Co vše zachytí on board camera....

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 08:43

goes píše:no ja bych to uzavrel s tim, ze je to zase typicka BOBOVINA. Ukazat, co mame noveho v aute, k tomu pridat par beznych situaci, ze ktere ve 2 ze 3 pripadu muze ridic vozu s kamerou a toto budeme vydavat za ukazku idiotu za volanty, kdyz ocividne ten jediny sedel ve voze, ktere lze spatrit na vsech zaberech z mensi casti.

A máš s tím problém na veřejném fóru? Budeme se zde řídit tím, co pochválí jeden zakomplexovanej bejvalej redaktor? Pokud jo, tak máš pravdu :tleskani
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2009 08:45

ne, ja s tim problem nemam, to ty mas asi nejake problemy, ze se musis furt chlubit totalnima kravinama. Toto je opet ukazka tebe typickeho. Na jednicku do zatacky, video z auta, kde jedinym volem je ridic apod. Proste ja ani necekal, ze ta videa ukazou neco opravdu zajimaveho
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2009 08:46

řidič BOB píše:
goes píše:prekroceni rychlosti, predjizdeni zprava...


Rychlost se nepočítá...předjíždění zprava beru 8-) Ale to je jen reakce na jízdu nedovolenou jízdu vlevo a bránění předjíždění... Kdyby ten Roomster uhnul, tak ho nemusím objet zprava 8-)


kdybys jel 130, tak ho nikdy nedozenes
anonymni

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 08:46

goes: jdi si radeji čichnout nějaké voňavky ;-)
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod 911 27. 2. 2009 08:47

no ja nevim. podle me se uhyba celkem rychlo a nemyvam problemy. nemecko je mnohem horsi.
mozna by to chtelo auto, co vypada "rychleji". treba kdyz lidi vidi tu zlutocernou krabici, tak je ani nenapadne, ze nevezes kilem zeleninu do lidlu...
Never a frown with golden brown
911
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2009 08:47

uz sem si jich po ranu par dal, takze abstak je zazehnan a mam zase svoji formu ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 08:48

goes píše:kdybys jel 130, tak ho nikdy nedozenes


Ale, ale...nechceš mi snad říct, že když v reálném provozu pojedem oba striktně 130, tak že není možné, že bych ho na cca 200km dojel?!
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 08:49

911 píše:mozna by to chtelo auto, co vypada "rychleji". treba kdyz lidi vidi tu zlutocernou krabici, tak je ani nenapadne, ze nevezes kilem zeleninu do lidlu...


Jakou žlutočernou? Taky něco bereš? :shock:
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2009 08:49

no to samozrejme mozne je, ale ne v tomto pripade, kdyz pul cesty jedes 150
anonymni

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 08:50

goes píše:uz sem si jich po ranu par dal, takze abstak je zazehnan a mam zase svoji formu ;)


Pořád málo...bejvávals lepší 8-)
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod 911 27. 2. 2009 08:54

bob - ja myslel, ze mas tu alteu zlutocernou, nebo jak to vypada...
Never a frown with golden brown
911
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2009 08:55

no u tebe se to taky zhorsuje. Kdysi jsi mi pripadal, ze tu hloupost presentujes z nevedomosti, dnes si na ni stavis pevne zaklady sveho spolecenskeho postaveni.
anonymni

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 09:08

911: auto mám černé barvy...a myslím, že xenony jsou dostatečně upozorňující na blížící se auto :hm Stejně v zrcátku z dálky nepoznáš, co se blíží...
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod řidič BOB 27. 2. 2009 09:10

goes: je fajn, že hodnotíš společenské postavení někoho, o kom nic nevíš...ale konec konců, od Tebe nic překvapivého...na Tvém místě bych byl taky n-a-s-r-a-n-e-j na okolní svět, po všech jenom plival a sám se utvrzoval ve své jedinečnosti ;-)
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod anonymni 27. 2. 2009 09:12

bob: ja neresim tvoje spolecenske postaveni mimo zdejsi prostredi. Ale chapu, ze abys to pochopil je treba ti to primo rici.
anonymni

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků