Renault Megane III

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Ondras85 6. 4. 2009 12:25

Třeba mě se Octávie nikdy moc nelíbily..
Nesnáším zimu,sníh,břečky,sračky...
Ondras85
Inventář

Odeslat příspěvekod odklizec 6. 4. 2009 12:38

Pred koupenim MIII jsem dost casto jezdil z Octavii II a hodne jsem o ni uvazoval. Velmi prostorne auto, spotreba OK, jezdilo se mi v ni fajn a oproti malym vozum jsem mel pocit relativniho bezpeci. Ale po nakonfiguroavni stejne vybavy u MIII a OII mi cenove vysel podstatne lip ten MIII v Dynamique verzi + nejake doplnky (hlavove airbagy, radio s USB a BT a zadni parkovaci senzor).
odklizec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MirecBA 7. 4. 2009 09:30

ale MP3 vie aj to zakladne radio. Autoradio si s telefonom rozumie dobre. Nataha si tel. zoznam a vse sa ovlada pod volantom. Ale nepouzivam to :-)
Akorad je pravda, ze ten zvuk Arkamysa je lepsi. Akurat mi zabudli naistalovat vo fabrike USB, riesi sa v reklamacii 3-ti tyzden .
odklizec, aky mas motor ?
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod odklizec 7. 4. 2009 09:51

Jasne, MP3 umi uz zakladni radio, ale jen pres CD. To s tim USB zamrzi. Pokud sis ho objednal, tak to je fakt smula. Je teda sila, jak je to hlupe USB predrazene a jeste ho zapomenou nainstalovat? Mam benzin 110k. Zvazoval jsem naftu, ale nakonec jsem si rekl, ze mi to pri dnesnich cenach nafty uz ani nestoji za to. A ten benzin jede dobre.
odklizec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 4. 2009 09:52

no tu neni o cem. To je rozpor s kupni smlouvou, takze reseni je jenom jedno, bud uvest do stavu jak bylo dohodnuto, nebo vratit penize
anonymni

Odeslat příspěvekod Ondras85 7. 4. 2009 11:37

odklízeč: jj,motor je dobře sladěn s převodovkou a když pominu slabší výkon,tak se mi pocitově auto náramě líbilo,ale vše zkazil prostor vzadu
Nesnáším zimu,sníh,břečky,sračky...
Ondras85
Inventář

Odeslat příspěvekod odklizec 7. 4. 2009 12:37

Nojo holt male auto ;) Neco za neco. Ja vzadu sedet nebudu a neplanuju v tom vozit zadne zajezdy. A nez decka vyrostou, to uz se snad budu vozit zase v necem jinem? Ona ta oktavka nakonec i prijde ke slovu? ;)
odklizec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MirecBA 7. 4. 2009 13:29

goes: ked ta vybava nieje v zmluve rozpisana, je tam len uroven vybavy, ale sa nestorcuju, caka sa ne odpoved FR
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod odklizec 7. 4. 2009 13:40

MirecBA: No pockej, ale to USB je jen v radiu za priplatek! Ty Arkamysy s BT maji v nabidce 2. Jeden s USB (drazsi) a jeden bez. Jinak jsou totozne, rozdil jen v USB. Pokud jsi presne nespecifikoval ktere chces, tak v tom to asi bude ten problem? Ja to mel ve smlouve presne rozepsane, protoze to byla nadstandard vybava.
odklizec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MirecBA 7. 4. 2009 14:53

mam privilage a tam ma byt USB, pozri cennik
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod odklizec 7. 4. 2009 20:47

Ah sorry, to jsem prehlidnul. Tak to je vylozena smula. Snad to nejak doresite. Urcite bych je tlacil k doinstalovani. AUX tam mas? To USB je jen dalsi otvor vedle AUX. Sleva z ceny by byla OK, ale chybejici USB ti to nenahradi.
odklizec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MirecBA 8. 4. 2009 07:07

mam tam cince, tak hadam tam dostanem to USB :-)
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod odklizec 8. 4. 2009 08:00

tam mas cince? to ma priviledge jeste jine radio ve standardu a nebo sis priplatil za garmina? ja nemam garmina a mam tam jen aux (co je dirka na 3.5mm jack) a to USB.
odklizec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MirecBA 8. 4. 2009 10:36

v obyc su cince a priplatkove ma USB, neviem preco mam cince. Mam ma to co ty, uvidim ako to dopadne
MirecBA
Guru

Odeslat příspěvekod Mégy 25. 4. 2009 22:04

Chlapi, kde se vlastně M III vyrábí, nejsou náhodou zase Turci ? U M II to tak, pokud se nemýlím bylo.
Jinak měl jsem M III (1,6 81 kW v plné výbavě, krom kůže, navigace a prosklenné střechy) vypůjčené na víkend a můžu říct, že jsem byl spokojen. Na cestě to sedí jak přibité a tempomat je taky supr věc. Do této doby jsem totiž auto s tempomatem neřídil.
Mégy
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků