Vune do auta

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Elpin 4. 9. 2008 00:21

Jezdim uz ve svem druhem aute a porad nemuzu prijit na to, jak ho pekne vyvonet, aby kdyz do neho rano sednu, me privitalo jako rozkvetla louka :D

Onehda jsem jel v kamaradcinem Peugeotu a tam to panecku vonelo... neumim tu vuni popsat, ale je to takova ta klasicka co ma kazdej druhej a byla hodne intenzivni. Nevim jestli je to vanilka? Zkousel jsem prevazne tekute parfemy, protoze stromecky mi pripadnou slabe, ale porad nemuzu dostat intenzivni vuni z interieru. Pokazde je vune auta takova spis neutralni, nez vylozene vonava...

Co si davate jako vuni do auta? Mate nejake osvedcene znacky vuni nebo osvedcene formy (stromecky, tekute parfemy atd.)? Vyplati se koupit nejaky drazsi parfem?

// přesunuto, Deli
Elpin
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Clayton 4. 9. 2008 01:15

No, já jako alergik, pokud sednu do cizího auta (z půjčovny, náhradní auto ze servisu), které má cokoliv voňavého, první co udělám ještě před výjezdem z brány: utrhnu stromeček či odstraním násilím cokoliv jiného voňavého, otevřu okénko a hážu to ven. Je to hnusný, chemický sajrajt, který mi do auta opravdu nesmí! Nevím, k čemu bych to měl mít, u mě v autě nic *****í. Klimatizaci pravidelně čistím a dezinfikuju, kdyby si u mě někdo v autě zapálil cigaretu tak zastavím, otevřu dveře a vyhodím ho (možná bych ani nezastavoval), silné kuřáky dokonce ani nevozím - *****í jim šaty a to stačí aby auto bylo pár dnů cítit.
Clayton
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod endura 4. 9. 2008 05:28

Clayton -> a co takto vyskusat nieco prirodne, napriklad susene kvety levandule v latkovom vrecku. Samozrejme ze vrecko nebude zavesene na spatnom zrkadle :-)
Nevyhody: zaberie vacsi objem nez klasicky stromcek a vona sa uvolnuje len cca 3 mesiace
endura
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MICT14N 4. 9. 2008 06:13

vsechny umely vune sou karcinogeni takze je zasadne nepouzivam
MICT14N
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 4. 9. 2008 07:01

Zkusil bych vůni brzd benzínu a pneu :)

Recept: Najdeš si pěknou okresku a budeš po ní 10min jezdit co to dá. Pokud auto do 10minut nerozbiješ, tato činnost se ti odvděčí libou vůní v interieru.
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Keejml 4. 9. 2008 07:10

Někde na poli si natrhej technický konopí a rozvěs to po autě.
Nejen že to bude hezky voně, ale eště bude zábava s policajtama :D
Keejml
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S-Tony 4. 9. 2008 08:27

MICT14N:
Tak to musíš dobře *****ět. Když nepoužíváš umělé vůně. A ráno se stříkáš čím? Vývarem ze slunečnic? A večer se koupeš v kopřivách, ne?
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elpin 4. 9. 2008 09:00

Koukam ze jste mi vazne poradili :-) Ale aspon vim ze navstevnici garaze chodi vsichni smradlavi.

Asi jsem se mel spis zeptat na foru garaz.zena.cz :-)
Elpin
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tarwas 4. 9. 2008 09:07

ja tam mel ten mořskej ambipur, celkem fajn, ale bylo to tam max tri tydny... znamej si to toho držáku nalil Huga Bosse :D

ale bacha na to, zaleží na plastu, v Laguně mi to naleptalo palubku, ale Omega drží :D
Tarwas
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tarwas 4. 9. 2008 09:09

btw. ty stromečky bych zakazal dovážet... ty žluté špiní vše okolo sebe a nejde to dolů...
Tarwas
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -LK- 4. 9. 2008 09:15

aby kdyz do neho rano sednu, me privitalo jako rozkvetla louka

A nechtěl bys taky, aby motor zpíval jako slavíci a pneumatiky šuměly jako mořský příboj?
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MICT14N 4. 9. 2008 09:19

S-Tony píše:MICT14N:
Tak to musíš dobře *****ět. Když nepoužíváš umělé vůně. A ráno se stříkáš čím? Vývarem ze slunečnic? A večer se koupeš v kopřivách, ne?


mysleno v kontextu :oboze
MICT14N
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skalik86 4. 9. 2008 09:21

***** sme chlapi ne. Ja pouziva deodorant a auto nechavam kdyz je prilezitost vyvetrat tak tam zadnou vuni nepotrebuju. Jo neprivita me vuni, to leda kdyz couvam se studenym motorem to me privitaj spaliny, ale ani *****.
... Beep Beep ...

KTM 950 SM
Skalik86
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 9. 2008 09:32

nejlíp voní nový auto. Jak to vonět přestane, pryč s tím a koupit nový ...
anonymni

Odeslat příspěvekod Elpin 4. 9. 2008 09:44

Jo neco jako ten zhulenej typek ve Scary Movie 1., jak se mu za jizdy cadilo vod lemu okynek a nebylo ani videt kdo v tom aute jede. To zname :-)
Elpin
Nováček
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků