ctyrmistne cabrio

Poraďte jaké auto koupit!

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Twinsen-Speedster 25. 7. 2008 12:58

j2j píše:Tve pozadavky podle meho muze splnit pouze BMW 135i nebo 330i - pokud se bavime o novych.


Nove prave byt nemusi. 135 je moc malinka, tam se dozadu nekdo vejde dost obtizne..330i je asi lepsi volba.
Twinsen-Speedster
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j2j 25. 7. 2008 13:03

No prave me 1er cabrio prekvapilo mistem uvnitr. Merim cca 183cm a za sebe jsem si sedl uplne v pohode - dokonce se mi zdalo, ze je tam vice mista nez v 3er (na delku), v oblasti ramen je to horsi.

Co se tyce zabavy za volantem, tak je to podle meho v teto kategorii nejlepsi volba. Take jsem o nem premyslel (ve verzi 120i), ale nakonec prece jen 2 sedadla ozelim a pujdu opet do roadsteru.
j2j
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trewis 25. 7. 2008 13:05

Pokud nemusi byt nove, tak vykon a misto pro 4 splnuje Camaro SS/Pontiac Trans am. Vyroba byla ale ukoncene v roce 2002. Nebo pockat do 2010 na nove camaro bez strechy :-)

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... io&lang=cz
trewis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Twinsen-Speedster 25. 7. 2008 13:14

j2j píše:No prave me 1er cabrio prekvapilo mistem uvnitr. Merim cca 183cm a za sebe jsem si sedl uplne v pohode - dokonce se mi zdalo, ze je tam vice mista nez v 3er (na delku), v oblasti ramen je to horsi.

Co se tyce zabavy za volantem, tak je to podle meho v teto kategorii nejlepsi volba. Take jsem o nem premyslel (ve verzi 120i), ale nakonec prece jen 2 sedadla ozelim a pujdu opet do roadsteru.


No ja jsem si malem koupil BMW 130 (5dv) a kousek jizdy vzadu sedela pritelkyne a mela odrena kolena od predni sedacky (vazi asi 45 kg, takze to neni zadny obr :)), tak bud jsem moc brzdil a nebo tam neni zadne misto :). Kdyz ale vidim ty kompromisy, tak si rikam, ze asi ozelim take ta dve mista vzadu a koupim si spis Vipera nebo Corvette C6 cabrio, to uz bude lepsi svezeni a s cenou se krasne vejdu.
Twinsen-Speedster
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Twinsen-Speedster 25. 7. 2008 13:18

trewis píše:Pokud nemusi byt nove, tak vykon a misto pro 4 splnuje Camaro SS/Pontiac Trans am. Vyroba byla ale ukoncene v roce 2002. Nebo pockat do 2010 na nove camaro bez strechy :-)

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... io&lang=cz


To nevypada zle..kdysi jsem chtel Firebirda RamAir :) Je fakt, ze ta cena je super, mozna by to i stacilo na to moje blbnuti :)
Twinsen-Speedster
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tada 25. 7. 2008 13:20

Twinsen-Speedster: Ten výkon bude tak malý nejspíš proto, že ta Toyota bude nejspíš model pro ameriku... Pořiď si CLK 55 AMG. To bude zábavný až až :-) Má to super zvuk a pálí to gumy na počkání :-P Mám přes 180cm a vlezu se dozadu Ok
Tada
Štamgast

Odeslat příspěvekod j2j 25. 7. 2008 13:29

Twinsen-Speedster píše:
j2j píše:No prave me 1er cabrio prekvapilo mistem uvnitr. Merim cca 183cm a za sebe jsem si sedl uplne v pohode - dokonce se mi zdalo, ze je tam vice mista nez v 3er (na delku), v oblasti ramen je to horsi.

Co se tyce zabavy za volantem, tak je to podle meho v teto kategorii nejlepsi volba. Take jsem o nem premyslel (ve verzi 120i), ale nakonec prece jen 2 sedadla ozelim a pujdu opet do roadsteru.


No ja jsem si malem koupil BMW 130 (5dv) a kousek jizdy vzadu sedela pritelkyne a mela odrena kolena od predni sedacky (vazi asi 45 kg, takze to neni zadny obr :)), tak bud jsem moc brzdil a nebo tam neni zadne misto :). Kdyz ale vidim ty kompromisy, tak si rikam, ze asi ozelim take ta dve mista vzadu a koupim si spis Vipera nebo Corvette C6 cabrio, to uz bude lepsi svezeni a s cenou se krasne vejdu.


tezko rict, me se fakt prislo, ze je tam mista dost. Kazdopadne Corvette by urcite byla lepsi volba ;-]
j2j
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Twinsen-Speedster 25. 7. 2008 13:39

Tada píše:Twinsen-Speedster: Ten výkon bude tak malý nejspíš proto, že ta Toyota bude nejspíš model pro ameriku... Pořiď si CLK 55 AMG. To bude zábavný až až :-) Má to super zvuk a pálí to gumy na počkání :-P Mám přes 180cm a vlezu se dozadu Ok


Jj to bude urcite, nekde to uvadeji i jako Camry cabrio :) Navic to ma nahon na predek, ale designove docela pekny, trochu jako Lexus SC430. Nad tim CLK popremyslim. Fakt je to tezke neco vybrat, jak se znam, tak nakonec zase stejne koupim neco uplne jineho :).
Twinsen-Speedster
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tada 25. 7. 2008 14:00

j2j: A odkedy pak je Corvette nedo Dodge Viper 4místné???
Tada
Štamgast

Odeslat příspěvekod Twinsen-Speedster 25. 7. 2008 14:02

Tada píše:j2j: A odkedy pak je Corvette nedo Dodge Viper 4místné???


No ja nevim, podle me to nikdo nerikal ne? :)
Twinsen-Speedster
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j2j 25. 7. 2008 14:10

Tada píše:j2j: A odkedy pak je Corvette nedo Dodge Viper 4místné???


jiste ze ani jedno z neni ctyrmistne - bavili jsme se o tom v souvislosti s ozelenim zadnich sedacek ;-]
j2j
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tada 25. 7. 2008 14:11

Twinsen-Speedster: Jsem si to špatně přečetl :-D :-P
Tada
Štamgast

Odeslat příspěvekod bob ash 25. 7. 2008 14:14

Hele, a co takhle místo novýho auta starý, ale zrepasovaný? Myslím, že s rozpočtem 1.2M by nebyl problém najít něco s dostatečným výkonem a ještě nechat dostatečnou rezervu na modernizaci podvozku - v tomhle ohledu doporučuju koncern Chrysler, kterej je na tom s podvozkama asi nejlíp. Ideální by byl starej Challenger, nicméně nevím jestli by nebyl moc natěsno finančně - a třeba taková Super Bee je taky fajn auto...
Speed can kill you. Drive Ford and live for ever.
bob ash
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Twinsen-Speedster 25. 7. 2008 14:24

bob ash píše:Hele, a co takhle místo novýho auta starý, ale zrepasovaný? Myslím, že s rozpočtem 1.2M by nebyl problém najít něco s dostatečným výkonem a ještě nechat dostatečnou rezervu na modernizaci podvozku - v tomhle ohledu doporučuju koncern Chrysler, kterej je na tom s podvozkama asi nejlíp. Ideální by byl starej Challenger, nicméně nevím jestli by nebyl moc natěsno finančně - a třeba taková Super Bee je taky fajn auto...


To zni hezky, akorat u mne je to tak, ze auta vetsinou celkem dost stridam, tak se obavam, ze kdybych do toho vrazil takove penize, ze bych to pak treba za dva roky neprodal nebo prodal hodne pod cenou..
Twinsen-Speedster
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bob ash 25. 7. 2008 14:31

Twinsen-Speedster píše:
To zni hezky, akorat u mne je to tak, ze auta vetsinou celkem dost stridam, tak se obavam, ze kdybych do toho vrazil takove penize, ze bych to pak treba za dva roky neprodal nebo prodal hodne pod cenou..


A myslíš, že bude líp držet cenu zbrusu nový auto, nebo 40 let starej veterán, kterej se dal levně koupit naposledy v půlce 80. let a od tý doby jeho cena jenom stoupá? :)

Challengery v kabriu jsou drahý jak pes, ale tohle:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Cars-Tru ... 0275274970

je taky pěkný a myslím, že to 1.2M by se to mohlo vejít i s moderním podvozkem a pořádnejma brzdama... Kupříkladu XV Motorsports (http://www.xvmotorsports.com) dělají výbornej kit, kterej zachovává originální koncepci, takže je průchozí na veteránský papíry (jsou to jenom nový tlumiče, torzky, listový péra, stabíky a nějaký drobnosti), udělá z toho auto který se chová jako moderní kára a nestojí moc (asi $2500). K tomu ještě 12" kotouče aspoň na předek a bude to stačit na to, aby s tím bylo víc srandy než s novým Mustangem. A lidí se do toho vejde šest...

Jinak otestování jak se v tom sedí není problém, Coroneta mám doma, i když předrenovačního a '68. A asi by se dalo domluvit svezení v kamarádovým '68 Chargeru, kterej má podvozek sice o něco horší než kit od XV, ale taky slušnej...
Speed can kill you. Drive Ford and live for ever.
bob ash
Štamgast
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků