Rakouští cajti - blbci nebo něco horšího?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 1. 2009 20:39

Byl jsem dnes v Mikulově na hranicích odchycen dvojicí z řad rakouské Polizei. Z dob, kdy jsme nebyli v Schengenu, jim tam ve směru do Česka zůstala asi 400m před bývalou celnicí padesátka. A já na níc jel prý jel hustokrutých 70. Sice mají lasery, ale nemají na nich foťák. Takže klasicky - oni dva, já sám. Vina je jasná. Fotka netřeba.
Na otázku, proč tam ta cedule je, neuměli odpovědět, ale určitě prý ne proto, aby chytali Čecháčky, co si to radostně štrádujou domů rychleji než těch pade.
A že rakouský auta, co mě předjížděly kilem, nezastavili? Prý náhoda, všem prý měří stejně (jestli jsem teda tu jejich lámanou angličtinu pochopil, neb německy (se tvářím že) neumím.
Bursíka a Rakušáky pověsit za koule ...

Nemáte někdo kontakt na rakouský švestky? Napsal bych jim ouředním jazykem EU (česky) uctivou žádost o vysvětlení a podání informací v bodech:
- proč je tam tak padesátka
- proč tam vybírají, a nenechají to případně na Čechy (bo na české straně je 70, a to máme taky bývalou celnici)
- jaká byla statistika pokutovaných v poměru cizinci/domácí
- jaká je v daném úseku nehodovost
anonymni

Odeslat příspěvekod Bond007 26. 1. 2009 20:42

info@polizei.at ;) nevim an co si stezujes, mas jezdit podle predpisu... btw kolik ti nauctovali? :D
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 1. 2009 20:49

kur.va Bonde, od tebe to sedí jak ***** na hrnec :D :D
20 ojro, ojříka za každej kilák navíc ... uprostřed polí, 400m od nejbližšího baráku, nikde nic, co bys mohl ohrozit ... no, jsou horší věci, to je fakt. Ale ***** mě, že mi řekl, že mě sice může jen poučit, ale že se rozhodl, že v mém případě toho nevyužije :-/ 8-D
anonymni

Odeslat příspěvekod Ardeth 26. 1. 2009 20:51

fasouni
Ardeth
Inventář

Odeslat příspěvekod Bond007 26. 1. 2009 20:54

ajif: asis jim byl nesympatickej :D ja dostal za podjizdeni odstavny, podjizdeni zprava, ujizdeni hlidce a jeste nejaky kraviny 25€ :D
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 1. 2009 20:54

si přes zadní okno protestně vylepím "JA TEMELIN" !
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 1. 2009 20:55

bond: to bylo proto, že ses nakonec nechal zastavit, takže polehčující okolnost ;)
A že jsem nesympatickej policajtům, to je implicitní stav nejen v Österreichu :D :D
anonymni

Odeslat příspěvekod Bond007 26. 1. 2009 20:56

spis jim bylo sympaticky ze si mohli prohlidnout Z4M a Porsche C2S zblizka :D
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 1. 2009 20:57

stejně - co by se stalo, kdybych jim nezastavil? Můžou za mnou do Česka a mají pravomoc mě u nás nějak zastavovat, omezovat atd.?
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 1. 2009 20:58

auto bych neřešil, do A bych příště jel jiným ... u tohodle bych věděl, že do A prostě už ne-e
anonymni

Odeslat příspěvekod Bond007 26. 1. 2009 20:59

staci pak vymenit RZ... tak musis jet taky aby te nedohnali, a mylsim ze by se na tebe vykaslali ;)
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 1. 2009 21:01

bond: tak vzhledem k tomu, že od jejich celnice je to na hranice asi 200m, tak než by ten Golf variant nastartovali, tak bych byl dávno v Mikulově v Tescu :D :D
anonymni

Odeslat příspěvekod Bond007 26. 1. 2009 21:02

no ted jsi hrdina, co? :D
1 383 HP :)
Bond007
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 26. 1. 2009 21:04

V civilizované cizině máš dodržovat. Dobře ti tak. 20 ojro je stejně nic. U nás by tě sekli přes prsty víc.

TO MÁME ZA TEMELÍN. 8-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 26. 1. 2009 21:04

nejsem, já policajtům slušně zastavuju, protože předpokládám, že budou taky slušní - a ne jak tyhle rakouský ku.rvy ...
anonymni

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků