Kamera se zaznamem

Motory, převodovky, oleje, servis a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod mrazik 18. 7. 2008 13:28

Musis to zapnout, aby nahravala. Bracha to ma v kamionu, takze tam jede nekolik hodin v kuse, s tim problem neni.
jedna rejze
jeden henry
jednou uz se strazny andel zapotil
mrazik
Inventář

Odeslat příspěvekod Fido+ 18. 7. 2008 17:09

To ne. Na zaznam cesty (spis nejake mimoradne udalosti) to je dokonale. Ale me slo o nahravani v zaparkovanem aute a tam je prece jen potreba delsich casu.
Fido+
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod p0etrik 6. 8. 2008 11:12

mrazik píše:Kamerka po par dnes dosla, vybavil jsem ji 512MB kartou co se mi valela doma a predal bratrovi do kamionu. O vikendu se s nim uvidim, tak z ni stahnu video a hodim nekam ke stazeni, samozrejme jen nejakou cast, ne celych 512MB :-), abyste videli kvalitu zaznamu. Jinak 1 minuta byla cca 4.8 MB dat.
Jinak kamerka je malinkata na stojanku a docela pohledna.

Tak co jake s tim mate zkusenosti? Mam si to taky objednat?
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod Shr3k 11. 8. 2008 11:40

http://www.flajzar.cz/katalog.php?cat=6 ... &z=galerie tady z toho si nevyberete?

Zabezpečovací videorekordér se dvěma vstupy se záznamem na SD

Cena zboží: 3 900,00 Kč
Obj. číslo: VRSD3
ks

ZPĚT

Zabezpečovací videorekordér se dvěma vstupy se záznamem na SD
Velmi malé zařízení se dvěma (!) video vstupy a záznamem na SD
kartu. Pořizuje obraz s vloženým datem a časem, umožňuje záznam
na základě pohybu. Rozlišení 320 x 240 px, fotky 640 x 480 px. Možnost vyhledávání záznamu dle data a času. Napájení 12V DC, rozměry 115 x 80 x 31mm.
3x konektor CINCH: 2x video vstup, 1x video výstup pro přehrávání záznamů na TV.
Nezaznamenává zvuk.

Kompaktní videorekordér na SD kartu - typ VRSD1
Kompaktní videorekordér zaznamenávající obraz i zvuk na SD kartu. Unikátní zařízení, které v dobré kvalitě dokáže uložit až 10 hodin nepřetržitého záznamu, nebo spustit záznam až po registraci pohybu v hlídané zóně! Ideální pro zabezpečení čehokoliv, lze použít jako přenosný videorekordér nebo videopřehrávač.

Parametry:
název: kompaktní digitální videorekordér VRSD1
rozměry: pouze 65 x 90 x 29mm
hmotnost: 89g
napájení: dvě tužkové baterie nebo externí zdroj 5V/1A (není součástí)
vstupy: video + audio (připojíte jakoukoliv naši kameru)
formát záznamu: MPEG4-SP ASF file format (běžně přehrajete na PC)
kvalita záznamu: nastavitelná ve třech stupních (352x280 - 704x560px)
délka záznamu: na 2GB SD kartu až 10 hodin (1GB / 5 hodin)
počet snímků: nastavitelné 10 / 20 / 25 / sek.
videovýstup pro přímé přehrávání na TV
nastavení rychlosti přehrávání (x1 až x32)
možnost nastavení spuštění až po registraci pohybu v obraze

Doplňte videorekordér některou z našich kamer (např. vnitřní FK8A za pouhých 890,-Kč, nebo venkovní kamerou FK9B) a získejte plnohodnotný zabezpečovací videosystém pro váš dům, firmu nebo chatu!
Trvale spuštěný, čekající na nezvaného hosta ...

Ve spojení s miniaturní kamerou se tento přenosný komplet stává ideálním pro pořízení důkazního materiálu při nezákonném jednání, korupci ...

Poplatek za likvidaci historického zařízení 30Kč + DPH

atd. atd...
Shr3k
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod -LK- 11. 8. 2008 11:57

Stále tam jako obrovský problém vidím nemožnost záznamu ve smyčce, nezaznamenávání obrazu okamžitě po zapnutí (což v autě znamená po nastartování) a jiné nectnosti.
فارسي بلد هستم
-LK-
Inventář

Odeslat příspěvekod mlaskac 11. 8. 2008 14:59

tak tak. idealni by byli dve ledky cervena a zelena zelena ze jede a cervena ze nahrava. i framerate zvolit mensi 8-15 fps bohate staci nez 320x240 (viz flajzar). mj flajzar asi nepujde ovladat tak snadno protoze tam je tlacitko menu a asi to bude chtit obrazovku.

http://www.vivako.com/product/dvr_mobile_main.htm

nicmene se bavime o cca 15k korunach bez disku.

ale trh se meni a verim ze ta doba prijde kdy se pod 10k pujde vlezt.

mj. pro krizovky u manzelek (ale i u sebe) bych chtel zkouset ty narazove senzory co vypinaji palivovou pumpu. udelali mi to v montanzi firme kde mam delano vyhledavani ale chtel jsem to zkouset offline a nic levneho na zniceni a pochopeni principu ne a ne najit.
mlaskac
Inventář

Odeslat příspěvekod mlaskac 11. 8. 2008 15:04

jeste jedna prakticka, i pitome creative vado za 1500 udela dobrou sluzbu VZDY (naposledy v patek kdy naseho psa pokousal nejakej cizi) se daji ziskat dukazy offline kdyz dotycnej nevi ze je nahravan.

http://www.alza.cz/kamera-creative-vado ... d96297.htm

v strirbne to nema chybu, snad bude v pristi verzi hold . uz jsem poridil 6 a slapou jak hodinky. dve vozime v aute misto diktafonu a dve pouzivame doma (kazdej mame svuj) kvalita prekvapiva, samozrejme jsou treba dobre svetelne podminky jinak je to zasumena tragedie. kameru to nenahradi ma to fixfocus cmos snimac a opticky zoom zcela absentuje. dve ruzove uz jsem rozdal pribuznym co maji male deti protoze tahat sebou kameru ...ble

vubec bych nedal na reci o hires/HD kvalite. jako u 8bitu rozhoduje atmosfera ne technika.
mlaskac
Inventář

Odeslat příspěvekod mrazik 18. 8. 2008 19:09

Takze jak jsem slibil, tak plnim. Tady jsou prvni zabery z kamery za litr z ciny :
http://www.youtube.com/watch?v=FB_vECPmN8Q
Kdo by mel zajem o original soubor :
http://mrazik.fordfans.cz/truck1.avi
Jen pro ptipomenuti se jedna o tuto kameru
Obrázek
jedna rejze
jeden henry
mrazik
Inventář

Odeslat příspěvekod hakluk 2. 9. 2008 22:01

Skoda, ze sem si o tom neprecetl driv, sel bych do toho s tebou a vzal bych 2 kusy...
Nema nekdo zpravu, jestli se to da koupit i tady v ČR?
Nepujde do toho nekdo znovu, ze bysme vzali aspon tech 5 kusu a platili jedno postovny?

Kvalita nic moc, ale jako dukaz to bohate staci...
hakluk
Nováček

Odeslat příspěvekod mrazik 3. 9. 2008 06:37

hakluk pravdepodobne jeste jednu budu objednavat, tak pokud chces, muze se jich objednat vic - usetri se trochu na postovnem. Se clem by snad nemeli byt problemy.
jedna rejze
jeden henry
mrazik
Inventář

Odeslat příspěvekod revis 15. 10. 2008 14:11

Dá se to koupit u nás už i kvůli případné reklamaci?
revis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod p0etrik 15. 10. 2008 14:14

Ja po dnesku budu objednavat. Dneska mne 2x nejakej degen nedal prednost, ale pokazde by to vyslo tak, ze by mel nabouranej zadek a ja predek. Pokud se objednava z chinavasion, tak se na postovnym moc neusetri, protoze je pocitano podle vahy a ne za baleni.

Mrazik: Moc dik za zabery, kvalita je naprosto v pohode.
p0etrik
Servismen

Odeslat příspěvekod mrazik 16. 10. 2008 06:55

poetrik pokud mohu doporucit, pak tohoto prodejce http://myworld.ebay.com/yifan-world
Spolehlivy, komunikace bezproblemu.

revis tady to bohuzel nekoupis a pripadna relkamace neni problem, jen se to musi poslat na sve naklady zpet do HK.
jedna rejze
jeden henry
mrazik
Inventář

Odeslat příspěvekod hakluk 20. 10. 2008 16:42

Tak jsem dneska konecne poprve vyzkousel tu kameru od mrazika a je to parada, plne mi to postacuje. Mam k tomu 2GB mikro SD kartu a ta vystaci na 4h videa...

http://www.youtube.com/watch?v=QhRu2CXlJKE

Jeste jednou moc dekuju mrazikovi za zprostredkovani prodeje! :tleskani :-)
hakluk
Nováček

Odeslat příspěvekod mrazik 20. 10. 2008 20:16

hakluk jsem rad, ze funguje a ze jsi spokojeny.
Neni zac, rado se stalo.
Hezka Celica.
Naposledy upravil mrazik dne 20. 10. 2008 20:21, celkově upraveno 1
jedna rejze
jeden henry
mrazik
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka