Přesunuto: Skoda SuperB 2.8 V6 - spotreba a tempomat

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod King of Potato People 15. 5. 2009 10:13

Tak jelikož se známe, tak kterej frikulín si zalozil účet W164??? Radku????? Jses v podezrení!!

a jinak spotrebu snizite drahy pane tak, že budete mít celou cestu hlavu vystrčenou z okna.... určitě nepojedete rychleji než 130km/h :wink:
Breaking the sound barrier
King of Potato People
Missák Garáže 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondras85 15. 5. 2009 10:17

Aspoň se člověk kapku pobaví :D
Nesnáším zimu,sníh,břečky,sračky...
Ondras85
Inventář

Odeslat příspěvekod W164 15. 5. 2009 10:25

King of Potato People píše:Tak jelikož se známe, tak kterej frikulín si zalozil účet W164??? Radku????? Jses v podezrení!!

a jinak spotrebu snizite drahy pane tak, že budete mít celou cestu hlavu vystrčenou z okna.... určitě nepojedete rychleji než 130km/h :wink:


nemyslim si to: chce to jen skutecne dobre serizene brzdy a cit v noze...pak mohu bez obav, ze zpusobim dopravni nehodu tj. muj pozdni prijezd do Brna, dojizdet az na naraznik prede mnou jedouciho vozidla a poslouchat, kdy se ozvou parkovaci senzory...zkracuje to cas nasledne akcelerace a vice vyuziva kineticke energie...
W164
Nováček

Odeslat příspěvekod Major Kure 15. 5. 2009 10:30

ci je to pseudonick?
[quote="goes"] je to postaveno na mych znalostech o vsem[/quote]
[quote="antracit"]Já jsem se ještě nezmýlil.[/quote]
[quote="maincoonsback"]V zásadě je můj názor na tuto věc správný.[/quote]
[quote="goes"]Major ma pravdu[/quote]
[quote="goes"]Mam ho rad.[/quote] (Majora)
Major Kure
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evlo 15. 5. 2009 10:35

Nevim, ale neni to moc zabavne :(
evlo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 15. 5. 2009 11:47

Doporucuju odstranit ten mini deflektorek por prednim naraznikem a oddelat antenu samozrejme
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod W164 15. 5. 2009 12:06

ToMMyK píše:Doporucuju odstranit ten mini deflektorek por prednim naraznikem a oddelat antenu samozrejme


..s tim by leasingova spolecnost asi nesouhlasila...zvazoval jsem nakup modreho majacku? ale je to legalni? neporusuji tim nejak predpisy? Ikdyz, co jsem tak zahledl, tak to kupuji i ostatni ridici - uz jsem to videl na par Passatech, ze to meli dokonce zamontovany - mazane - do mrizky chladice a jen tak to frajersky problikavalo. Tim vsak maji zase tezsi vuz a nemohou jet tak rychle, jako ja v odstavnym pruhu.
W164
Nováček

Odeslat příspěvekod Captain Slow 15. 5. 2009 12:12

Šup s tim na smeťák.
Captain Slow
VIP moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 5. 2009 12:15

Já to nejsem :D
anonymni

Odeslat příspěvekod Předseda 15. 5. 2009 12:15

Proč voe? Seriózní dostaz :D
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 15. 5. 2009 16:17

Kdysi na iDnesu radili, že světla zvyšují spotřebu. Takže nesvítit, nepoužívat blinkry, nebrzdit. Gumy nafouknout k prasknutí, sklopit špígly, vypnout klimu, rádio atp., sundat stěrače a veškeré otvory v čumáku auta ucpat pro zlepšení aerodynamiky.
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod phoexander 29. 5. 2012 08:26

Jeť vlakem a ušetříš.. topic o demenci v superbu
phoexander
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kája Mařík 29. 5. 2012 09:12

Ještě ani nejsou prázdniny a už je tu takovej bordel.
jste kokoti
Kája Mařík
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimous 29. 5. 2012 09:38

Sundej komplet kastli co jde. Nech si udělat carbonový kopie a ty originály hoď někam do sklepa nebo do garáže. Až to budeš leasingovce vracet, pokud je to na operativním, tak tam jen zpátky namontuješ ty originály.

K tomu vyndání všech přebytečnejch sedadel bych se taky přimluvit. Můžeš tam dát místo nich třeba pumpičku a nafukovací matraci, kdyby náhodou chtěl jet někdo s tebou.
Klima i radio jdou vyndat taky. U radia to ani nemusí být poznat. Profíci to před barákem zmáknou za pár vteřin, ani o tom nevíš ;)
S klimou už to bude horší, ale všechno jde ven.
Ještě bych poradil, zakrytuj si komplet podvozek. Ať je úplně rovnej, třeba nějaký kompozitní materiály a tak. NASA bude mít na ebay určitě neco ve výprodeji.

Pak je tu ještě chiptunning. Všichni ti nalejvači píšou, jak to zázračně snižuje spotřebu.


Nebo asi nejlepší a nejlevnější varianta. Narvi si do kufru větší nádrž. Stejně je superb sedan a ten kufrt je nepraktickej. Takže hned za zadní sedačky až po úroveň víka. Tašku s noťasem a oblek tam dostaneš i tak ;)
mimous
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků