Renault Megane III

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 5. 2009 09:25

To je jedno, že jsem to ozkoušel v paxi, stejně věří Goesovi, protože ten má vždy pravdu. 8-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 5. 2009 09:28

mello: no proste ja mam normovane nohy ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 5. 2009 09:29

Tak to potom jo, to mě nenapadlo. ;-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 5. 2009 09:30

no to je mi jasne :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Ondras85 29. 5. 2009 15:39

MELLO píše:Neseděli jsme každý v jiném autě? :D

Goes seděl místo v MIII ve Vel Satisu :lol: jinak to není možný,to auto je prostě malý a hotovo
Nesnáším zimu,sníh,břečky,sračky...
Ondras85
Inventář

Odeslat příspěvekod Mégy 29. 5. 2009 15:55

Tak ěšče raz k tomu našemu osazenstvu :
1, starší dcera bude mít v říjnu 12 let (takže zatím ještě 11) a má skutečně 160 cm - asi po sousedovi ??
2, já jsem řídil, kolega z práce jako spolujezdec, za mnou vzadu byla sedačka s malou (tam byla skutečně ještě rezerva), žena seděla vzadu uprostřed ( u malé ) a starší seděla za tím přerostlým koegou.
Já jsem nepociťoval, že bych měl málo místa. Pravda, upravil jsem si posez, tak abych byl v poho.
Kolega seděl taky s nějakou malou rezervou. Určitě nebyl namáčklý na palubce !!! A žena říkala, že taky nedostatkem místa nestrádaly.
Je možné, že to říkala hlavně proto, že si toto auto vybrala hlavně ona sama.
Jo, to ale nevím.
Co ale vím jistě, že s oběma holkama se můžu vydat i na o hodně delší trasu, aniž by někdo z osádky trpěl nějakou klaustrofóbií či snad odřeninami končetin, hlavy nebo jiným zraněním způsobeným nedostatkem prostoru v tomto tolik propíraném modelu Renaultu.
Tak a teď do mě !!
Mégy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ondras85 29. 5. 2009 15:59

Mě je to třeba úplně jedno,já bych za to peníze nedal...PRO mě je to auto s vnitřním prostorem Fábie-a to ta FII bude ještě prostornější
Nesnáším zimu,sníh,břečky,sračky...
Ondras85
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 5. 2009 16:11

Ondras85 píše:Mě je to třeba úplně jedno,já bych za to peníze nedal...PRO mě je to auto s vnitřním prostorem Fábie-a to ta FII bude ještě prostornější


..ale neporovnatelně hnusnější.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mégy 29. 5. 2009 16:28

to Mello : máš pravdu. I přesto, že jsem šel do megana, mé srdce bije VW (resp. Oktávka 1,8TSI, alespoň ve výbavě s duální klimou, tempomatem apod.) Ale na druhou stranu, vždy když vidím dvojkovou fabku nebo rumstra, vzpomenu si na prasečí chřipku, resp. si vybavím vepřový čumák. To se VW fakt nepovedlo !! Asi podobně jako 2,0 TDI 103 kW, to se jim taky vymklo z rukou - alespoň jak slyšel a četl.
Mégy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ondras85 29. 5. 2009 16:37

O vzhledu se tu ale nebavíme
Nesnáším zimu,sníh,břečky,sračky...
Ondras85
Inventář

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 5. 2009 16:38

No na prostor je uvnitř každopádně o něco větší než Hurvínek, to zase trochu soudnosti.
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondras85 29. 5. 2009 16:42

Na výšku určitě ne,pro nohy vzadu též ne-díky vyšší stavbě karosérie,tudíž bych řekl,že jedině na šířku...
PS: Seděl jsem v obou
Nesnáším zimu,sníh,břečky,sračky...
Ondras85
Inventář

Odeslat příspěvekod Arnie J 29. 5. 2009 17:48

no a šířka je zrovna jediný rozměr, který v autě řeším :D na délku a výšku jsou v pohodě prakticky všechny
SkyActiv-G 165 / FA24D / 1.4 TSI ACT / Busso 3.2 24V / Honda NF13E
Arnie J
Tlusťoch
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mégy 29. 5. 2009 18:03

Megana mám u baráku, ale pořád mi to nedá a srovnávám a srovnávám. Včera jsem se díval, že v květnu mají (spíš už měli) citrouni akci na svá vozítka. Např. mě zaujal C4 grand 1,6 přeplňovaný 110 kW, 7 míst za 454.000,- Kč. To už je k zamyšlení pro větší rodinu. V případě, že by jsme se nečekaně "rozrostli" asi by to stálo přinejmenším za testovací jízdu. Nikdy jsem v tom neseděl, neřídil, tak se nechám od vás poučit.

to Ondras 85: Už prosím neřeš fabku II s M III. Snad to nechceš do nekonečna porovnávat, už teď to je trochu komické.
Ale rozhodně máš pravdu v tom, že víc místa bych v meganu v zadu uvítal. (Ikdyž mně jako řidiči je to celkem volné...) Co však nadělám, když rodinný rozpočet není nafukovací jako ten státní a na oktávu ve slušné výbavě a se zajímavým motorem nemáme. Snad někdy...
Mégy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ondras85 29. 5. 2009 18:27

Megy: MIII je pěkné auto a řekl bych,že na předních sedačkách velice prostorný..Octávku opravdu nepovažuju za nějaký supr prostorný auto,to spíš třeba Ceeda,který není o nic horší než MIII a cena podobná..
Nesnáším zimu,sníh,břečky,sračky...
Ondras85
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků