Projekt Lamborghini

Alfa Romeo, Fiat, Ferrari, Lamborghini, Maserati

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod divxfan 29. 5. 2009 12:20

Tak co, kdo z vás do toho půjde? Musí se sejít 60 lidí, z nichž každý dá 89 nebo 160 tisíc + 5 tisíc měsíčně a za to si bude moct každej 60. den půjčit "svoje" lambo. Já tomu věřím, profesionální grafické zpracování webu, stejně jako mail na tvůrce textů ve mně vyvolává jistotu solventnosti a profesionality.

http://speed4u.blog.cz/
divxfan
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Totalschade 29. 5. 2009 12:25

zbynek, evlo
goes: 3 - dyt mne znas, tak co resis?
ceda: nestačí to voroštovat na mokrý trávě?
Totalschade
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -LK- 29. 5. 2009 12:27

Já vidím slabinu v tomto: "V případě nehody je nutné do dvou měsíců uhradit škodu na voze. ".

Málokdo z nás má zkušenosti s opravdu silnými vozy a že to někdo naboří vidím jako velmi reálné. A opravu za pár set tisíc nevidím jako reálně splatitelnou pro řadu lidí. Byť ten, kdo je ochoten dát ročně za právo výpůjčky 30 tisíc, asi vyloženě socka nebude.

Druhou slabinu vidím v tom, že zatímco normálně si auto jdete půjčit na víkend, když je hezky. Tady to vychází tak, že je-li šedesát lidí a půl roku aspoň teoreticky počasí na to, aby se takové auto vytahovalo, tak to máme tři výpůjčky za půlrok na osobu a to ještě kdykoliv, pravděpodobně (5:2) ve všední den.

No a zcela pominu to, že by se mi chtělo svěřit takové prostředky (30 tisíc ročně + 160k jednorázově) do rukou někoho, koho neznám. I kdyby webovky působily profesionálně. Ty moje první výtky platí i v případě, že by to nebyla recese jako je tento případ, ale kdyby organizátor byl můj nejlepší kamarád.

A to už vůbec nemluvím o částce 5 tisíc měsíčně od 60 lidí po dobu 6 měsíců, což dělá 1,8M ročně. To mi na údržbu (oficiální zdůvodnění poplatku) přijde docela dost.
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zadirr 29. 5. 2009 12:36

"profesionální web"??? To si děláte srandu, nebo se díváte na nějakej jinej web než já? Ten na kterej se divám já vypadá jakoby ho udělalo 12-leté děcko.
zadirr
Nováček

Odeslat příspěvekod -LK- 29. 5. 2009 12:38

To byla ironie. Obecně si myslím, že podobné aktivity (vážně míněné) nemají šanci. Převážně z důvodů důvěry v projekt a ostatní spolumajitele. Navíc Lambo na víkend si lze půjčit za 55 tisíc, což zas není tak hrozný peníz.
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bob 29. 5. 2009 13:01

jistě, podobné auto chci v termínu, který si vyberu a ne za podobně drahé peníze - až na mě přijde řada
těch lidí je moc, je to ptákovina
auto MUSÍ být pojištěné, ne že budou z někoho tahat prachy "soudní cestou"
Bob
Štamgast

Odeslat příspěvekod Skalik86 29. 5. 2009 13:33

Taky jsem na to koukal a prvni me napadlo ,ze vyjde levnejc si to auto pujcit nebo nejaky jiny a muzu si vybrat den. Tady za ty penize mas velkou pravdepodobnost, ze na tebe vyjde pondeli destivo. Navic omezeny najezd 500km/den je taky malo a o tech 5000 mesicene ani nemluvim.

Ale jako pruzkum zda se nekdo ozve dobry
... Beep Beep ...

KTM 950 SM
Skalik86
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod Ondras85 29. 5. 2009 15:42

Ten borec se asi úplně zbláznil...další podvod..
Nesnáším zimu,sníh,břečky,sračky...
Ondras85
Inventář

Odeslat příspěvekod S-Tony 29. 5. 2009 15:59

10 tisíc za jeden den půjčení auta je moc. (5000/ měsíčně, jednou za 60 dní).
To seženu podobné auto levněji a kdykoli chci já.
Naposledy upravil S-Tony dne 29. 5. 2009 16:02, celkově upraveno 1
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondras85 29. 5. 2009 16:01

S-Tony: např. Ferrari tuším F430 stojí 50tkč na den...půjčovna v Práglu.
Nesnáším zimu,sníh,břečky,sračky...
Ondras85
Inventář

Odeslat příspěvekod S-Tony 29. 5. 2009 16:05

No v praze jistě .-)
Říkám podobné auto. Tedy o něco horší.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondras85 29. 5. 2009 16:09

Jaké je to podobné auto??
Nesnáším zimu,sníh,břečky,sračky...
Ondras85
Inventář

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 2. 6. 2009 22:54

Jezisi, jedno spolecny auto pro 60 lidi, kdyz vezmu, jak po roce vypadala nova sluzebni oktavka, co tatka koupil do firmy a ve ktere se stridalo jenom pet lidi... humus... :)

Jinak, pokud by nekdo mel zajem o zapujceni neceho sportovnejsiho za velice dobrou cenu (350z) a je z Brna, tak doporucuju toto:

http://www.strictcomp.cz/

Pujcovny od patku do pondeli za 12300 je podle me parada...
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod King of Potato People 2. 6. 2009 23:16

pycovina jak parez 60 lidi... bez pojistky 1,5Mega na provoz (chapu, ze s tim kazdy bude jezdit jak kanec - ale potom nechapu ono nepojisteni). urcite by na me nevyslo pekne pocasi ani den, ktery bych chtel. a jezdit v lambu ve slejvaku ve stredu.... no pecka.

ikdyz na druhou stranu, kdyby to premavalo, tak je to 10kKc za celodenni vypujceni murcielaga (plus teda nejaky propad ceny) a to neni spatna cena...
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gewehr 2. 6. 2009 23:34

to musi byt fake... po precitani podmienok a prav to urcite musi byt fake, pretoze na toto by nenatiahol ani nesvojpravneho chovanca lubovolneho ustavu
María de las Mercedes
Karl Friedrich Benz
gewehr
Inventář
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků