Mitsubishi colt

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod jandaxx 3. 6. 2008 14:51

S.T.O.Dex píše:no jo ja vas chapu ale nepsal sem zadnou slohovku....slo tu spis o to abych zviditelnil trochu Coltíky protoze u nás o nich nic moc nenajdete pokud treba clovek chce kupovat nove auto. Cim vic recenzi tim lip ne? ;-) ...jinak bych to tu uz vic nerozebiral je to precijenom diskuze o autu a ne o mem pravopisu 8-P


Prosím o uveřejnění Coltíka s tvojí sestrou. Je pěkná :D Díky :-)
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod S.T.O.Dex 4. 6. 2008 21:16

co mate vsichni s moji sestrou?.....na Mitsubishi clubu si najdete, tam je toho dost (asi 12ti strankova diskuse i s fotkama) :-D
S.T.O.Dex
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 5. 6. 2008 09:48

S.T.O.Dex píše:co mate vsichni s moji sestrou?.....na Mitsubishi clubu si najdete, tam je toho dost (asi 12ti strankova diskuse i s fotkama) :-D


Já už to mám nastudované, myslím i na ostatní................... :-)
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod michajel1 9. 6. 2008 19:46

Čaute mám Colta 1,3 r.v.2007, neviete mi náhodou niekto poradiť, keď naštartujem tak chvíľu sa mi ozve od motora taký jemný dunivý zvuk. Po zošliapnutí plynu zvuk zmizne a už sa viac neobjaví, robí to tak raz za týždeň a len pri naštartovaní teplého motora.
michajel1
Nováček

Odeslat příspěvekod S.T.O.Dex 1. 7. 2008 12:22

jo me to dela taky...jemne pritom vybruje radici paka. Nevim cim to je nejdriv e mi zdalo ze je to nejaka zrada ale uz sem se stim naucil zit. Treba to casem prejde mam precijen najete zatim 3tkm. Snad to prejde
S.T.O.Dex
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S.T.O.Dex 12. 7. 2008 17:41

Jandaxx: podarilo se ti koupit ty schranky vedle sedacek do Colta?
S.T.O.Dex
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 12. 7. 2008 18:40

Jo podařilo. Jako náhradní díl. Každá stála asi 450 kč. Už je mám namontovaný. Akorát se to objednávalo nadvakrát. Za prvé se dělají černé nebo šedé dle barvy plastů vedle sedaček a za druhé je to několik dílů. Jsou to ty schránky a k tomu takové krytky. Na něco můj autosalon zapomenul, takže se to muselo doobjednat. Teď mám ještě v plánu dojezdy na okna při dálkovém zamknutí centrálu.
Koukal jsem na aktuality u Tvojí recenze na moje.auto. Minulý týden jsem dal na D1 v obsazení 4 lidi 195 tacho. A to se zapnutou klimatizací, která určitě z toho nemnohého stáda ubrala nějaké koníky. Ještě by to šlo, ale kamiony v pravým byly moc blízko. Tak někdy příště ;-) . Viděl jsem video, kde dal Colt 1.3 210 tacho. Asi to bylo z mírnýho kopce, ale i tak dobrý.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod S.T.O.Dex 14. 7. 2008 15:44

to video jsem videl taky, ja ho ale este nechci honit ma preci jen najeto zatim 3500tkm :-) ...jinak o dojezd oken mam taky zajem uz sem se ptal v autosalonu ale zatim nic nevim jen mi rekli ze kdybych si tam nechal domontovat ty dojezdy co kupis ruzne na internetu tak ze bych moh mit problemy se zarukou. Oficialni reseni mi este nerekli jak by to slo udelat. Az to budes mit dej vedet
S.T.O.Dex
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TUSEDIM-sk- 24. 7. 2008 13:06

povedz na garancke v servise..... preprogramuju ti riadiacu jednotku...... neviem ako, ale mne to prestalo a povedali mi toto.
EX MITSUBISHI:colt sa odstahoval
EX FORD:fiesta sa odstahovala
EX BMW: 520i sa odstahovalo
........................................................................
PEUGEOT 308SW hdi 110k, PEUGEOT 308 hdi 90k
TUSEDIM-sk-
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TUSEDIM-sk- 24. 7. 2008 13:15

inac najde sa tu niekto, kto mi povie po kolkych kilometroch prvy krat menil brzdove dosticky?
na coltclub.eu su infosky ze je to okolo 50t km, ked som bol na garancke 39t.km mi povedal technik ze tam je este 20 percent. odvtedy som mu natocil dalsich 5tis km a rozmyslam ze by som ich dal vymenit.
Alebo : ako by sa malo prejavit, ked budu tie dosticky zodrate? kontrolku coltiky asi nemaju.

:love: :love: :love:
colt forever......
inac som zvedavy na novy model colta, ten nas uz je vo vyrobe dost dlho, ale nikde ani jedna spy photo. iba toto
http://www.youtube.com/watch?v=2e9E9cudkFU
EX MITSUBISHI:colt sa odstahoval
EX FORD:fiesta sa odstahovala
EX BMW: 520i sa odstahovalo
........................................................................
PEUGEOT 308SW hdi 110k, PEUGEOT 308 hdi 90k
TUSEDIM-sk-
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 24. 7. 2008 18:59

TUSEDIM-sk- píše:povedz na garancke v servise..... preprogramuju ti riadiacu jednotku...... neviem ako, ale mne to prestalo a povedali mi toto.

Tobě fungují dojezdy na okna od výroby? Já se ptal u prodejce a ten tvrdil, že to Mitsu originál nenabízí. Takže jsem kontaktoval firmu Meta, která dodává Hyundai a Mitsubishi alarmy, vyhřívání sedaček a zamykání řadičky. Technik říkal, že montáž dojezdů není problém. Modul na dvě okna stojí cca 1500, práce 500-1000 dle náročnosti. Příští měsíc se objednám. Akorát mi tedy TUSEDIMe řekni, jestli jsem to s tím přeprogramováním jednotky tak, aby se dovírala okna, pochopil správně. Dík
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod TUSEDIM-sk- 25. 7. 2008 09:37

neee ...to bolo pre michael1 ohladom duniveho zvuku motoru..... :-)

so za tvaranim okien riesic co? aby sa automaticky zatvarali?
EX MITSUBISHI:colt sa odstahoval
EX FORD:fiesta sa odstahovala
EX BMW: 520i sa odstahovalo
........................................................................
PEUGEOT 308SW hdi 110k, PEUGEOT 308 hdi 90k
TUSEDIM-sk-
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jandaxx 25. 7. 2008 10:47

Jasně, když zamknu centrálem, tak chci, aby se zavřeli. Měl jsem to tak u minulého auta. Je to super věc.
Ještě teda řeším jednu věc. Že bych koupil Colta CZT. Jsem ve fázi uvažování.
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod TUSEDIM-sk- 25. 7. 2008 14:20

v tejto faze som aj ja.... ale ja este musim vydrzat..... colt ma 2 roky....musim ho drzat vo firme 4 yrs. takze tak. a tym padom clovek nevie co bude za 2 roky..... mozno aj novy colt.....
EX MITSUBISHI:colt sa odstahoval
EX FORD:fiesta sa odstahovala
EX BMW: 520i sa odstahovalo
........................................................................
PEUGEOT 308SW hdi 110k, PEUGEOT 308 hdi 90k
TUSEDIM-sk-
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S.T.O.Dex 25. 7. 2008 22:06

jandaxx píše:
TUSEDIM-sk- píše:povedz na garancke v servise..... preprogramuju ti riadiacu jednotku...... neviem ako, ale mne to prestalo a povedali mi toto.

Tobě fungují dojezdy na okna od výroby? Já se ptal u prodejce a ten tvrdil, že to Mitsu originál nenabízí. Takže jsem kontaktoval firmu Meta, která dodává Hyundai a Mitsubishi alarmy, vyhřívání sedaček a zamykání řadičky. Technik říkal, že montáž dojezdů není problém. Modul na dvě okna stojí cca 1500, práce 500-1000 dle náročnosti. Příští měsíc se objednám. Akorát mi tedy TUSEDIMe řekni, jestli jsem to s tím přeprogramováním jednotky tak, aby se dovírala okna, pochopil správně. Dík


tak na tu firmu s alarmama se u nas zeptam taky, taky nam nabizely nejake alarmy ale nevim od koho. Jestli to stoji 1500 tak do toho pujdu taky
S.T.O.Dex
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků