Ohříváte párky ?

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

ohříváte párky?
ano 106 %  88%  [ 106 ]
ne 14 %  11%  [ 14 ]
Celkem hlasů : 120

Odeslat příspěvekod HondaMan 4. 4. 2009 18:55

Párky nejím. Takže nevím. :)
Ale klobásku si někdy neohřeju a není to také zlé. :)
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 4. 4. 2009 18:57

Teď jsem měl nějaké polské párky, samozřejmě ohřáté. A nebylo to špatné. Ale občas prodávají párky, co se vůbec nedají sežrat, no hnus.
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod Anonymni 4. 4. 2009 19:01

os: takove srackojidni hm...
Anonymni

Odeslat příspěvekod Deleted user 4. 4. 2009 19:20

CHiP píše:Párky s Tesca já nevemu ani do huby a když mi to nikdo neřekne a kousnu do toho, tak to vyplivnu a nejím.

Takže ty to nejíš podle toho, jestli je to dobré nebo ne, ale podle toho, kde to bylo koupené. 8-D
Deleted user

Odeslat příspěvekod Jack111 4. 4. 2009 19:36

MgX píše:No, kdyby ti lidé vzali každý rohlík, který chytnou a nehrabali se v tom, tak bych to nějak nekomentoval --- ale takto --- hnus.
Já nakupuji rohlíky taky jinde - někdy na periferii v obchodě, jindy přímo v pekárně.


Co oko nevidí...Když se hrabou v rohlících, vezmu housku 8-)
To samé u párků. Když nevidím, jak se připravují a kde se předtím můj kousek válel, sním ho klidně studený.
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 4. 4. 2009 19:52

Jack111 jo jenže já párkrát viděl, jak si nachrchlou do ruk a pak se hrabou v rohlících ... tudíž to přísloví na mě neplatí. A ten rohlík by mně pak vůbec nechutnal :-)
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 4. 4. 2009 19:53

Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 4. 4. 2009 19:55

Zdarec - Péťo ;-) :-)
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 4. 4. 2009 20:00

MgX: To jsem neviděl. Ale i kdybych to viděl, tak co s tím nadělám, maximálně si ten den koupím housku. Další den přijdu o minutu později a mokrý rohlík s klidem vezmu. Kupovat v pekárně také nemusí být žádná výhra. Jistotu dokonalé čistoty nemáš a co ty víš, jak pekař dbá na hygienu a kterou rukou si utírá *****. Prostě to neřešit, stejně to nezabije.
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 4. 4. 2009 20:03

MgX píše:Zdarec - Péťo ;-) :-)

Ahoj.Co votravuješ? :lol:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jouda.II 4. 4. 2009 20:05

Já tady nechci dělat nikomu reklamu, ale pokud pominu malý řezníky-uzenáře, tak z průmyslově vyráběnejch párků jsou u mně jednička Eso párky od Steinhausera a Pražský párky od Váhaly. Pokud má někdo zkušenost s něčím kvalitnějším, tak sem s tím.
Ford Focus 1.8 TDCi
Jouda.II
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CHiP 4. 4. 2009 20:11

Majkl vP. píše:
CHiP píše:Párky s Tesca já nevemu ani do huby a když mi to nikdo neřekne a kousnu do toho, tak to vyplivnu a nejím.

Takže ty to nejíš podle toho, jestli je to dobré nebo ne, ale podle toho, kde to bylo koupené. 8-D

Neber to tak doslovně, Tesco říkám asi proto, že tam chodím nejčastěji (max. 2x do měsíce) ale když do párku kousneš, tak to poznáš že to je ten co byl s cedulkou "Nejnižší cena ve městě", "Akční cena" apod. :D
Já už v těchto hyper super marketech uzeninu, salámy, saláty ani pečivo nekupuji. Když už tam mají dobrý salám, tak je kdoví jak dlouho nakrájený a hnusně oschlý. Není nad to když mi v malém uzenářství čerstvě nakrájí salám. Pro čerstvé pečivo se radši zastavím v pekárně. Ovoce a zeleninu jenom když vypadá čerstvě, takže taky minimálně :D Já si hold vybírám a jsem ochotný si za kvalitu připlatit ;-]

Jouda.II: Nejradši z těch co jmenuješ mám Vídeňské párky, výrobce nevím, mají je v Kauflandu balené asi po 8 v plastové krabičce. Případně ještě jejich verze se sýrem opět v krabičce mi taky chutná. Ale musí se po rozdělání hned sníst, jak se nechají otevřené do druhého dne, tak už to taky není ono ... Nedávno jsem si koupil vídeňské párky v tescu u obsluhovaného pultu a hned jsem je doma vyhodil. To se jíst nedalo :-\
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 4. 4. 2009 20:20

Petr1968 píše:
MgX píše:Zdarec - Péťo ;-) :-)

Ahoj.Co votravuješ? :lol:

To víš - mám takovou vtírací náladu :D
S pozdravem MgX
MgX
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 4. 4. 2009 20:26

Aha.Tak to jo
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 4. 4. 2009 20:27

CHiP píše:Neber to tak doslovně, Tesco říkám asi proto, že tam chodím nejčastěji (max. 2x do měsíce) ale když do párku kousneš, tak to poznáš že to je ten co byl s cedulkou "Nejnižší cena ve městě", "Akční cena" apod. :D

Po celé dva roky, co jsem existoval v Mechově, jsem ty Tesco párky bez větších obtíží pojídal... s Tesco kečupem a Tesco houskami. Na pohůdku. :-)
Deleted user

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků