Aktuatory v automobiloch

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod germi123 22. 10. 2007 14:22

Něco Ti sem uploadnu, bude to tak do půl hodiny :-)
(na jaký škole seš a jaký zaměření) ?
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod DC20 22. 10. 2007 14:36

FEI BA odbor Automobilova elektronika :D ale zatial toho otom moc neviem :? . A dik :wink:
DC20
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod germi123 22. 10. 2007 14:49

Máš super obor , kdyby jsi měl odkazy na nějaká skripta z toho oboru nebo materiály třeba v PDFku tak dej vědět :-)

Tady jsem Ti něco nahrál: (škodovácký příručky PDF, bude s tím trochu práce to protřídit, ale je tam dost věcí, který by se Ti mohli hodit+obrázky právě k akčním členům. Např. u motorů nebo el. systémů tam máš vždycky přehled a pak máš popsány jednotlivé snímače a akční členy. Například u první příručky (16-Motor 1.9TDi ) a na straně myslím 28 máš popis pár akčních členů, nejsou tam sice bůhví jaké teoretické principy, spíš věci na pochopení, ale když to probereš a vypíšeš si je, tak určitě nějaké materiály dáš dohromady
http://leteckaposta.cz/628350103

pak tady je něco k akčním členům, co jsem měl snad k závěrečkám ještě nebo k matuře (už nevím), ale to je opravdu jen strohý základ

http://www.edisk.cz/stahni/90941/akcni_ ... .93KB.html
germi123
Servismen

Odeslat příspěvekod JerichoSK 22. 11. 2008 16:05

Zdravim, zhodou okolnosti, aj ja som FEI-kar :) a tema mojej bakalarskej prace sa tiez toci okolo piezo aktuatorov v automobiloch. Akurat ze ja mam ako temu ich modelovanie v programe ANSYS. Mohli by ste mi niekto poslat nejake materialy na mail prosim? o tych aktuatoroch toho vela neviem, ale potreboval by som vediet ako vyzeraju, co robia, ake maju vlastnosti atd, aby som si ich proste vedel namodelovat, spravit simulaciu spravania a podobne zalezitosti :-) Budem velmi vdacny tomu kto mi nieco posle.
JerichoSK
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků