Demence na silnici

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod core 9. 7. 2008 14:56

Tragedie byla kdyz opravovali v Brne Hradeckou. Zavreny levy pruh. Vsichni se rychle cpali do praveho a na na silnici se pak poradne nedalo z privadece dostat. Misto kilometrove fronty, dvoukilometrova.
V opacnem smeru pak nebyla nouze o k.o.k.o.t.y. v kamionech co jeli pres 2 pruhy skoro od Sportovni, pred mema kilometry volny levy pruh a u Semilassa a od Kominu se na vypadovku nedalo opet nedalo ani dostat.
Recyklovat jako bioopad
core
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CHiP 9. 7. 2008 18:04

Před chvílí vedle mě v levém pruhu troubilo auto a spolujezdec si ťukal na čelo, protože jsem byl neústupný a ani jsem neťukl na brzdu ani nezměnil směr jízdy, když mi tam začali z vedlejší vyjížděť :D Málem jsem je teda měl v pravém boku vleku u kloubáku, leč to tak tak ubrzdili :D
To si jako mysleli že já na hlavní zastávím a pustím je jo? :mrgreen:
S autobusem ujeto 300tis. km bez zaviněné nehody 8)
CHiP
Autobusák roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nikdo 9. 7. 2008 18:13

Kupodivu funguje i to u zúžení slušně počkat a netlačit se. Většinou mne hned pustí. Ono jak se do lesa volá, tak se z něj ozývá, když jsem tvrdej na jiný, jsou stejní oni na mne a adrenalín nám stoupá utěšeně fšem.

A pro ty, kteří se řadí ukvapeně dřív bych zařídil školicí cestu do Německa. Němci jsou perfektně naučení. Řadí se všichni přesně až na zúžení a funguje to skvěle.
nikdo
Pozorovatel

Odeslat příspěvekod jandaxx 11. 7. 2008 11:19

No němci jsou precizní ve všem. Bylo to tak i za války. Však víme....
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod řidič BOB 11. 7. 2008 11:26

Když v té preciznosti něco zadrhává :D

http://www.novinky.cz/clanek/144764-vid ... -rece.html
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod jandaxx 11. 7. 2008 11:36

Teďka jsem to četl. Ožralý Helmut
jandaxx
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod HondaMan 11. 7. 2008 17:10

řidič BOB píše:Když v té preciznosti něco zadrhává :D

http://www.novinky.cz/clanek/144764-vid ... -rece.html

Je krásné, že komunistický online zpravodaj nezapomel uvézt, že němec jel v BMW :roll:
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MadMack2 11. 7. 2008 17:26

HondaMan : Vzdyt to je jasny, protoze :

Ridic BMW = zbohatlik, co si arogantne mysli, ze muze vsechno ...
Motorkar = urcite jel vice jak 200 a po zadnim...
Podnikatel = nedela nic a za penize delniku si zije jako prase v zite...

Takhle je treba cist tyto zpravy a jsou presne takhle chapany - staci nahlednout do te zumpy zovajici se diskuse pod clanky :-)
Zásadně dělám věci po svém! Hmmm, taky to podle toho vypadá.
MadMack2
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 11. 7. 2008 17:32

MadMack2: Ted jsem si přečetl první stránku komentářů a hned me napadlo, že takto to dopadá, když se lidé mající držet lopaty dostanou k počítači :-)
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 11. 7. 2008 17:58

No co no, taky příspěvek :mrgreen:
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myndel 11. 7. 2008 19:04

chatumbabub píše:V patek odpoledne vyjizdim z Olmouce smerem na Mohelnici - dvouproudova silnice, 70km/h, na konci zuzeni do jednoho pruhu a najezd na kruhac. Je docela hustej provoz a vetsina lidi jede cca 40km/h v pravem pruhu. Par lidi jede tech cca 70 v levem(vcetne me) a na koci se zarazuje doprava. Kdyz v tom jeden "osviceny ridic" v svetlezelenem Passatu TDI vyboci z praveho pruhu teste prede me. A pak CELOU dobu udrzuje stejnou rychlost jako pravy pruh. Vytrvale troubeni nepomaha, jen ho jeden ridic z praveho pruhu chtel pustit pred sebe... Myslite ze to udelal ?? NE!! Mel jsem sto chuti mu dat pres hubu. Co je to za lidi?? Proc to delaji?? :roll: :hm



Vrátím se k prvnímu příspěvku. Před dvěma dny bylo v Brně totéž, přemýšlel jsem (bohužel až dodatečně, v tu chvíli mne to nenapadlo) nad jednou věcí - kdybych takové auto natočil na mobil (VGA rozlišení videa už by stačilo plus třeba detailní fotečka s obličejem), stačilo by to policajtům jako důkaz k postižení toho člověka? Určitě by se to dalo zaškatulkovat k nějakýmu přestupku proti plynulosti provozu... Pěkně mne tím naštval i kvůli kvůli tomu, že tak dokonale zablokoval několik autobusů MHD. Měl jsem sto chutí na něho z placu zavolat policajty, pochybuju ale, že by stihli dojet, to by museli být hned za rohem...
myndel
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jack111 11. 7. 2008 22:39

HondaMan píše:
řidič BOB píše:Když v té preciznosti něco zadrhává :D

http://www.novinky.cz/clanek/144764-vid ... -rece.html

Je krásné, že komunistický online zpravodaj nezapomel uvézt, že němec jel v BMW :roll:


Už je o 20let později ;-) koukni kdo teď jezdí s BMW. Úplně všichni. Podnikatelé, milovníci ruska, usa, německa, obyčejní (všichni na který jsem zapomněl) lidé. Tohle už nikoho netankuje.
Jack111
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 11. 7. 2008 22:40

V BMW JEZDÍ CIKÁNI :D :D
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 11. 7. 2008 22:41

Jack111 píše:Už je o 20let později ;-) koukni kdo teď jezdí s BMW. Úplně všichni. Podnikatelé, milovníci ruska, usa, německa, obyčejní (všichni na který jsem zapomněl) lidé. Tohle už nikoho netankuje.
Tak me ne, ale přečti si ty reakce pod článkem... je mi z těch komančů na novinkách na blití 8-S
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 11. 7. 2008 22:45

Petr1968 píše:V BMW JEZDÍ CIKÁNI :D :D
Já ted delám na stavbě a občas nám tam přijede italočech s nabídkou na pronajmutí pár lidí a ani jeden nejel v BMW :-)

První v nové A6 v S-line, další v minulé gen. mondea, další v last gen. Patrolu...
Takže žádný mercedes, BMW... to je pro pozery :-) kofoly jezdí v nenápadných autech s 50% zatmavením na všech oknech...
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků