Hromadná nehoda 100 aut na 100km D1

Řidiči na silnicích, zkušenosti, nehody, policie, dopravní předpisy a další

Moderátor: Moderátoři AutoRevue.cz

Odeslat příspěvekod Lukino 20. 3. 2008 21:10

pepino34 píše:Lukino a Jartda B.: já to zažil jednou i behem tak necelé minuty, normálka 140, pak se teda zatáhlo ale pořád nic tak pořád těch 140, ale pak jedna vločka druhá a třetí a najednou tma, takže nějké to kilo v tokm okamžiku mohlo být a začít více brzdit, to si říká o novej zadek auta.
Lukino
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepino34 20. 3. 2008 21:11

Lukino: tak voda je v pohodě, ta nevytvoří bílou stěnu přes kterou není vidět ani kamion, co tam eště před chvílí byl :)
pepino34
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukino 20. 3. 2008 21:14

pepino34: no pokud je do toho zatazeno a sero + voda viri vsude kolem, taky je prd videt. Ale souhlasim s tim, ze snih + bila tma jsou horsi.
Lukino
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 20. 3. 2008 21:14

No nerikejte, ze pri 140 nevidite tak daleko, ze neni poznat ze tam je vanice. Zakon mluvi jasne - jet tak rychle, aby se dalo zastavit na vzdalenost, kam je videt. Kdyby se konecne zacaly postihovat dusledky a ne 160 na prazdne dalnici za letniho slunecneho dne...
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 20. 3. 2008 21:15

Když máš zimáky tak 130 vánice nevánice :D :D :D
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepino34 20. 3. 2008 21:16

JardaB píše:No nerikejte, ze pri 140 nevidite tak daleko, ze neni poznat ze tam je vanice. Zakon mluvi jasne - jet tak rychle, aby se dalo zastavit na vzdalenost, kam je videt. Kdyby se konecne zacaly postihovat dusledky a ne 160 na prazdne dalnici za letniho slunecneho dne...

Hmm asi si to nikdy nezažil, fakt tě to dost překvapí a tak rychle že i kdyby si jel dle zákona, tak bílá tma vyhraje nad brzdnou dráhou.
Naposledy upravil pepino34 dne 20. 3. 2008 21:18, celkově upraveno 1
pepino34
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sparrow75 20. 3. 2008 21:17

Teď jsem jel po D1 z Pruhonic do Prahy a je to dobrý i pro letňáky 8)
Mello je jediný,Mello je naše internetové slunce,Mello je náš bůh
a proto modleme se společně Mello náš jediný na nebesích.
sparrow75
Missák Garáže 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .kenny. 20. 3. 2008 21:18

Petr1968 píše:Když máš zimáky tak 130 vánice nevánice :D :D :D:/quote]
Máš málo práce, že takhle nabádáš lidi, smrťáku? ;)
.kenny.
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jeffe 20. 3. 2008 21:18

Kdybych se mi tam podarilo dobrzdit, tak hned pustim varovne, utikam za svodidla a odtud se jeste budu snazit odfotit nenabourane auto driv nez ho nekdo rozstreli, abych mel dukaz ze jsem dobrzdil. :)
Superforum - v malých dávkách neškodí v jakémkoliv množství :D
Jeffe
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trip3 20. 3. 2008 21:18

[quote="řidič BOB"ttrip3: mno, já obecně nesouhlasím s orgánem, že za vše může nepřiměřená rychlost... Je to opět jenom metoda nejmenšího odporu při vyšetřování nehody... :-(S/quote]

jako jo, souhlasim s tebou, co se tyka dalnic uplne ok, ale na okrskach ee, tam na tu rychlost neni misto , opravdu ne. BTW ja nemyslel ten tachograf do vsech kar, jen do tech podnikatelskejch, ja bych si taky nenechal narvat do osobniho auta nejakou kravinu, co mi zapisuje rychlosti.... ale taky bych se vubec nedivil kdyby to EU takhle vymnoukla, pac druha vec tohoto kontrolovani rychlosti by mohla byt take kontrola emise (jednoduchy pravidlo vyzsi rychlost = vyzsi emise) rekne EU, lup, pride smernice z bruselu a vsechny novy auta budou mit takovouhle blbost pod kapotou zaroven s tim nouzovym systemem co tam maj montovat.... fakt by mi brada nepadla, kdyby se tohle stalo.... ale to uz je doufam extrem
trip3
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milan.cukrar 20. 3. 2008 21:18

Jak rychle, bez prudkého brždění, se dá rychlost třeba ze 150 snížit na 40km/hod. 30 vteřin? Pokud tedy chci snížit rychlost.
Přeji všem pohodu. Milan
Milan.cukrar
Nováček
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KineCZek 20. 3. 2008 21:19

Jeffe píše:Kdybych se mi tam podarilo dobrzdit, tak hned pustim varovne, utikam za svodidla a odtud se jeste budu snazit odfotit nenabourane auto driv nez ho nekdo rozstreli, abych mel dukaz ze jsem dobrzdil. :)


Bingo. Toto uz se nam jednou osvedcilo. :!:
Don't think you are. Know you are. (Morpheus)

| PC sestavy hracum i profesionalum na miru | Kontakt zde tlacitkem SZ, nebo na Facebooku |
KineCZek
Pozorovatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JardaB 20. 3. 2008 21:19

pepino34 píše:
JardaB píše:No nerikejte, ze pri 140 nevidite tak daleko, ze neni poznat ze tam je vanice. Zakon mluvi jasne - jet tak rychle, aby se dalo zastavit na vzdalenost, kam je videt. Kdyby se konecne zacaly postihovat dusledky a ne 160 na prazdne dalnici za letniho slunecneho dne...

Hmm asi si to nikdy nezažil, fakt tě to dost překvapí a tak rychle že i kdyby si jel dle zákona, tak bílá tma vyhraje nad brzdnout dráhou. /quote]

Ale zazil a vyskolilo me to v predvidavosti...
Dokonce tak, ze jsem dnes nebo zitra mel na Moravu jet, i kdyz asi horem, a vzhledem k podminkam jsem to prelozil na dalsi tyden. To nemam zapotrebi takhle riskovat.
JardaB
Guru
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepino34 20. 3. 2008 21:20

Jeffe: tak snad varovný hned po tom, co si odstavil nohu z plynu a letíš na brzdu, že...
pepino34
Štamgast
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod řidič BOB 20. 3. 2008 21:20

JardaB: v tomto případě zcela jistě!
Požádal jsem powerballa, aby mne smazal. Snad to svede...
řidič BOB
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků