Vase nejvyssi prumerna rychlost na okresce?

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod MELLO 28. 12. 2008 10:33

S tím autem se nemusíš stydět, s takovým autem je tato prům. rychl. spíš zázrak. 8-D
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Feri.P 28. 12. 2008 11:28

Já měl jednou průměr 130 ale předtím jsem jel 250 km po dálnici a při sjezdu z ní měl průměr 150. Okresky jsem jel kolem 130 a stejně těch 30 km po okreskách ( 3 vesnice ) dost srazily ten průměr a to bylo v noci a nepotkal jsem snad jediný auto...
Mello tak to jsem tě asi v eReSu ve Slavkově a kolem něj už párkrát potkal, lépe řečeno předjížděl :D
Na úseku Nížkovice - Slavkov se dá na FRS vytlačit 200... Jenom to teda s bezpečnou jízdou nemá nic společnýho a momentálně je to stejně kvůli tomu provozu nereálný. A Bučovice opravdu průjezdný sou, jenom tam dost často stojí benga...
Feri.P
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 28. 12. 2008 11:35

Jenže já jezdím po E50 a k tomu maximálně 110 tacho. 8-)

Ty benga tam stojí jak často? - často vždycky.. :mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Feri.P 28. 12. 2008 11:50

Já tama moc nejezdím, ale každý 3 průjezd tam jsou... Ale stačí říct jedu tam a tam a nic ti nemůžou...
Od Nížkovic jsi nikdy nejel? Já tě 2 krát viděl na sjezdu od Bučovic do Slavkova a jednou na cestě od Nížkovic... Asi tam bude ještě jiná červená FRS...
Feri.P
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 28. 12. 2008 11:54

Jezdil jsem tamtudy jen když se rekonstruovala E50
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 28. 12. 2008 11:58

100-110 tacho. Jezdit víc postrádá smysl. Všechny co mě předjedou dojedu v nejbližším městě na semaforech. :D Když jedu rychleji,tak jedině pro radost. :love:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 28. 12. 2008 12:03

Feri.P píše:Já měl jednou průměr 130 ale předtím jsem jel 250 km po dálnici a při sjezdu z ní měl průměr 150. Okresky jsem jel kolem 130 a stejně těch 30 km po okreskách ( 3 vesnice ) dost srazily ten průměr a to bylo v noci a nepotkal jsem snad jediný auto...
Mello tak to jsem tě asi v eReSu ve Slavkově a kolem něj už párkrát potkal, lépe řečeno předjížděl :D
Na úseku Nížkovice - Slavkov se dá na FRS vytlačit 200... Jenom to teda s bezpečnou jízdou nemá nic společnýho a momentálně je to stejně kvůli tomu provozu nereálný. A Bučovice opravdu průjezdný sou, jenom tam dost často stojí benga...



Nizkovice slavkov 200? No budiz, nicmene je to cimdal nebezpecnejsi.
1.) ta silnice zacina byt enormnim provozem silne zdevastovana, uz se tam tvori kolaje jak svina a ty hupy u odbocky na Herspice...
2.) vecne je prasacky zasvinena od nakladaku co navazeji hlinu na tu krosovou trat
3.) provoz uz byl zminen


ad policajti v bucovicich. jj stavaji tam casto, z rekneme 20 prujezdu jsem je tam 5x potkal, ucvrnknul jsem si, ale nikdy me nezastavili 8-D
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 28. 12. 2008 12:11

Já jsem dopravní obsluha obsluha :nenapadne
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Feri.P 28. 12. 2008 13:20

jj, zastavují tam spíš náklaďáky... Mezi těma Nížkovicema a Slavkovem to šlo já tam jel 180 a 200 by nebyl problém ale jak píšeš teď už bych to znova nezkoušel, porvoz, bahno a ta silnice tím enormním provozem strašně trpý a za toho půl roku je to dost poznat. Nejenom tam ale ještě víc na druhé straně od Silničné směrem než se vjede do lesa směrem na Nížkovice... Tam je to celkem mazec...
Mimochodem co se mezi těma polema staví že tam jezdí ty náklaďáky? Krosová trať? Už půl roku? Si teda dávají načas...
Naposledy upravil Feri.P dne 28. 12. 2008 13:26, celkově upraveno 2
Feri.P
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HondaMan 28. 12. 2008 13:22

Feri.P píše:jenom tam dost často stojí benga...
Tak to jsem měl štěstí...
Já tamtudy jel 2x tam a zpátky a ani jednou jsem je neviděl... kdyby me zastavili, nevím, co bych jim říkal :D
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Feri.P 28. 12. 2008 13:25

HondaMan píše:
Feri.P píše:jenom tam dost často stojí benga...
Tak to jsem měl štěstí...
Já tamtudy jel 2x tam a zpátky a ani jednou jsem je neviděl... kdyby me zastavili, nevím, co bych jim říkal :D


Že jsi byl u tetičky na obědě :-D
Feri.P
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MELLO 28. 12. 2008 13:31

Že jedeš na nádraží čekat přítulku 8-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kibitz 28. 12. 2008 13:52

Feri.P píše:jj, zastavují tam spíš náklaďáky... Mezi těma Nížkovicema a Slavkovem to šlo já tam jel 180 a 200 by nebyl problém ale jak píšeš teď už bych to znova nezkoušel, porvoz, bahno a ta silnice tím enormním provozem strašně trpý a za toho půl roku je to dost poznat. Nejenom tam ale ještě víc na druhé straně od Silničné směrem než se vjede do lesa směrem na Nížkovice... Tam je to celkem mazec...
Mimochodem co se mezi těma polema staví že tam jezdí ty náklaďáky? Krosová trať? Už půl roku? Si teda dávají načas...



Jj krosova trat. Ale je to spis zasterka pro ukladani odpadni zeminy ze stavby brnenskych tunelu. Nekdo si na tom pekne namasti kapsu.

btw kvalita silnic v okrese hodonin byla tragicka uz pred touto uzavirkou bucovic...
Kibitz
Zlatý avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ron.jeremy 28. 12. 2008 14:09

Mně se podařilo:

České Budějovice - Plzeň (cedule-cedule) - ~130km za 1h:06m => ~118km/h, auto služební Felicie 1.3 MPI 50kW naložená 4 lidmi, :mrgreen: někdy k půlnoci.

Mám jednu kratší, která je sice zdánlivě podměrečná, ale zato výživná, žádná 1. třída, skutečně jen čistokrevné okresky, samá zatáčka, 6x železniční přejezd na ~15km :!: (říkám tomu "rally tisíce přejezdů"). Ujel jsem ji za 8 minut, tedy nějakých 112km/h. Trasa vede přes Chrást do Plzně, auto P406 1.8.

Většinou ale jezdím velmi mírně a plynule. ;-]
Nyní AKCE! Ke každému dieselovému motoru rakovina pro vaše děti zdarma!
ron.jeremy
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků