Renault Megane III

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 23. 5. 2009 22:44

Ondras85 píše:
MELLO píše:
Jenže majitel vrcholného modelu v ceně slušně vybavené OI :-P


:tleskani :tleskani :lol:
Ty jsi nechal vyměnit motor?? Nebo jsi koupil něco novýho? :lol:


On byl do FI nějaký silnější motor? :shock:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondras85 23. 5. 2009 22:45

Hlavně,že se ti to líbí,mě se zas líbí Golf 8-P
Nesnáším zimu,sníh,břečky,sračky...
Ondras85
Inventář

Odeslat příspěvekod Ondras85 23. 5. 2009 22:47

Mello: nedělali neboj :lol:
Nesnáším zimu,sníh,břečky,sračky...
Ondras85
Inventář

Odeslat příspěvekod Mégy 24. 5. 2009 10:23

Nějaká smysluplnost? Zaflákáš kufr, snížíš výkon, zaplatíš přestavbu...
Od čeho je chrochták?

Omlouvám se, špatně jsem se vyjářil.
Měl jsem na mysli renault obecně (ne za každou cenu to narvat do MIII) např. scénika nebo grand scénika. Tam ten 110 k motor si asi už hodně pápne.
Mégy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rousini 25. 5. 2009 18:33

No ale já to myslel obecně. Spočitej přestavbu, zásahy do auta, omezení kufru, častější emise.
Prostě od toho je chrochták. Připlatím za motor a nemusím nic řešit. Navíc dnes si nedovedu představit zákaz parkování v uzavřených garážích (Shopping center). To bych tam mohl jezdit nakupovat městskou... :mrgreen:
rousini
Nováček

Odeslat příspěvekod Mégy 25. 5. 2009 20:41

"rousini" : No ale já to myslel obecně. Spočitej přestavbu, zásahy do auta, omezení kufru, častější emise.
Prostě od toho je chrochták. Připlatím za motor a nemusím nic řešit. Navíc dnes si nedovedu představit zákaz parkování v uzavřených garážích (Shopping center). To bych tam mohl jezdit nakupovat městskou...

Já jen, že u renaultu bych diesel asi nebral. Ikdyž, nikdy... . Omezení kufru u takových modelů co jsem měl namysli snad ani ne. Emise u lpg se dělaly ve stejných periodách jako u ostatních vozů, ale byly dražší (dřívější zkušenost se starou škodovkou). Myslím, že to s emisema bude pořád stejné. S uzavřenýma garážema máš zcela určitě pravdu, ale v mém případě bych takové parkování spočítal na prstech.

Je fakt, že jsem se díval na lpg u ojetých rencků, které lidé prodávají a ono se strkalo jen cca do roku 2002 a to u meganů, lagun a scéniků. Proč od toho majitelé renaultů po roce 02 upustili nebo proč je neprodávají, mi není známo. Že by zlepšené diesly ??
Mégy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod beav 29. 5. 2009 09:04

Mégy píše:A abych se připojil s mými dosavadními pocity s emtrojkou. Jel jsem o víkendu trasu o vzdálenosti cca 235 km o posádce ve složení: já 184 cm, 95 kg, kolega z práce (trochu přerostlý) 198 cm, 105 kg, má žena 168 cm, 75 kg a mé 2 dcery 11 let 160 cm, 45 kg a mladší 1 rok v sedačce + zcela plný kufr. A kupodivu NIKDO nebyl zkroucený, pomačkaný a ani jsem nezaregistroval, že by si někdo v průběhu nebo po cestě na něco stěžoval.

Tak musim sa priznat, ze by som fakt rad videl ako ste sa tam zmestili. MIII tiez mam a pre priemernych ludi (povedzme 180 cm) je tam miesta tak akurat ale pre vyssich proste nie. Asi ked sa inak neda, tak sa tam ludia nejako natlacia :)
Renault Megane III , 1.6 Dynamique
Ford Focus I 1.8 1999
beav
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 5. 2009 09:05

ty mas dceru co ma 11 roku a 160 cm? no tak to je ficak
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 5. 2009 09:07

Mám 179, vepředu se mi sedělo pohodlně, ale za mnou už teda moc místa nebylo a to jsem zvyklý jezdit dost nalepený na volantu.. :hm
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beav 29. 5. 2009 09:19

no vsak prave - ja mam 178 a za mno je miesto tak pre max 185 cm cloveka. Neviem si predstavit ze by si v MIII sadol niekde clovek co ma 198 cm :)
Renault Megane III , 1.6 Dynamique
Ford Focus I 1.8 1999
beav
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 5. 2009 09:22

No tak ani těch 185 za tebou nevěřím. Já už si sám za sebe sedl jen s problémy....
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 29. 5. 2009 09:23

ja mam 188 cm a za sebe sem si bez kopani do predni sedacky, nebo mlaceni hlavou o cokoli sedl v klidu.
anonymni

Odeslat příspěvekod MELLO 29. 5. 2009 09:23

Neseděli jsme každý v jiném autě? :D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beav 29. 5. 2009 09:24

:D no tak ked to uz mam vyskusane a ty mi neveris, tak mozno aj Mégy pisal pravdu s tym 198cm clovekom a len my mu neverime :)
Renault Megane III , 1.6 Dynamique
Ford Focus I 1.8 1999
beav
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod beav 29. 5. 2009 09:25

goes tak to muselo byt fakt ine auto :D
Renault Megane III , 1.6 Dynamique
Ford Focus I 1.8 1999
beav
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků