl vydesenej. Pak se zacal spinit a bylo to v pohode.
Jinak co se stavu tyce, jsem porad nad horni ryskou. Nevim proc, ale jak z vyroby, tak po 1. i 2. servisni tam toho oleje nalejou vic nez maji. A behem tech 20 tisic km mezi prohlidkama mi to nikdo pod tu horni rysku nekleslo. Porad to je priblizne 2 az 3 mm nad tou ryskou.
achjojik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdeněk2 5. 9. 2009 16:19

Měnil někdo žárovku ve stropním světle? Jde mi o jeho demontáž, abych něco neulomil.
Zdeněk2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Žulda 6. 9. 2009 09:25

Pokud to uprostřed, tak stačilo tam do boku vrazit tenký šroubovák a vydloubnout opatrně plexisklo. Ovšem nemohl jsem tu žárovku sehnat, měl jsem zrovna před roční prohlídkou v servisu, tak mi jí vyměnili tam.
Žulda
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk2 9. 9. 2009 19:48

Dík. Zkusím.

Jestli je to nějaká exotická žárovka a je stejná jako ve čtecích lampičkách vpředu, tak ji vezmu z nich. Ještě jsem je snad nepoužil ani jednou.
Zdeněk2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Žulda 10. 9. 2009 07:47

Aktualizace: ty žárovky jsem viděl v Baumarktu v Globusu, ale myslím že byli slabší (ale to neva). Cena 40 za pár. V Hondě jsem platil 85 za jednu...
Žulda
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zdeněk2 17. 10. 2009 19:06

Nemáte někdo zkušenosti s nákupem Hondy v Polsku? Cenově to vypadá zajímavě...
Zdeněk2
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků