NOVÝ ACCORD 8G - pokec

Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod T.E.CH 4. 6. 2008 18:23

Tak už jsou v ČR prej první dva kousky a už prej nějakej jeden novinář jeden pořešil. :-D No nic přivezou jiného.Docela jsme zvědav , jak bude Tourer vypadat na živo.N1 bude, takže by se mohli kapku zvýšit prodeje, i když to není vůbec podstatné.Důležitější bude, jaké to bude auto a to by jsme mohli zde probrat.Prosím , aby se diskuze v rámci možností nestrhla v nesmyslech typu že Honda je sračka atd. ;-) Takže pánové směle do toho. :-D


zde je ceník : SEDAN
http://auto.honda.cz/modely/accord-seda ... cenik.html

zde je ceník : Tourer
http://auto.honda.cz/modely/accord-tour ... cenik.html
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Dusan 4. 6. 2008 18:27

Teda ti cesti Hondaci to je strasna smecka kokotu. To si snad delaji p*del. :oboze
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IvanP 4. 6. 2008 19:17

Velikost zavazadlového prostoru kombiku nového Accordu je něco šíleného, to nemohou myslet vážně (kombiky se vyrábějí a kupují především kvůli zavazadelníku, takže myslím že má poznámka je oprávněná).
IvanP
Nováček

Odeslat příspěvekod HondaMan 4. 6. 2008 19:35

Tak já si myslím, že kombíky se kupují hlavně kvůli N1 :-D
Btw. lidi co v těch autech sakra vozíte??? já má něco málo přes 200 a ještě jsem to nezaplnil :-D
"He who sacrifices freedom for security deserves neither." Benjamin Franklin
HondaMan
Řezník Garáže
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod merkur 4. 6. 2008 19:54

HondaMan píše:Btw. lidi co v těch autech sakra vozíte???

Paštikáři???
147 GTA Q2
Megane II
Felda
ix35

Servis,kde mě dojebali GTA www.jeam.cz
merkur
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MELLO 4. 6. 2008 20:13

O co tady především jde - no o zavazadelník přátelé. 8-)

( říká ten, co má 260l :shock: :nenapadne )
MELLO
MELLO
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 5. 6. 2008 11:44

No nevím, kufr asi mohl bejt o kapku větší....i když mi by stačil.Nakonec je to měřeno jen po zatahovací roletu.JInak Accord není sen českého chalupaře, jen aby bylo jasno.....že to nejni o kufru. :pozor
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 5. 6. 2008 12:16

Tak ono to má být hlavně lifestylové kombi a tam se na počet litrů nehledí.. Je hodně lidí, kterým se pěkně provedené kombi zkrátka líbí více než sedan a koupí si ho právě proto, ne aby tam stěhovali traverzy.. :D
Mr.Semtex
Hodnostář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 5. 6. 2008 16:01

Mr.Semtex píše:Tak ono to má být hlavně lifestylové kombi a tam se na počet litrů nehledí.. Je hodně lidí, kterým se pěkně provedené kombi zkrátka líbí více než sedan a koupí si ho právě proto, ne aby tam stěhovali traverzy.. :D


Konečně to někdo pochopil. :tleskani
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod Skyline 6. 6. 2008 08:06

TECH, Semtex: ja s timto zas tak nesouhlasim. Kombi bych si koupil JEN kvuli kufru, pekny design beru jako bonus. Az bude jednou kocarek, bude sedan mimo misu a bohuzel 8G kombi nejspis taky, byt s finalnim nazorem pockam, az ho uvidim zive. Prekvapuje me, ze v okamziku, kdy to pochopili temer vsichni v premiovem segmentu (trojka, A4) jde Honda proti proudu. Smysl treba 156 sportwagon nebo A4 jsem nikdy nepochopil a ta "lajfstajlovost" mi zustava utajena (asi proto, ze zadneho majitele zminenych aut neznam a nevim tedy, co je ke koupi kombi vedlo a k cemu ho pouzivaji). Pritom bych radsi jezdil kombikem, nez treba CR-V, ktere je v tuto chvili praktictejsim a pro rodinu vhodnejsim autem (z meho pohledu).
Skyline
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 6. 6. 2008 08:17

Mr.Semtex píše:Tak ono to má být hlavně lifestylové kombi a tam se na počet litrů nehledí.. Je hodně lidí, kterým se pěkně provedené kombi zkrátka líbí více než sedan a koupí si ho právě proto, ne aby tam stěhovali traverzy.. :D


to souhlasim, ovsem pokud kombi vypada jako pohrebak, pak to moc lifestylove neni
anonymni

Odeslat příspěvekod DoubleSix 6. 6. 2008 10:51

Skyline píše:TECH, Semtex: ja s timto zas tak nesouhlasim. Kombi bych si koupil JEN kvuli kufru, pekny design beru jako bonus.
Souhlas. Pokud potřebuju převážet spoustu věcí, koupím si kombíka, který k tomuto účelu byl vytvořen. Jinak si koupím sedana, protože zvlášť ve střední třídě a vyšší střední to je nejhezčí typ karoserie (v nižší střední už to taková sláva není, protože sedan obvykle vzniká naroubováním zádě na výchozí hatchback).
DoubleSix
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T.E.CH 6. 6. 2008 11:08

Skyline píše:TECH, Semtex: ja s timto zas tak nesouhlasim. Kombi bych si koupil JEN kvuli kufru, pekny design beru jako bonus. Az bude jednou kocarek, bude sedan mimo misu a bohuzel 8G kombi nejspis taky, byt s finalnim nazorem pockam, az ho uvidim zive. Prekvapuje me, ze v okamziku, kdy to pochopili temer vsichni v premiovem segmentu (trojka, A4) jde Honda proti proudu. Smysl treba 156 sportwagon nebo A4 jsem nikdy nepochopil a ta "lajfstajlovost" mi zustava utajena (asi proto, ze zadneho majitele zminenych aut neznam a nevim tedy, co je ke koupi kombi vedlo a k cemu ho pouzivaji). Pritom bych radsi jezdil kombikem, nez treba CR-V, ktere je v tuto chvili praktictejsim a pro rodinu vhodnejsim autem (z meho pohledu).



To je v pořádku, je to o úhlu pohledu a žádná automobilka nemůže uspokojit všechny.Když pominu N1, které doufejme zmizí, tak opravdu si myslím, že Tourer si spousta lidí koupí jak kvůli vzhledu, tak kvůli možnosti lépe naložit "něco".Imho kočárek se tam vejde. :-D JInak (můj odhad) je ten, že Honda chtěla vylepšit jízdní vlastnosti.To z baťohem na zadku je kapku problém.Prostě jak píšou, sportovnost.Vždy je to něco za něco.Nejde vyhovět více lidem najednou...nakonec od toho jsou jiné auta že.Vždy se dá něco zkritizovat, respektive najít co je na autě nevyhovující.Minulé combi s prostorem problém nemělo a prodejnost byla nic moc- imho od toho jsou tu jiné značky.Takže problém bych v tomto neviděl.Holt tobě to třeba tolik vyhovovat nebude, ale tohle není masovka, typu O2 či Passatu atd.Honda přeci nemůže s těmito automobilkami soutěžit a dělat stejně "užitková" auta a nejen ona.Ona musí nabídnout něco jiného.Podívëj se třeba na FIAT, udělal auto typu GOLF a vyhořel....prostě ten Tourer, je spíš pro hezký vzhled, než pro nějakou užitnou hodnotu pro českého chalupáře.Taky otázka, jak ten kufr je měřen.Ono když se připočte prostor nad víkem, objem bude zcela jinde.Počkejme na živo... :-) ...já to zatím hodnotím kladně.
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod T.E.CH 6. 6. 2008 11:10

goes píše:
Mr.Semtex píše:Tak ono to má být hlavně lifestylové kombi a tam se na počet litrů nehledí.. Je hodně lidí, kterým se pěkně provedené kombi zkrátka líbí více než sedan a koupí si ho právě proto, ne aby tam stěhovali traverzy.. :D


to souhlasim, ovsem pokud kombi vypada jako pohrebak, pak to moc lifestylove neni

´

Ale no tak....Tourer se rozhodně povedl. 8-)
T.E.CH
Veterán

Odeslat příspěvekod T.E.CH 6. 6. 2008 11:14

DoubleSix píše:
Skyline píše:TECH, Semtex: ja s timto zas tak nesouhlasim. Kombi bych si koupil JEN kvuli kufru, pekny design beru jako bonus.
Souhlas. Pokud potřebuju převážet spoustu věcí, koupím si kombíka, který k tomuto účelu byl vytvořen. Jinak si koupím sedana, protože zvlášť ve střední třídě a vyšší střední to je nejhezčí typ karoserie (v nižší střední už to taková sláva není, protože sedan obvykle vzniká naroubováním zádě na výchozí hatchback).



Je to o vlastním úhlu pohledu spojenou s osobní potřebou ....
T.E.CH
Veterán

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků