Porsche Cayenne. Máte zkušenosti?

Audi, BMW, Mercedes-Benz, Opel, Porsche, Volkswagen, Ford EU, Smart...

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Ivory 9. 7. 2008 21:57

Ahojte :-) ,

právě se chystá menší obměna vozového parku a na mysl nám přišlo Porsche Cayenne, ale bohužel nemůžu nikde najít nějaké objektivní uživatelské recenze :-S

Máte s tímhle vozem zkušenosti? Zajímá mě spolehlivost, spotřeba, komfort jízdy apod.

Taky přemýšlíme, jestli jít do V6 nebo raději do 4.5 ;-)

Díky.
Ivory
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrician 9. 7. 2008 23:13

Odpověď je X5 či Range Rover Sport. Máš-li vkus :hmm:
Petrician
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tada 10. 7. 2008 00:15

V novém autocaru (dřívější carauto) je recenze
Tada
Štamgast

Odeslat příspěvekod Vody 10. 7. 2008 00:18

MB W202 C200 100KW
Vody
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 10. 7. 2008 06:19

Je to jen zbytečná imidžovka pro pózisty.. 8-)
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HondaMan 10. 7. 2008 07:04

Také bych šel raději do X5... už jen kvůli hustotě servisů, který tato přetechnizovaná SUV potřebují jako sůl...
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deli 10. 7. 2008 07:06

Ivory: na základě čeho ste k tomu došli? :)
- You’re disturbing my oboe practice.
- You don’t play the oboe.
- I could play the oboe.
8)
Deli
Bronzový avatar roku 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod řidič BOB 10. 7. 2008 07:28

Jezdil jsem v Cayenne TurboS... Jezdilo se s tím pořád brzda plyn a mám pocit, že s tím nikdy nebyl žádný problém... Spotřeba peklo! Nebyl problém jezdit kolem 40-50l :D V klidném režimu, což s tím motorem bylo téměř kriminální, se dalo vyjít s +/- 15ti litry... Komfort jízdy vynikající...podle mě pěkné spojení SUV a sportovního motoru...
O víkendu jsem jezdil v RR V8 Supercharged a mít se rozhodnout mezi Cayennem a RR, tak moje volba by byla jednoznačné - Cayenne... RR je ok, ale mne to přišlo trošku víc komfortnější než "sportovní"...Co se týká spotřeby, tak byla velmi podobná, jako u Cayenna... Navíc zkušenosti s RR servisem v ČR nejsou zrovna příliš dobré, co jsem slyšel...
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod placak 10. 7. 2008 08:24

Cayenna meli cca dva roky spoluhraci - jeden eS a druhy upraveny Turbo. Obe naprosto bez poruch. eSko jezdilo dlouhodobe za 17l, turbo 25-35l.

V byvale praci jsem jezdil starsiho i novyho RR. Stary byl totalni srot (po bouracce) a porad se neco sr.alo. Novy byl s bmw motorem a bez problemu. Spotreba kolem 15 (hodne hodne na spotrebu) jinak 20l bezny jezdeni. Akorat to neni na sportovni jezdeni jako Cayenne.
http://www.youtube.com/watch?v=sU_PzuJ1zMU
placak
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomas B 10. 7. 2008 08:57

ivory: šel bych do X6, akorát bude asi problém jí následující měsíce sehnat ;-)
Tomas B
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MadLi 10. 7. 2008 09:28

Co mi na Cayenne najviac vadi su tie lacne riesenia na mnohych miestach. Tie akoze chromove doplnky su v skutocnosti plast. Aj ked treba povedat ze po facelifte sa to zlepsilo ale stale sa to s napr. MLou alebo X5 neda porovnat. Je jasne ze Cayenne jazdi uplne inak ale nexcel by som auto za 2 miliony a take polovicne riesenia ako su pouzite v Cayenne, ci uz v extreriery alebo interiery. Aj preto mame v garazi MLu ;-)
MadLi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tada 10. 7. 2008 12:07

řidič BOB: Servis na Range ROver a Jaguar je v ČR naprosto tragický. To už nejsou ani vyměňovači dílů. Nejsou ani schopný namontovat výfuk, protože pravou koncovku dávali doleva a levou doprava...
Tada
Štamgast

Odeslat příspěvekod řidič BOB 10. 7. 2008 12:15

Tada: také jsem slyšel pár "vtipných" historek :D
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Tada 10. 7. 2008 12:37

řidič BOB: Mě to přijde spíš dost tragický, než vtipný. Koupíš si auto za 2.5 mega (Range Rover je v servisu zhruba 5x za 10.000Km) a autorizovanej servis se o to auto ani není schopnej postarat
Tada
Štamgast

Odeslat příspěvekod řidič BOB 10. 7. 2008 12:58

Tada: proto jsem to dal do "
Když to poslouchám, tak mi to totiž vtipný přijde...hlavně to, co všechno si ti majitélé nechaj líbit... Jako majiteli by mi totiž asi selhala pistole ;-)
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků