Asus Eee

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod OS 26. 10. 2008 17:12

911 píše:vista je teda vitezstvi...xp tomu nezerou vykon a je to v klidu. a 15 za 10 palcu? to se teda vyplati


15 táců za 10 palců je super cena. A s tou výbavou a výkonem. :-)
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod zamis 26. 10. 2008 17:25

kdyz malej pocitac, tak neco takovyho http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=57705
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Mr. Balaton
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 26. 10. 2008 17:35

Až na to, že tohle HP je krám, ASUS N10 je lepší. :)
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod zigi 26. 10. 2008 17:51

zamis píše:kdyz malej pocitac, tak neco takovyho http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=57705

Bohuzel procesor cely tento notebook zabiji :-S

Nejvetsi problem techto netbooku je klavesnice. Sam jsem neveril, ze klavesnice na Asus EEE 901 je mala, ale pak jsem mel moznost otestovat nekolik netbooku naraz, a opravdu na 901 se nedalo poradne psat :-( Asus EEE 1000 uz byl v pohode, rovnez tak Wind.
Sierra fanda
zigi
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 26. 10. 2008 18:10

A psal jsi na EEE 701? To je masochismus. :D
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod Manli2 26. 10. 2008 18:18

moucha ven
Manli2
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zigi 26. 10. 2008 19:05

OS píše:A psal jsi na EEE 701? To je masochismus. :D

901 ma stejnou klavesnici jako 701, rozdil je ve vnitrku a v displeji, ktery je skoro pres cele viko...
Sierra fanda
zigi
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OS 26. 10. 2008 19:11

zigi: Aha. :)
OS
Inventář

Odeslat příspěvekod btw 27. 10. 2008 21:55

Já tuhle 7" mám, jak už tu bylo řečeno, ta klávesnice každému vyhovovat nemusí, ale dá se na to zvyknout a mě osobně to problém nedělá a jsem samozřejmě véélmi spokojen, teď z něj zrovna píšu :D ;-) 8-)
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wendy 28. 10. 2008 07:15

Koupil jsem si ho v létě v USA, bílej 701 4G. Vyšel tam asi na 6 tisíc. Záleží, co od něj chceš. Net, editace dokumentů a filmy jsou v pohodě. Když mi zavolal kámoš, že ho chce taky, dal jsem mu ho (úplně novej, jen jsem mu nahrál češtinu), a koupil si o 150 dolarů dráž raději tohle: http://www.gateway.com/programs/mseries ... _computers
Plnohodnotnej notebook za cca 8000. Kolik by stál tady? Dvacet? Takže kdybych si měl kupovat takovou věc tady, zvolím asi Eee (mám na to stejné požadavky, jako ty), v USA jsem jen za o něco málo peněz navíc získal mnohem, mnohem víc.
Hyundai i30cw Comfort 1.6 CVVT z Ulsanu od 13.3.2010

Check my www:-)
wendy
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ToMMyK 28. 10. 2008 09:56

Nevim. Vcera jsem se na to zas dival a mel jsem to i v rukach. Nic pro me. Je to imho nepouzitelne male... Kdybych chtel neco pro sebe za takovym ucelem, tak asi tablet PC
Kdyz turbo tlaci, tri valce staci
ToMMyK
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 28. 10. 2008 20:48

ja na Asus Eee rikam ee to me nesmi pod ruce, divne plastove, chatrne, takove spis na zahozeni do kontajneru s napisem PLASTY :D , kdys neco maleho a rozumneho tak neco s kvalitni konstrukci kvalitnim a dostatecne vykonnym hardwarem, poradnym LED displayem a auto detekci intenzity osvetleni treba podporene jeste tabletem, nejakym ultralow CPU a trebas SSD :-) , pravda SSD to prodrazi tak neco jeste s beznym HDD 1.8" a 4.2k nebo 5.4k otackama, za louzej takove noutitko poridite treba od HP za cca 18-22 tisic, v CR treba v HP Release programu za 20-22k s dani a s 1 letou zarukou
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 911 28. 10. 2008 20:51

no ty ses taky nezmenil. stale placas. to eee je bytelne dost.
Never a frown with golden brown
911
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saman 28. 10. 2008 20:55

911 píše:no ty ses taky nezmenil. stale placas. to eee je bytelne dost.

tak ho vem doruky a skus snim zakroutit ;-) pekne levacku do leveho spodniho rohu a pravacku do horniho praveho rohu a kroutit :D , at se snazim u sveho HP 2710p jak chci tak kroutit s dysplayem je doslova nemozny, u Eee se doslova bojim abych to nezlomil vejpul :mrgreen:
6 hrnku dopovanych dvema feny
Saman
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moucha 28. 10. 2008 21:04

samane a mluvíš o kterym eečku? Nějak to tady zkoušim u 10" a znatelný to je minimálně
Moucha
ing. Spokojený
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků