Problém s nesvéprávnou ženskou

Diskuse na témata, která se vůbec netýkají aut

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod eddie 31. 7. 2008 15:44

A opravdu nefunguje domluva s osobou co má za ní zodpovědnost?
Moje oblíbená barva růže je železná.
eddie
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myndel 31. 7. 2008 15:46

mikicz píše:jestli je nesvéprávná, tak má opatrovníka. tekže se obrátit na něj. případně trvat na tom, že je nebezpečná okolí a odstěhovat do léčebny.



Přesně ta nebezpečnost mne zajímá, jak na to...Opatrovník je pokud vím manžel... a ten je podle toho policajta co jsem s ním volal taky na nejlepší cestě ke zbavení.


a co až tam bude zase něco dělat, tak na ní hodit pár pytlů s vodou? případně do schránky jí narvat pytle s extrementy? Myslim, že když jí budete dělat takové naschvály tak jí to brzy přejde Nejlepší obrana je útok...


To se děje furt, má ji vypálenou, plnou kde čeho a listonoška ji dává všechny dopisy osobně...
myndel
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Petr1968 31. 7. 2008 15:49

Obrátit se na vlastníka pozemku.Pokud to ovšem vlastníkovi pozemku nevadí,tak potom máš (máte ) smůlu.
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mabosk 31. 7. 2008 15:55

Kazdy weekend pokosit travnik :D
mabosk
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Předseda 31. 7. 2008 15:58

nakopat jí do píče..
I shock the angel in you...
Is that what devils do?

I need to know now - can you love me again?
Předseda
Veterán
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myndel 31. 7. 2008 16:02

Vlastníkem je statutární město brno a tím pádem se na to vztahuje městská vyhláška o ochraně veřejné zemeně či jak se to jmenuje. Tak jako tak s tím nesmí nic takovýho provádět... Jenže není kdo by ji, nesvéprávnou, v tom zabránil.
myndel
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod M@tezz 31. 7. 2008 16:07

Jsem to četl jako "Problém s nesprávnou ženskou" :D
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Režisér roku 2007
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kefish 31. 7. 2008 16:17

Mno odpovednost nese v takovem pripade manzel (opatrovnik), ktery by mel zacit calovat pokuty, ne?
Jsem podpisový virus. Prosím, zkopírujte si mě, abych se mohl rozšířit.
kefish
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 31. 7. 2008 16:24

Už jsem se lekl ,že je to moje stará. :shock: :shock:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Agramon 31. 7. 2008 16:24

O právním řešení nepřemejšlej a postav se problému čelem.. čili zaútoč na zahrádku, pokud možná tak aby tam nic dlouho nevyrostlo..
Agramon
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kejki3 31. 7. 2008 16:55

A není problém na druhé straně? Ona si tam tiše blázní a ty lidi řvou. Ta zahrádka ti přece nevadí, vadí ti řvouni ne?
Vy si myslíte, že dostat někoho na ústavní léčbu je brnkačka...
Mohlo by to být horší, mohli by tam bydlet romští spoluobčané.
kejki3
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myndel 31. 7. 2008 17:04

Kejki - správné uvažování, ty policajty jsem nevolal na tu ženskou ale na rušení veřejného pořádku nebo něco takovýho, klasifikace už je na nich.

Problém je, že v tom domě má jedna ženská krám(kosmetika) a docela chápu, že to jejím klientkám to vadí když tam z jedné strany lezou do chodníku šlahouny a z druhé strany je tam skládka nasbíranýho listí čekajícího na odvoz.

důvodem problému je ta ženská, ale jak jsem psal v úvodním příspěvku, vadí mi ty neustálý hádky, ona mi může vlézt na hrb... Ačkoliv o tichém bláznění se taky nedá úplně mluvit, jak jsem říkal, řve taky na kde koho...

Problém zkrátka je, že za těch x let co to tu je už z ní všichni pění, několikrát se o tom psalo v novinách, myslím to bylo i v televizi, ona je konfliktní, sousedé jsou konfliktní... No a jsem přesvědčen, že nebýt zahrádky, je klid. Přestupek zde naprosto evidentně páchá ona.


S těma cikánama máš pravdu.
myndel
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jose85 31. 7. 2008 17:27

A co to posekat,a na posekaným vytvořit sezení s lavičkama ,akorát by se někdo musel obětovat, aby tam každej den aspoň chvíli někdo seděl a bylo to využívaný.Případnou novou vegetaci zdupat a vytrhat,bordel zlikvidovat. :-) Pokud městu nevadí ten bordel,neměla by mu vadit ani lavička.
Jose85
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod myndel 31. 7. 2008 17:31

Městu to vadí, ale neví co s tím.
myndel
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod HondaMan 31. 7. 2008 17:44

No a co jí zasponzorovat a koupit jí pěkný kytičky a komposter :-) Sice nevyřešíš problém s paní, ale bude to vypadat pěkně a nebude to *****ět :-) a když se složí panelák a každý dá kilo, tak budete mít nejhezčí trávník v brně :-)
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků