Renault Megane III

Citroën, Peugeot, Renault

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Dix_ 15. 5. 2008 09:42

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 15. 5. 2008 09:57

a do kelu, vypada to vic nez zajimave... kde si ty fotky splasil?
Anonymni

Odeslat příspěvekod Dix_ 15. 5. 2008 10:00

Bez bodů
Auto jedině v elektrice
Je putna kolik je koní pod kapotou.Záleží,kdo je za volantem.
Dix_
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymni 15. 5. 2008 10:07

3D je hodne odvazne, docela dost velka plocha oceli v zadni casti... :hm no ale 5D se mi libi
Anonymni

Odeslat příspěvekod eavy 15. 5. 2008 10:12

No já nevim, zadek super, interiér trochu nuda (i když volant je nádhernej a úplně chce být držen :-D ), ale ten čumák, to je zvěrstvo. Doufám, že to ještě překopou.
Základní rozdíl mezi ideální ženou a ideálním autem spočívá ve vertikální poloze těžiště.
eavy
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lucni Konik 15. 5. 2008 10:37

interiér je hodně podobnej na Lagunu III :-)))

jinak zepředu 3D nic moc, zbytek hodně zajímavej (teda jestli je to finální verze)
Lucni Konik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martico 15. 5. 2008 10:44

interier pěknej... i když ten základní volant vypadá dost ošizeně, když čověk ví jak to vypadá u lepších verzí. Jinak mi auto vypadá moc mohutně a málo originálně (dokonce i ručka už je zase normál, jako by se renault bál...), všechno už tu bylo... Navíc urřitě zase brutálně vyrostlo a auta s délkou 4,4 už do nižší střední nepatří - prostě ´´porušujou pravidla´´.
Ten zadní sloupek u třídvéřáku mi něco hrozne připomíná, ale teď nevim co... každopádně bych s tim nechtěl couvat, to je děs a to to má být auto do města....???
Celkově zklamání.
martico
Nováček

Odeslat příspěvekod martico 15. 5. 2008 10:46

Dix_ píše:http://www.autoexpress.co.uk/news/autoexpressnews/221439/megane_scooped.html



jinak dost dobrá práce :tleskani :tleskani
martico
Nováček

Odeslat příspěvekod -JxJ- 15. 5. 2008 20:24

u mně zvenku 3D i 5D absolutně super, uvnitř správně bytelně, jen škoda, že ovládání klimy i s rádiem přesunuly tak nízko, vypadá to, že už bude mít také duozone. jinak se obávám, jak s místem na zadních sedadlech a v kufru, současná "střílna" je v tom bezproblémová ... teda pokud zase nerožšířili a nezdelšili ... kde má pak člověk parkovat
a koukám, že dali obyčejnou ručku - velká velká škoda
-JxJ-
Nováček

Odeslat příspěvekod motorol 15. 5. 2008 21:05

Vypadá dobře, jen by mě zajímalo proč tam dali zpět tu starou ničemnou ručku :?: Ufopáka ve spojením s loketní opěrkou je naprosto dokonalá věc. Ale chybí mi tu sedan a kabrio. To mě zajímá víc než nějakej 3D a 5D.
motorol
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KubaPa 16. 5. 2008 13:21

Koukám, žádná změna :mrgreen: Megan I stále zůstává jediným Meganem, na kterýho jsem ochotnej se dobrovolně dívat.
KubaPa
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 17. 5. 2008 21:32

jako musite uznat, ze Renault ma oproti konkurenci v designu navrch...
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigFoot007 17. 5. 2008 21:49

jednoznacne krok vpred v porovnani s minulou generaciu. BTW uz stary megane ma viacprvok vzadu???
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KubaPa 17. 5. 2008 22:36

Slawall píše:jako musite uznat, ze Renault ma oproti konkurenci v designu navrch...
Uznávám, z masově vyrábějích značek se mi design Renaultů líbí jednoznačně nejmíň, takže je to v jistým slova smyslu no. 1 :twisted:
KubaPa
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 18. 5. 2008 11:39

KubaPa tak je to tvuj nazor no...ale kdyz srovnam new Fabii s novym Cliem...Clio je o dost hezci...Renault ma proste nadcasovy design napr. Velsatis
Slawall
Vošický lover
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků