Má již někdo SUPERBA II ??

Fabia, Octavia, Superb,...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Petr1968 30. 7. 2008 12:51

eee 94
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4lcolm 30. 7. 2008 12:55

bety píše:
jarda199 píše:taky sem jezdil supem elegance ale 1,8 118KW...... super kára... celej citroen a ford se můžou jít vycpat..

No konečně někdo to poprvé pochválil díky !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak málo stačí ke štěstí :-D
m4lcolm
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bety 30. 7. 2008 13:04

jj
bety
Nováček

Odeslat příspěvekod oco1 30. 7. 2008 13:48

nové Mondeo je možná zvenku pěkná kára, ale jak si sednete dovnitř, tak to působí jak oplastovaný korejec.... to snad ani se superbem nejde srovnat 8-D
S7 edge
oco1
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bojler 30. 7. 2008 15:14

No ja sem v tom mondeu nesedel /precejenom su neperspektivni zakaznik/, ale zvenku mne to jako manazerska limuzina rozhodne nepripada..
bojler
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod daada 30. 7. 2008 15:22

a hlavně tento rádobymoderní design, kterým Mondeo disponuje, se velmi velmi rychle okouká... to jen tak na okraj :-) jinak souhlas, že uvnitř je to velmi laciné auto, hlavně ten volant :oboze
daada
Nováček

Odeslat příspěvekod Rebikvpanice 30. 7. 2008 16:37

stormbringer píše:
Rebikvpanice píše:
Psal si o SII: "limuzínu rádobystřední třídy postavenou na podvozku kompaktu.."

Tak jestli by ses o tom nerozepsal když máš takových znalostí.



No jestli Golf není kompakt...


A on je SII na podvozku Golfa?

PS: Co třeba PQ35 + PQ46 ?
EDIT:
Koukám že "odborník" už se vyjádřil:
"Ohledně podvozku Golfa v Superbu je to nadsázka, ovšem nijak velká. Jednotlivé díly jsou téměř identické a pokud vím ani rozměrově se příliš neliší."

Proč o tom mluvíš když o tom nic nevíš? Těšil jsem se že když jsi tak machroval že se něco dozvím.
Rebikvpanice
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarda199 30. 7. 2008 17:06

moje heslo... fordem tam pěšky zpátky... S2 je luxusní limuzína která má moderní tvary na osm let dopředu... jedniny co se mi nelíbí je to že nemá žádny motor mezi 2,0 a 3.6.....a saab je srab :-D
jarda199
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod řidič BOB 30. 7. 2008 18:53

Barrichello píše:Goes: nechci repjat, ale kterej motor od škody bez turba a kompresoru je pořádnej? Pojd mi ho ukázat :o))))
že by 1,2 HTP nebo 1,6-ka??? :mrgreen:


A který neV6 motor je v "amerikách" dobrý?? Ukážeš mi ho? 8-)
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod řidič BOB 30. 7. 2008 18:55



Ano, dost rozdíl - koupit si vůz, sice nový, ale postavený na vyřazené technologii staré E-klasse ;-) Prostě špica!
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod řidič BOB 30. 7. 2008 19:03

daada píše:a hlavně tento rádobymoderní design, kterým Mondeo disponuje, se velmi velmi rychle okouká... to jen tak na okraj :-) jinak souhlas, že uvnitř je to velmi laciné auto, hlavně ten volant :oboze


A výborné obložení interiéru je v luxusní výbavie Ghia :mrgreen:
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Barrichello 30. 7. 2008 19:21

řidič BOB píše:
Barrichello píše:Goes: nechci repjat, ale kterej motor od škody bez turba a kompresoru je pořádnej? Pojd mi ho ukázat :o))))
že by 1,2 HTP nebo 1,6-ka??? :mrgreen:


A který neV6 motor je v "amerikách" dobrý?? Ukážeš mi ho? 8-)


Jakýkoliv R4 2,4. Má stejné nebo i lepší výkonové parametry jak konkurence - třeba Toyota.

Většinou se jedná o moderní celohliníkové DOHC motory a přávážně s VVT....
Be kind to your Škoda madman!
Barrichello
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Barrichello 30. 7. 2008 19:24

řidič BOB píše:


Ano, dost rozdíl - koupit si vůz, sice nový, ale postavený na vyřazené technologii staré E-klasse ;-) Prostě špica!


Z E-klasse je pouze zadní náprava. Přední je S-klasse, jak sme nedávno zjistili. S-klasse je taky špatná vid :o)))
A ten zastaralý automat používaj Mercedesy dodnes, divný což :o)

Zkrátka - VW je super, kam se na něj hrabe Mercedes - tos nám chtěl říct?? :tleskani :tleskani
Be kind to your Škoda madman!
Barrichello
Poslední varování

Odeslat příspěvekod řidič BOB 30. 7. 2008 20:27

Barrichello píše:
řidič BOB píše:
Barrichello píše:Goes: nechci repjat, ale kterej motor od škody bez turba a kompresoru je pořádnej? Pojd mi ho ukázat :o))))
že by 1,2 HTP nebo 1,6-ka??? :mrgreen:


A který neV6 motor je v "amerikách" dobrý?? Ukážeš mi ho? 8-)


Jakýkoliv R4 2,4. Má stejné nebo i lepší výkonové parametry jak konkurence - třeba Toyota.

Většinou se jedná o moderní celohliníkové DOHC motory a přávážně s VVT....


Aha, takže budeme srovnávat motory od VW (které jsi použil Ty) 1,2HTP a 1,6 (počítám, že jsi myslel MPI) s motrem 2,4 VVT (který jsi opět uvedl Ty jako příklad)??
Hmmm...zajímavý styl demagogie, ale trošku průhledný...nebo, že by ses zase jenom spletl?
BTW: nechceš mi nakukat, že technologi VVT vymyslel Velký Bratr z JůEsej?? :nenapadne
Naposledy upravil řidič BOB dne 30. 7. 2008 20:33, celkově upraveno 1
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod řidič BOB 30. 7. 2008 20:31

Barrichello píše:Z E-klasse je pouze zadní náprava. Přední je S-klasse, jak sme nedávno zjistili. S-klasse je taky špatná vid :o)))
A ten zastaralý automat používaj Mercedesy dodnes, divný což :o)

Zkrátka - VW je super, kam se na něj hrabe Mercedes - tos nám chtěl říct?? :tleskani :tleskani

Opravdu je tam z E-klasse jenom ta zadní náprava? 8-) Já ale poukazoval na něco jiného - takže speciálně pro Tebe ještě jednou: 300C používá "vyřazenou" technologii starého E-klasse... Prostě pravá amerika jak dělo :-D
Už to chápeš nebo Ti z těch rádobyamerik už úplně jebe? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků